Bez kategorii
Like

Jestem lewakiem!!!

05/01/2013
682 Wyświetlenia
0 Komentarze
9 minut czytania
no-cover

Zobaczyłem tęczę…

0


 

Nie wiem, jak to się stało, ale jakiś czas temu doznałem olśnienia – po prostu obudziłem się i zacząłem myśleć po lewacku. Nagle poczułem silną więź z wszelkiego rodzaju motłochem… znaczy się pospolitymi ludźmi. Przestała mnie denerwować telewizja – zgadzam się ze wszystkim, co mówią w wiadomościach, gwiazdy programów typu „Mam talent” wzbudzają u mnie podziw, a ich jury głęboki szacunek. Jak natchniony oglądałem program Kuby Wojewódzkiego (wielkiego autorytetu dla mnie osobiście), a W11 (rzecz jasna jest wiarygodne źródło informacji) sprawił, że zacząłem kochać polską policję. Uważam, że ludzie skażeni nienawiścią krytykują polski [?] wymiar sprawiedliwości, bo jak można nie szanować takich mądrych sędziów, jak Anna Maria Wesołowska? Teraz ogólnie całymi dniami oglądam TV i każde słowo, które tam wypowiedzą traktuję jako słowo samego Stwórcy.

Nie… przecież Stwórcy nie ma! Wszystkie kościoły chrześcijańskie to staroświeckie, średniowieczne ostoje barbarzyństwa, tylko nie piszcie, że nie wiem, co to słowo znaczy – wiem, że nie wiem! Uważam, że państwo powinno być całkowicie świeckie a wszelakie pozostałości chrześcijaństwa w jego strukturze trzeba bezwzględnie tępić. Chrześcijaństwa, bo przecież tylko faszyści walczą z islamizacją Europy. Chrześcijaństwo jest plagą naszego narodu. To nic, że polski naród był od zarania swojego istnienia chrześcijański – państwo ma być świeckie. Napiszę więcej – ma być żydo-islamskie!

Faszyści są wszędzie – zakamuflowani siedzą w parlamencie, wychodzą na ulice by szerzyć nienawiść do biednych gejów (tak gejów, a nie homoseksualistów), Żydów i Afro-Europejczyków – zapytasz skąd mam te informacje? – przeczytałem w Wyborczej, którą codziennie kupuje, a co tydzień także „Nie”. Na szczęście policja skutecznie poradziła sobie z nimi 11.11.

Uważam, że wszelka mowa nienawiści w stosunku do gejów, Żydów, Afro-Europejczyków i Arabów jest niezwykle niemoralna i takich faszystów trzeba wsadzać do więzienia na długie lata. Natomiast Żyd ma prawo obrażać Polaków – tyle lat jego przodkowie byli ciemiężeni przez naszych przodków, że mu się to należy. Używanie przemocy w stosunku do faszystów, kłamców oświęcimskich jest moralne.

Wolny rynek jest zły, wszelkie elementy kapitalizmu powinny być zniesione, jako narzędzie wyzysku. Polska jest krajem kapitalistycznym, wolnym i niepodległym, a PO to partia liberalna (bo tak mówili w TV), a PiS to partia konserwatywna. Jestem za wolnością do ubezpieczeń, ochrony zdrowia, pracy, edukacji, która powinna być zagwarantowana tym, że ten, kto naruszy zasady, które ustali państwo, trafi do kryminału. Biurokracja w Polsce jest o wiele za mała – państwo powinno być silne i ogromne!

Nie dość, że wezmę udział w następnych wyborach, to jeszcze poprę jedną z wiodących partii. Najchętniej PO, ale to przecież prawica (Palikot tak mówił) a ja jestem lewicowcem.

Oprócz tego jestem za bezwzględnym zakazem posiadania broni – co jak jakiś szaleniec wpadnie do szkoły i zacznie strzelać do dzieci?! Nie można także dopuścić do legalizacji narkotyków – to państwo jest właścicielem ciała obywatela i to ono wie, co jest dla niego dobre. Można nawet wprowadzić zakaz sprzedawania alkoholu osobom poniżej 21 roku życia… albo 30… albo 35! Albo w ogóle wprowadzić prohibicje! Najlepiej zakazać przy okazji sprzedawania, udzielania i posiadania chipsów i coli.

Pełnoletność nie może być osiągana wcześniej, jak przed 35 rokiem życia. Do tego czasu dziecko (tak, dziecko, proszę Państwa) powinno być objęte przymusową edukacją, nie głosować, nie żenić się, nie pić, nie palić, najlepiej nawet nie uprawiać seksu, nie mieszkać samotnie, nie poruszać się nocą po mieście, za to od… 4 roku życia odpowiadać jak dorosły za wszystkie przestępstwa.

Idioci mówią, że ludzi jest za dużo. Trzeba wspierać kraje rozwijające się, żeby więcej małych Afro-Afrykanów przeżywało, i aby dorównały nam militarnie i ekonomicznie, to nic, że wówczas Europę czeka prędka zguba, wszystko inne to rasizm. Musimy także prowadzić politykę prorodzinną, aby zwiększyć własny przyrost naturalny, oraz wspierać imigrację.

Niemoralne jest zabicie przestępcy, ale aborcja powinna być dozwolona w każdym przypadku, gdy kobieta sobie tego zażyczy. W ogóle myślę, że państwo może zacząć decydować o tym, które dziecko może żyć, a które nie. Z czasem państwo może również stosować przymusową eutanazję dla starych i nieuleczalnie chorych. Niestety nie wszyscy Polacy dojrzeli do takich nowoczesnych wzorców.

Policja jest zbyt mało liczna i ma zbyt małe uprawnienia. Zbyt łagodnie traktuje przestępców – wszystkie informacje o biciu i torturach przez nią stosowanych są fałszywe. To nieprawdopodobne, że takie przestępstwa, jak uderzenie człowieka (naruszenie nietykalności cielesnej – art. 217 k.k.), są ścigane z oskarżenia prywatnego – nie dość, że ktoś został pobity to jeszcze musi pozywać sam swego oprawcę. Ogólnie kodeks karny jest nazbyt łagodny. Oburzające jest to, że sąd może zmienić kwalifikacje czynu, a zwłaszcza, że podejrzany lub oskarżony może kłamać w swojej obronie.

Szlachta była przyczyną upadku Rzeczpospolitej, sarmatyzm to ideologia zbrodnicza. To nieprawda, że to ona stworzyła jej potęgę, i że w końcu to ona ją stanowiła. Posiadania obrazów szlachty i herbów powinno się zakazać. „Pana Tadeusza” trzeba również zakazać – bo to zbrodnicze dzieło. Powinno się położyć nacisk na indoktrynacje… znaczy edukacje, że szlachectwo jest złe, a ludzie powinni być bezwzględnie równi (nie wiem czemu akurat równi, a nie nierówni, ale w Poranku TVN moi idole by to pewno pochwalili).

Od czasu mojego olśnienia życie stało się takie proste, przyjemne i – nie bójmy się tego słowa – satysfakcjonujące. Wszystkie problemy, które urosły do monstrualnych, wręcz katastrofalnych dla naszej cywilizacji rozmiarów, zniknęły! Tak, tak – przyjemnie jest być lewakiem…

0

Paweł z Kuczyna

Anarchokapitalista

110 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758