POLSKA
1

Jan Głuszak DAGARAMA – genialny wizjoner z Tarnowa

12/01/2020
698 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Właśnie ukazała się drukiem pierwsza książka na temat wyjątkowego wizjonera z Tarnowa (Małopolska) – Jana Głuszaka DAGARAMY – architekta przyszłości, filozofa i poety, uznanego na całym niemal świecie, w Polsce nieco zapomnianego. Książka, autorstwa Marka Ciesielczyka, wydana została równocześnie w języku polskim i angielskim przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie, dzięki wsparciu finansowemu samorządu tarnowskiego. Inicjatorem publikacji jest Komisja Kultury i Ochrony Zabytków Rady Miejskiej w Tarnowie, której przewodniczącym jest autor książki. Poniżej jej okładki oraz spis treści. Za publikację tej pracy dr Marek Ciesielczyk został nominowany przez Kapituły Redakcji “Dziennika Polskiego” i “Gazety Krakowskiej” do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 w kategorii KULTURA. Można głosować na Marka Ciesielczyka w tym plebiscycie, wysyłając SMS o treści: RKU.217    na numer: 72355   Inne zapisy autora: […]

0


Właśnie ukazała się drukiem pierwsza książka na temat wyjątkowego wizjonera z Tarnowa (Małopolska) – Jana Głuszaka DAGARAMY – architekta przyszłości, filozofa i poety, uznanego na całym niemal świecie, w Polsce nieco zapomnianego.

Książka, autorstwa Marka Ciesielczyka, wydana została równocześnie w języku polskim i angielskim przez Muzeum Okręgowe w Tarnowie, dzięki wsparciu finansowemu samorządu tarnowskiego. Inicjatorem publikacji jest Komisja Kultury i Ochrony Zabytków Rady Miejskiej w Tarnowie, której przewodniczącym jest autor książki.

Poniżej jej okładki oraz spis treści.

Za publikację tej pracy dr Marek Ciesielczyk został nominowany przez Kapituły Redakcji “Dziennika Polskiego” i “Gazety Krakowskiej” do tytułu OSOBOWOŚĆ ROKU 2019 w kategorii KULTURA.

Można głosować na Marka Ciesielczyka w tym plebiscycie, wysyłając SMS o treści:

RKU.217   

na numer:

72355

 

image

image

image

Inne zapisy autora:

0

Marek Ciesielczyk
Marek Ciesielczyk http://www.marekciesielczyk.com

dr politologii Uniwersytetu w Monachium, wykładowca sowietologii w University of Illinois w Chicago, pracownik naukowy w Forschungsinstitut fur sowjetische Gegenwart w Bonn, Dyrektor Centrum Polonii w Brniu (Małopolska), obecnie Redaktor naczelny pisma "Prawdę mówiąc" oraz portalu www.prawdemowiac.pl, więcej patrz: www.marekciesielczyk.com

123 publikacje
8 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816