NEWS
Like

Jak nabić naiwnego Polaka w tzw “butelkę”. Ten przykład szokuje

16/11/2020
886 Wyświetlenia
1 Komentarze
5 minut czytania
Jak nabić naiwnego Polaka w tzw “butelkę”. Ten przykład szokuje

Skąd Ogólnopolski Strajk Kobiet bierze pieniądze? Jak wygląda finansowanie tej organizacji? Czy to nowa siła czy tylko zwykły i przemyślany sprytny pomysł na biznes? Naiwni płacą ? a jakże i to ile

0


Skąd Ogólnopolski Strajk Kobiet bierze pieniądze? Jak wygląda finansowanie tej organizacji? Czy to nowa siła czy tylko zwykły i przemyślany sprytny pomysł na biznes? Naiwni płacą ? a jakże i to ile ?

Warto przypomnieć, że 7 maja 2019 r., przed wyborami do Parlamentu Europejskiego, została zarejestrowana prywatna Fundacja „Ogólnopolski Strajk Kobiet” z siedzibą we Wrocławiu, a jej prezesem została Marta Lempart. Marta Lempart ma żyłkę do biznesu, o czym przekonamy się, czytając tekst w “GPC”. W oficjalnych rejestrach liderka Strajku Kobiet widnieje jako prezes spółki zajmującej się deweloperką i budownictwem, w której w radzie nadzorczej zasiada jej ojciec.

Marta Lempart jest prezesem zarządu Diamond Properties, a jej ojciec Andrzej Lempart (ur. 1953) jest członkiem rady nadzorczej. Już cztery lata temu dali się poznać jako nieuczciwi deweloperzy. Diamond Properties realizowało projekt „6. Dzielnica” we Wrocławiu, na który miało się składać dziesięć domów energooszczędnych w zabudowie szeregowej. Generalnym wykonawcą tej inwestycji był nie kto inny, a właśnie państwo Lempartowie, którzy kierowali spółką ART Budownictwo, posiadającą 99,9% udziałów dewelopera.

Tym razem Andrzej Lempart był prezesem zarządu, a prokurentem była Marta Lempart, która zapewniała klientów, że firma ART Budownictwo nie zostanie zlikwidowana, a przyszli nabywcy nowoczesnych domków nie mają powodów do obaw w kwestii respektowania gwarancji. Wbrew zapewnieniom Lempart, w 2015 roku decyzją Sądu Okręgowego we Wrocławiu spółka ART Budownictwo została zlikwidowana.

Okazało się, że obawy klientów w kwestii respektowania gwarancji przez dewelopera były słuszne, zwłaszcza że już wcześniej Andrzej Lempart – zarządzając inwestycją przy ulicy Małopolskiej we Wrocławiu – dał się poznać jako nieuczciwy gracz, gdy mimo zaawansowanej sprzedaży cały projekt tajemniczo upadł, a klienci – jak wynika z naszych ustaleń oraz kupców, którzy opublikowali swoje wypowiedzi w Internecie – zostali na lodzie: bez mieszkań i bez wpłaconych pieniędzy.

Sama „6. Dzielnica” ostatecznie została wykończona przez Diamond Properties. Po likwidacji ART Budownictwo ceny znacząco spadły, co skłoniło wielu klientów do zakupu domów. Okazuje się jednak, że budynki zostały wzniesione niedbale, a Marta Lempart nie ma zamiaru za to odpowiadać.

Magdalena Lempart ogłosiła zatem nowy interes tzw “zrzutkę” na strajk kobiet. Okazuje się, że antyrządowe, aborcyjne burdy otrzymują spore wsparcie finansowe. Dotychczas na konto OSK wpłynęło blisko 1,5 mln zł, ale gdzie te pieniądze trafią finalnie, nie do końca wiadomo.

Mateusz Kijowski musi być mocno rozczarowany, że jego zbiórka nie cieszyła się takim powodzeniem. Ogólnopolski Strajk Kobiet to organizacja, której finansowanie budzi wiele wątpliwości. Na internetową zrzutkę płynie wiele wpłat, rzekomo od  „wkurzonych kobiet .Nie wspomina się jednak, że jest to prywatna fundacja Lempart, która jest prezesem fundacji, jej partnerka zaś (Lempart jest lesbijką) Natalia Pancewicz sprawuje funkcję wiceprezesa zarządu

Któż nie pamięta słynnej zbiórki na Mateusza Kijowskiego, by mógł godnie spędzić święta? Były szef KOD uzbierał wtedy dość pokaźną sumkę. Mina mu zapewne zrzednie, kiedy zobaczy ile uzbierano na “zrzutce” feministek.

A naiwne panie strajkujące wyciągają z budżetów domowych ciężko zarobioną kasę i przesyłają tej cwaniej babie. Rozumiem, że Urzędy Skarbowe rozliczą te środki zgodnie z obowiązującym prawem.

Szkoda tylko ,że nie przekazywane są  one do szpitali, na pomoc dla ludzi starszych i chorych- szkoda !

 

Żródło :

https://wprawo.pl/gigantyczne-oszustwo-na-szkode-miasta-marta-lempart-rafal-dutkiewicz-i-uklad-wroclawski/

https://niezalezna.pl/364144-nowa-sila-czy-sprytny-pomysl-na-biznes-dorota-kania-ujawnia-fakty-o-strajku-kobiet

https://www.msn.com/pl-pl/wiadomosci/polska/lempart-popros o kasę

Inne zapisy autora:

0

dziennikarzobywatelski
dziennikarzobywatelski http://simplesite.com

Dziennikarstwo jest moją pasją.

64 publikacje
1 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Z danych wynika, że do kompletnego upadku zainteresowania Strajkiem Kobiet, który był jeszcze niedawno w centrum zainteresowania polskiej opinii publicznej.

    Strajkiem Kobiet zaczęło wyraźnie spadać. Później spadek powodował brak pomysłu na formę protestów. Ostatecznym ciosem dla inicjatywy okazało się natomiast powołanie tzw. rady konsultacyjnej, co już absolutnie zniechęciło Polaków do tworu Marty Lempart. Ale kasa od naiwnych i nabitych w ” butelkę” pozostała.

    Czyli żegnamy Strajk Kobiet z lewackim pozdrowieniem ” Wyp ………. !”

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816