Bez kategorii
Like

Jakie prawo taka władza, więcej dowodów nie potrzeba

19/09/2012
361 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Przewlekłe, właściwie ciągłe udowadnianie systemowego kłamstwa,
nie jest nic warte bo nie można się doczekać aktu oskarżenia.

0


 

Na blogu Faxeukazała się notka zawierająca statystykę o kardynalnym znaczeniu:

// przez 5 lat na 8619 skarg przesłanych do KRS nie było ani jednej zasadnej //

KRS – Krajowa Rada Sądownictwa

Ze względu na znaczenie tej informacji postanowiłem ją wyodrębnić w osobnej notce.

Jak to świadczy o całym naszym kraju, i czym jest caly nasz system 4`rech władz? Co znaczące wszystkie 4 władze ściśle ze sobą współpracują, co widać na wielu, ale szczególnie na tym przykładzie. Nie da się tu wytłumaczyć problemu incydentalnym, pojedynczym patologicznym zdarzeniem. Sam fakt to jest żelazna statystyka, nie pozostawiająca wątpliwości.

Jest wiele drastycznych przykładów łamania prawa przez „prawo“, ale tutaj zbiegają sie one w prawidłowość. Jeżeli nie widzi tego problemu sądownictwo, rząd, polityka i media, zatem mamy do czynienia z systemem władzy, który właśnie na patologii się opiera. Na skrzętnie ukrywanym, zorganizowanym kłamstwie, narosłym w ogromny garb pod dywanem, którego już nie sposób nie zauważyć.

Ten sposób władzy jest realizowany co najmniej od 20 lat, co też pozwala wstecz ocenić kto udawał, że nie dostrzega tej horendalnej patologii. Żadna z „gadających“ głow nie pochwaliła się tą wiedzą, niezależnie od przynależnośći.

W tym znaczeniu powstaje pytanie: co warte są komentarze, analizy nie ówzględiające czarnej rzeczywistości zafundowanej nam przez władzę? Jakąż to reformę można tu zastosować, kiedy nie ma czego naprawiać.

Dość dowodów, pora na akt oskarżenia.

0

Multimir

36 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758