POLSKA
Like

III RP w okresie apogeum globalizmu

03/11/2014
710 Wyświetlenia
5 Komentarze
10 minut czytania
III RP w okresie apogeum globalizmu

Globalizm, jako najwyższa społeczna forma zła różni się zdecydowanie od swych poprzedników, takich jak komunizm czy nazizm.

Poprzednie formy miały jasno zdefiniowane cele, takie jak „wyzwolenie klasowe” w ideologii komunistycznej, czy dominacja „wyższej” rasy germańskiej w przypadku nazizmu. Koncentrowały się też bardziej na zagładzie fizycznej niepożądanych grup ludności, a mniej na duchowym unicestwianiu ich człowieczeństwa. Z tego też powodu, przyczyniły się one bardziej do przysporzenia rzesz męczenników aniżeli sług szatana, którymi z reguły stawali się funkcjonariusze owych reżimów. Również propaganda i związane z nią kłamstwo były w mniejszym lub większym stopniu „retuszem” rzeczywistości nakierowanym na wsparcie lansowanej ideologii.

0


 

 

Inaczej ma się sprawa w przypadku globalizmu (NWO). Mgliste deklaracje o szerzeniu „demokracji”, „dobrobytu”, „wolności” i „tolerancji”, w praktyce przynoszą zaprzeczenie tych sztandarowych wartości. Coraz bardziej widać, że prawdziwym, (ale ukrytym) celem jest nieokiełznany chaos nakierowany na ostateczne zniszczenie naszego globu. Przy czym głównym celem jest sfera duchowa człowieka a dopiero drugim jego fizyczna istota. Wszechobecna propaganda medialna nie „retuszuje” rzeczywistości, ale tworzy nową wirtualną, w której zło to dobro, czarne to białe, wojna to pokój, niewola to wolność i tak dalej. Nihilistyczne masy odbiorców tej strawy medialnej są całkowicie wymóżdżone, pozbawione nie tylko zdrowego rozsądku, ale też elementarnego sumienia; a więc wyrażając się lapidarnie-odczłowieczone.

 

W takim kontekście nie powinno już zadziwiać to, że banderowska napaść na Donbas zwana jest rosyjską agresją na „demokratyczną” Ukrainę, ani to, że jej „główny winowajca” Putin jest w jednej osobie „bolszewickim KGB-istą” i „faszystą”; „oligarchicznym miliarderem” a zarazem „ niedemokratycznym prześladowcą rosyjskich oligarchów”; „bigotem dyskryminującym homoseksualistów” i równocześnie „pedofilem”.

 

Rozum, logika, prawda, a nawet zwierzęcy instynkt samozachowawczy, w dobie rozwiniętego globalizmu, nie ma już żadnego zastosowania. Jedyne, co się liczy to wytresowana reakcja na wirtualną rzeczywistość serwowaną społeczeństwom przez koszerne media korporacyjne.

 

Dlatego też, w momencie powstawania III RP, nikt nie zakwestionował „wolnorynkowych przemian” dostarczanych Polakom przez agentów w rodzaju „profesora” Balcerowicza, wspartych ideologią amerykańskich ekonomicznych szarlatanów.

 

Nie potrzeba nadmiernej przenikliwości czy specjalistycznej wiedzy, by zdać sobie sprawę, że społeczeństwo, które nie posiada realnej gospodarki, a jego obywatele zajmują się handlowaniem pomiędzy sobą wytworzoną w Chinach tandetą, oraz różnego rodzaju „operacjami finansowymi”, musi pogrążać się w zadłużeniu i staczać ku materialnemu upadkowi.

 

W przypadku III RP, tempo tego upadku mitygowane jest poprzez masową emigrację młodego pokolenia. Emigranci owi, zanim ostatecznie oderwą się od kraju swego pochodzenia, przez jakiś czas wyrównują jego bilans płatniczy, ekonomiczne wspierając pozostawione w Ojczyźnie rodziny.

 

Tak więc, patrząc płytko na obraz III RP, wszystko wydaje się normalne. Ulice pełne są samochodów, sklepy pełne towarów, słońce nadal wschodzi na wschodzie, a zachodzi na zachodzie, również prawo grawitacji funkcjonuje bez zakłóceń. Gdyby nawet młodzi obywatele III RP oderwali swój wzrok od ekranów smart-phone’ów czy tabletów, wyjęli z uszu słuchawki swych music-players, to bez wysiłku wnikliwego myślenia nic niepokojącego by nie zauważyli. Gdyby, na dodatek, próbowali się posiłkować wszelkiego rodzaju statystyką, to też nic by nie odkryli, gdyż od dawna nie ma ona nic wspólnego z rzeczywistością.

 

Ile ludzi, tak naprawdę, zamieszkuje dziś nasz kraj? Budzi się codziennie w Polsce, idzie do pracy czy szkoły? Nie tych, którzy zameldowani są w Polsce, posiadają nawet własne locum, ale pracują i żyją w Londynie, Barcelonie, czy Berlinie.

 

W powtarzany przez ćwierćwiecze III RP propagandowy bełkot o „40-milionowym, znaczącym narodzie w centrum Europy”, nikt już dziś nie wierzy. Jedyne, co może dać jakąś sensowną odpowiedź, to wyrywkowe szacunki, na podobnej zasadzie do exit polls . Okazję do takowych dało niedawne święto Zaduszek, w które to Polacy zwykli nawiedzać groby bliskich. Będąc rodowitym mieszkańcem wielkiej metropolii na ziemiach odzyskanych miałem możliwość uczestniczyć w tym święcie, zarówno w czasach PRLu, jak i obecnie. Ponieważ polska historia odwiedzanego prze ze mnie cmentarza zaczęła się 1945 roku i jego populacja nieprzerwanie rośnie do dnia dzisiejszego, to można by oczekiwać, że podobny trend wykaże liczba wizytujących groby potomków. Tym czasem, w ostatnich latach III RP liczba ta nie przekracza 10% tej z czasów PRLu, różnica jest tak drastyczna, że nie może tu być mowy o większym błędzie. O czym to świadczy? O tym, że przygniatająca większość urodzonych w tym mieście, w ostatnich dekadach, znajduje się tak daleko od grobów swych bliskich(czytaj: na emigracji), że nie ma możliwości ich nawiedzenia. Obraz pustoszenia wielkich miast jest ciągle jeszcze maskowany przez rosnące rzesze studentów z prowincji, którzy rokrocznie, przed wyemigrowaniem z kraju, przyjeżdżają tu na studia i obowiązkową naukę jakichś „europejskich języków”. Na prowincji, oprócz emerytów nie ma już praktycznie nikogo.

 

III RP nie jest wyjątkiem w tym katastrofalnym trendzie. Inne nędzne kolonie Unii Europejskiej, takie jak Rumunia i Bułgaria, obserwują podobne zjawiska. Na Litwie, nie mówi się już o „emigracji”, ale o „ewakuacji” całego społeczeństwa, a niezależni demografowie przewidują, że za 5 lat w kraju tym pozostaną jedynie emeryci i urzędnicy administracji państwowej. Choć dopiero wkraczająca do „europy” pod hitlerowskimi znakami Bandery, Ukraina jest równie zaawansowana w tym procesie. Wieś jest tam prawie całkowicie wyludniona, a pozostający tam emeryci utrzymują się głównie ze zbieractwa leśnego. Dla polskiego odbiorcy, Ukraina, oprócz idei „demokratycznych dążeń”, kojarzy się z pięknymi dziewczynami prezentującymi swe ponętne biusty w ramach „europejskiego ruchu Femen”. Trzeba przyznać, że w tej kategorii Ukrainki ostro konkurują z Polkami, znajdując „sposób na życie” w obsługiwaniu „europejskiej” klienteli. W oczach ich męskich rodaków, jest to powód do dumy, gdyż swym zachowaniem dokumentują one „europejskie wartości”, do których zalicza się „tolerancja narodowościowa” i „wolność seksualna”. Muzułmańscy emigranci, którzy stanowią gros klienteli, nie mogą żywić innych uczuć do naszej nacji, poza bezgraniczną pogardą. W ich kręgu kulturowym, hańbę przekazania kobiety nawet tylko do innego pokrewnego plemienia, można jedynie zmyć krwią. Nie ulega przy tym żadnej wątpliwości, że jest to wyjątkowo dziki zwyczaj. Gwarantuje on jednak biologiczne przetrwanie danej wspólnoty. Drastycznie kontrastuje z tym stan naszego społeczeństwa, któremu odebrano wszystkie mechanizmy obrony własnych interesów we wszystkich możliwych dziedzinach. Dla zdemoralizowanego, wykorzenionego z dziedzictwa własnej nacji i ogłupionego pokolenia jp2, samo pojęcie „wspólnych społecznych interesów” ma jedynie wydźwięk antyeuropejskiej herezji.

 

Wielki plan re-chrystianizacji Europy przez Polaków nie udał się, ale za to proces islamizacji Polek zachowuje swą rosnącą dynamikę, dodając do demograficznego zagrożenia dodatkowy wymiar cywilizacyjny. Bowiem, w przeciwieństwie do III RP, gdzie proces duchowej i biologicznej zagłady społeczeństwa ma charakter praktycznie niezauważalny dla ofiar, na muzułmańskim bliskim wschodzie przybrał on formę niesłychanie brutalnego chaosu, stymulującego gwałtowny wzrost emigracji do Unii Europejskiej .. Zachodni Europejczycy już dziś mają dość kolorowych emigrantów, którzy swe konflikty przenoszą do Europy. Milowymi krokami zbliża się moment, gdy będzie trzeba znaleźć dla tych rzesz nowe miejsce dyslokacji. Opustoszała Polska, ze znaczącymi już „związkami krwi” w odniesieniu do świata islamu, stanowi idealne miejsce dla takiego projektu. Należy jedynie żywić nadzieję, że otumanienie społeczeństwa III RP ma jakieś fizyczne granice, których przekroczenie da mu otrzeźwienie, a co za tym idzie sposobność obrony swych najbardziej fundamentalnych interesów.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
dr nowopolski

Unikajacy stereotypów myslowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i swiata

344 publikacje
3 komentarze
 

 1. Avatar Myszek Miki

  Bardzo dobry artykuł. Na przebudzenie śpiącym. O tych sprawach powinny nieustannie i wspólnym frontem informować wszystkie tzw. patriotyczne wolne media a nie szlajać się po konkursach 25 lat “piękności i wolności” w III RP – to do was bracia Karnowscy.

  0
 2. o czym piszemy. zaraz Episkopat wyskoczy z wezwaniem do pokoju pomiedzy Polakami i sprawa cofnie sie na jeszcze gorsze pozycje. wypelniony ksiezami-agentami, karierowiczami czy zadnymi wlasnych zyskow egoistami, polski Kosciol wkrotce doprowadzi do calkowitego upadku powagi swej instytucji. takich smierdzacych i tchorzliwych knurow, to juz dawno polski kosciol nie produkowal.

  za funta placa juz 5.40. w ciagu zaledwie kilku miesiecy wzrost o kilkadziesiat groszy. to swiadczy o tym, ze ten konflikt ukrainski sluzy takze polskiej gospodarce. w polaczeniu z totalna patologizacja i degeneracja polskiego systemu i kryzysem demograficznym, o ktorym napisal autor powyzszego tekstu, to perspektywy dla Polski sa marne. gorzej niz po wojnie. ale zawsze jakas elitka wraz ze swoja klientela, bedzie siedziala w dobrych humorach przy korytku. w kazdym razie scenariusz “litewski” w Polsce bardzo prawdopodobny. zostana emeryci, rencisci i z drugiej strony urzedaski i pseudobiznesmeni. a na Zachodzie, Litwini o dziwo radza sobie bardzo dobrze, nawet moze lepiej niz Polacy. cos w takim wypadku jest nie tak…

  0
 3. Avatar Politolog

  IDEOLOGIA DOMINACJI nad całym Światem “amerykańskiego żyda” jest faktyczną definicją “GLOBALIZACJI” skonstruowaną przez międzynarodowego ultra agresywną grasującą na całym świecie międzynarodową finansową mafię żydowską.

  Grasująca bezkrana mafia żydowska w USA, która zorganizowała zamach i ZABICIE w listopadzie 19963 roku chrześcijańskiego prezydenta USA Johna Kennedygo opanowała wszystkie resorty siłowe tzw. „rządu USA” dlatego było i jest nie możliwe wykrycie faktycznych sprawców zamachu na prezydenta J.Kennedyego.
  Grasująca mafia żydowską w USA następnie opanowała i urządziła swoją centralna żydowską MELINĘ w „białym domu” w Waszynktonie joko SWÓJ ośrodek władzy wykożystując siłę gospodarczą i militarna US Army na swoje żydo-mafijne egoistyczne potrzeby, z całkowitym POMINIECIEM interesu reszty społecztństwa amerykańskiego oraz instytucji państwa USA.

  Niestety, ale rządząca od 1963 roku do dzisiaj żydowska mafia w USA stała się w stosunkowo krótkim czasie najbogatszą i rządzącą KASTĄ w USA, która zabukował dla siebie SPECJALNE UPRZYWILIJOWANE prawa ale TYLKO obywateli amerykańskich deklarujących NARDOWOŚĆ ŻYDOWSKĄ.
  Skutkiem ustanowienia UPRZYWILIJOWANEJ żydowskiej KASTY rządzącej w USA piedestały centralnej władzy w Waszynktonie działały tylko w interesie żydostwa zamieszkałego w USA, które wykorzystując pozycje władzy ograbiło maksymalnie pozostałą część społeczeństwa, zamordowało klasę średnią i Amerykę zbankrutowali finansowo.

  USA zostało doszczętnie całkowicie OKRADNIĘTE finansowo przez bardzo małą liczebnie uprzywilejowaną KASTĘ. Obecni przeciętni obywatele Ameryki, wpędzeni w pułapkę kredytową przez żydo-bank-sterów zostali wyeksploatowani do samego DNA MOŻLIWOŚCI i już nie jest w stanie NIC więcej wydrzeć przeciętnemu obywatelowi w USA ta KASTA rządząca, a dalsza eksploatacja grozi zbrojnym rozpaczliwym BUNTEM społecznym.
  Dlatego chciwa żydowska KASTA rządzaca w USA zaczęła poszukiwac możliwości OKRADNIECIA mniejszych bezbronnych krajów na całym świcie pod PRETEKSTEM “zakładania nowej demokracji” w krajach przeznaczonych do OBRABOWANIA.

  NEOKONI czyli obecna żydowska mafia za pomocą posiadanej władzy w MELINIE “biały dom” opracowała IDEOLOGIĘ DOMINACJI żydów w USA oraz podporzadkowania swoim interesom US Army oraz całego sektora siłowego w USA, który rozbudowali do niesamowitej wielkości.
  NEOKONI u władzy w USA rozszerzyli tą swoją IDEOLOGIĘ DOMINACJI ale nad całym ŚWIATEM wykorzystując swoją pozycje władzy w USA po podporzadkowaniu sobie US Army oraz wszystkich resortów siłowych w USA organizując międzynarodowe awanturnicze RABUNKOWE napady na inne kraje pod POZOREM instalowania „amerykańskiej demokracji” w tych napadniętych krajach w celu ich całkowitego PODPORZĄDKAWANIA finansowego, gospodarczego w ramach tzw. “globalizacji”.

  0
 4. Avatar Detroit

  GLOBALIZACJA Świata organizowana jest przez GRASUJĄCĄ mafijną OŚMIORNICE żydoską w USA, która opanował system polityczny USA i podporządkowała swoim egalitarnym interesom !

  Skrócony opis OŚMIORNICY żydowskiej w USA:

  Jest ZABRONIONE prowadzenie oficjalnych badań nad metodologią prosperowania międzynarodowej mafii żydowskiej na świecie, które ma doprowadzić do tzw. “GLOBALIZYCJI” czyli podporzadkowania całego Świata KASCIE żydowskiej, która ma się ma się stać PANUJĄCĄ “monarchią światową”.

  Ludzie na świecie nie mają pojęcia o tym, że TOTALITARNY system polityczny w USA absolutnie niczym się nie różni od TOTALITARNEGO systemu politycznego jaki był w żydo-komunistycznym ZSRR.
  Jest tylko JEDNA różnica, która polega na tym, że w USA jest ustanowiony, siłowo zafiksowany przemocą “system DWU-partyjny” gdzie moralnie zdegenerowani przekupieni politykierzy-aktorzy-popychadła z tych dwóch PRZESTĘPCZYCH organizacyjek już dawno się DOGADALI między sobą i kradną pieniądze popdatnika lub je trwonią w zależnosci od tego KTO im da łapówkę(ostanio dają im bank-sterzy i miedzynardowe korporacje), a politykę zewnętrzną i wewnętrzną w USA ustala mafia AIPAC oraz jej podbudówki – oficjalne zalegalizowane jako żydowskie FRAKCJE w obydwu zafiksowanych „partiach politycznych” do rządzenia w USA.

  System polityczny w ZSRR był identyczny tylko właśnie z JEDYNĄ różnicą, że w ZSRR był JEDNOPARTYJNY, a w USA DWUPARTYJNY system UDAJĄCY „demekrację” lub tzw ‚pluralizm” które są oszukańczą FASADOWĄ FIKCJĄ.

  Partia Republikańska w USA jest totalnie SKORUMPOWANA, nie wydolna politycznie oraz statutowo NIE dba o interesy instytucji państwa USA lecz TYLKO o PRYWATNE interesy bardza małej garstki krętaczy bank-sterów finansowych, WŁAŚCICIELI i ich rodzin monopolistycznych międzynarodowych korporacji oraz praktycznie TYLKO dba o interesy bardzo agresywnej zakorzenionej diaspory żydowskiej w amerykański system polityczny bardzo ściśle kooperujący, a w zasadzie PODPORZADKOWANY międzynarodówce żydowskiej oraz Izraela.

  Partia Republikańska jest totalnie ZDOMINOWANA przez oficjalną żydoską szowinistyczną wewnętrzną FRAKCJE w „partii republikańskiej” o nazwie “Republican Jewish Coalition”(RJC)

  http://www.rjchq.org/

  która trzema w ŻELAZNYM uścisku tą „żydowską partyjkę” oraz za kołnierze i za łby wszystkich kongresmanów i senatorów z tej fikcyjnej „partii”.
  To właśnie wewnętrznie zoorganizowani przedstawiciele tej frakcji USTALAJĄ w pełnym wymiarze „cele i kierunki” polityki amerykańskiej, jedynie z korzyścią tylko dla przedstawicieli diaspory żydowskiej w USA, dlatego USA zostało BANKRUTEM finansowym.

  IDENTYCZNA sytuacja jest w tzw. “Partii Demokratecznej” w USA w której wnętrzu też jest zarejestrowana OFICJALNA agresywna FRAKCJA żydowska o nazwie „National Jewish Democratic Council”(NJDC), która ZDOMINOWAŁA całkowicie wnętrze tej fasadowej Partii Demokrtycznej w USA.

  Zatem w „partii demokratycznej” FAKTYCZNIE rządzi ZALEGALIZOWNA utworzona też wewnętrzna FRAKCJA żydowska pod nazwą „National Jewish Democratic Council”(NJDC), która IDENTYCZNIE trzęsie jak snopkiem siana tą skorumpowaną organizacyjką o nazwie “partii demokratycznej”.

  Zobaczcie jak ta żydoska frakcja FAKTYCZNIE ustala CAŁKOWICIE polityke tej partii demokratycznej ze szkodą dla reszt amerykanskiego społeczeństwa i szkoda dla instytucji państwa USA:

  http://www.njdc.org/

  Bardzo agresywni przedstawiciele tych obydwu żydowskich FRAKCJI tzn. “Republican Jewish Coalition” i „National Jewish Democratic Council” spełniają identyczną funkcję ale w formie ZALEGALIZOWANEJ tak jak kiedyś FRAKCJA żydoska tzw. „PUŁAWIAN” w komunistycznym PZPR działała tak, aby w PRL-u Żydzi z polskim obywatelstwem zamieszkali w PRL-u byli obsadzania na najważniejszych stanowiskach administracji państwowej, którzy też FAKTYCZNIE w 100% rządzili PRL-m i mogli się bezkarnie obławiać na garbie etnicznych Polaków, którą to nie formalną frakcje „puławian” w PZPR ROZGONIŁ Władysław Gomułka w 1968 roku.
  Żydzi z polskim obywatelstwem z PRL-u opłakują do dzisiaj to swoją „klęskę” krokodylimi łzami, ale ZEMŚCILI się na etnicznych polakach organizując tzw. „Okrągły Stół” w 1989 roku odganiając CAŁKOWICIE polskich narodowców, zakładając totalny SZLABAN tak, aby do koryta centralnej władzy w Warszawie oraz w stolicach wojewódzkich NIE dostał się przypadkowo etniczny krnąbrny Polak.

  Nie jest to też w USA tajemnicą dla tych co interesują się mechanizmami US-polityki, że czołowi aktywiści frakcji żydowskich “Republican Jewish Coalition” i „National Jewish Democratic Council” utworzyli oraz zalegalizowali polityczną PONAD partyjne żydoskie forum, autentyczna mafię, czyli organizacje OŚMIORNICĘ o nazwie „American Israel Public Affairs Committee”(AIPAC):

  http://www.aipac.org/

  Przedstawiciele tych żydowskich FRAKCJI z partii republikańskiej i demokratycznej właśnie tworzą CENTRALNE forum platformy utworzonej politycznej organizacji AIPAC.

  To właśnie na forum tej mafii AIPAC się oni systematycznie spotykają ustalając całkowicie politykę „amerykańską” ale już ZA PLECAMI tych partii.
  W tej mafii AIPAC dogadują się miedzy sobą co i jak ma być w USA tak, aby dosłownie WSZYSTKO kręciło się w USA jedynie wokół osi INTERESU żydostwa zamieszkałego w USA, które się tak bezkarnie nakradło stając się ARYSTOKRACJA w USA, które bezgranicznie wspiera Izraela oraz pilnuje interesów diaspory żydowskiej zamieszkałej w USA z POMINIĘCIEM interesów instytucji państwa USA mając w nosie pozostała resztę społeczeństwa.

  Na tym właśnie na polega ten „PLURALIZM” … w USA . . . SIĆ! … działania mechanizmu tzw. „medio-kracji amerykańskiej czyli żydo-kracji” trzymanej całkowicie w szponach żydowskiej OŚMORNICY – mafii bankrutującej USA.

  Przejrzyjcie dokładnie karty internetowe chociażby tych trzech pod-mafii organizacji żydowskich:

  “Republican Jewish Coalition”(RJC)

  „National Jewish Democratic Council”(NJDC),

  „American Israel Public Affairs Committee”(AIPAC).

  i zobaczycie nawet na zdięciach te same świńskie ryje kryminalistów, czyli tych samych osobników aktywistów z tych organizacji, którzy organizują zalegalizowanę bezkarnę korupcje w USA.

  Zakulisowi płatni agenci AIPAC trzymają za mordę gabinet tzw. „prezydentów”, którzy faktycznie są PAJACAMI wykonującymi polecenia grasującej mafii „Koszer Nostra”, która trzyma za mordy przedstawicieli gabinetu prezydenta USA a w tym też tego obecnego PAJACA Obamy, który przekupiny łapówkami finansowymi za utrzymanie swojego stołka na zamówienie agresywnych żydów PODPALI cały świat bandyckim napadem na Iran, ZNOWU na koszt amerykańskiego podatnika …

  Oczywiście w politycznej OŚMORNICY żydowskiej „Koszer Nostry”, grasującej w USA też zobaczycie twarze z innych dopełniających tą OŚMIORNICĘ z bardzo agresywnych organizacji walczących o interesy żydowskiej międzynarodówki jak z „American Jewish Committee”(AJC):

  http://www.ajc.org/

  oraz innej BARDZO WAŻNEJ organizacji-mafii wspierającej, KOORDYNUJĄCEJ grasujący network żydowski w USA o nazwie „The Conference of Presidents of Major American Jewish Organizations”

  http://www.conferenceofpresidents.org/index.asp

  w której zajestrowanych jest 52 inne czołowe organizacje lobujące interesy tylko żydów, gdzie głównym „Ojcem Chrzestnym” wszystkich tych żydoskich mafii grasujacych w USA jest NIE publikowany, NIE nagłaśniany mafiozo o nazwisku Malcolm I. Hoenlein, czyli główny koordynator całej ośmiornicy żydoskiej grasującej w USA.
  W kulisach żydowskich mafiozów w USA, on opowiada, że jest PREMIEREM, premirów wszystkich krajów z całego świata …

  To on koordynuje i trzyma w ryzach ideologicznych całą to żydowską sitwą finansową ze złodziejskiego New Yorku oraz zatwierdza decyzje o mianowaniu Sekretarzy Stanu USA, prezydentów najważniejszych instytucji finansowych, wojska i innych instytucji siłowych … itp. czyli ważniejszych MIANOWANYCH urzędników administracji państwowej USA, którzy potem podstępnie podsłuchują, łańcuchują – zmuszają rządy mniejszych słabszych państw świat do posługiwania się płatnościami tylko US-zielonym papierze toaletowym masowo drukowanym w PRYWATNEJ fabryce żydowskiej o nazwie Federal Reserwe udającej państwową mennicę …

  Ta OŚMIORNICA żydoska w USA jako JEDEN faktycznie zoorganizowanym skansolidowanym najmocniejszym networkiem trzymajacym w żelaznym UŚCISKU też urząd prezydenta USA, finanse państwowe oraz cały centralny system polityczny USA w skorumpowanym Waszynktonie ignorując faktyczne interesy USA pasożytując na garbie amerykańskiego podatnika.

  Ta OŚMIORNICA jest RAKIEM złośliwym na organiźmie tego państwa, wganiając USA w różne wojny w interesie awanturnictwa międzynarodówki żydoskiej czyli GLOBALIZMU też grasujacej w tej zdegenerowanej III RP wspierając tuskowy reżim za włączenie Dawida Pelega – ambasadaora Izraela w Polsce do grupy PO-wców Tuska, która sfabrykowała oszukańcza tzw. „Ustawę Reprywatyzacjną” faworyzującą obywateli polskich ale TYLKO deklarujących ŻYDOWSKA narodowośc, na bazie której żydostwo przywłaszcza sobie bezkarnie polskie majątki pod różnymi zmyślonymi pretekstami:
  Sprawa dla ABW – dr Zbigniew Kękuś demaskuje „reprywatyzację”:

  https://www.youtube.com/watch?v=hRLVHCNpsQo

  Dawid Peleg były ambasador Izraela w Warszawie był i jest członkiem World Jewish Restitution Organization i został OFICJALNIE włączony przez rząd Tuska do grupy posłów piszących POLSKĄ Ustawę reprywatyzacyjną, która właśnie tak ZFABRYKOWANO, aby była w interesie tylko bonificjentów UPRZYWILIJOWANYCH żydów tzn. w sprzeczności interesami polskiego podatnika , oraz Polski jako instytucji co PRZESTEPSTWEM dalej rządzącego gangu PO w Polsce.
  Czy w jakimś POWAŻNYM kraju OBCOKRAJOWCY konstruują dla siebie UPRZEWILIJOWANE ustawy ???

  Na identycznych zasadach też zostały sfabrykowane prawa SPECJALNYCH przywilejów dla żydów z amerykańskim obywatelstwem. Właśnie na wprowadzonych SPECJALNYCH przywilejach prawnych TYLKO dla żydów grasuje ta ośmiornica AIPAC w USA i na tym to polega obowiazujacy obecny „pluralizm” w Waszynktonie oraz centralnej władzy bankruta USA.

  Działność tej bezkarnej ośmiornicy żydowskiej praliżującej to USA dopełnia MANSTRUM w postaci tzw. MAIN-Stream MEDIA, które jest ministerstwem „PRAWDY” w USA do OGŁUPIANIA, oszukiwania amerykańskiego społeczeństwa, całkowicie trzymanego w szponach też żydowskiej mafii powiazanych z kabalistami profesorami czołowych uniwersytetów, którzy są zarządcami NAJWAZNIEJSZYCH uniwersytetów w USA produkujących „nową historie świata” na zamówienia kłamców żydowskich, ze jakoby wszystko we wszechświecie kreci wokół żydostawa.

  Cały obecny system nauczania w USA jest trzymany na sznurkach oraz z założonymi kagańcami przez żydo-masonerie i to właśnie oni kreują brednie CO ma być dobre lub złe dla paskudnie oszukiwanej kołowanej jak stado baranów społczności zbankrutowanego zdemoralizowanego moralnie molocha USA.

  Na tym właśnie polega ten „PLURALIZM” działania mechanizmu „demokracji amerykańskiej” trzymanej w szponach żydowskiej OŚMORNICY bankrutującej USA.

  Identyczny SCHEMAT rządzenia żydostwo, przekopiowany z USA oraz „pluralizmu amerykańskiego” usiłuje SKONSTRUWAĆ oraz wprowadzić grupki żydowskich mafiozów, oszustów lub zwykłych złodzeji żydowskich zamieszkałych grasujących w Rosji z obywatelstwem rosyjskim.

  Niestety, ale żydowska mafią polityczna, finansowa a w tym też w centralnych siłowych urzędach państwowych jak policja, prokuratura, wojsko, MSW grasujące w Polsce, Niemczech, Francji czy Wielkiej Brytanii … całej Europie oraz wielu innych karach świata już dawno trzymają w swoim żelaznym uścisku systemy polityczne w tych krajach za pomocą koordynującego żydoskiego mafijnego networku B’nai B’rith Europe:

  http://www.bnaibritheurope.org/bbe/component/option,com_frontpage/Itemid,1/lang,en_GB/

  która ma swoje zarządzające biuro w UE w Brukseli, a nawet w Watykanie, a jej prasowym „ministerstwem prawdy” w Polsce jest polskojęzyczny żydowski brukowiec „Gazeta Wyborcza” utrzymywany przez podatnika polskiego za pomocą nieomal wszystkich PRZYMUSOWYCH reklam tam zamawianych przez polską centralna administracje państwową, która jest też w uścisku mafii żydowskiej grasującej w III RP według żydowskiego szablonu spacyfikowanego USA.

  0
 5. Avatar Obiektywna

  Zakładanie GLOBALIZMU w Rosji, polega na tym, że żydowska złodzejsko-ludobujcza mafia w USA, która PRZEISTOCZYŁA ten tzw. „biały dom” w Waszynktonie na swoją centralną żydowską MELINĘ nie może się pogodzić z faktem, że Kreml w Moskwie NIE jest centralną żydowską MELINĄ w Rosji.

  Żydy sobie ubzdurali, że muszą być najbogatszą oraz rządzącą KASTĄ w Rosji tak jak są w Polsce po założeniu GLOBALIZMU w III RP lub w tym zbankrutowanym USA, gdzie ta żydowska mafia BRUTALNIE eksploatuje resztę tego OGŁUPINEGO społeczeństwa „amerykańskiego” urzywając flagę amerykańską do wycierania sobie buciorów.

  Zakładany GLOBALIZM w Rosji jest częścią składową PRZYGOTOWYWANEG O z jubilerska dokładnością, z cynicznym wyrachowanym PLANEM w celu WYKOŁOWANIA politycznego Ruskich, spowodowanie ROZDARCIA umysłowego i duchowego, a w konsekwencji ROZWALENIA Rosji co jest opłacane oraz inspirowane przez żydowskich LUDOBUJCÓW z MELINY z Waszynktonu kierowanego przez CIA, a także inne powstałe ZWODOWE firmy organizujące podporzadkowanie IDEOLOGI DOMINACJI wobec NEOKONÓW oraz ich sponsorów bank-sterów globalistów żydowskich z New Yorku.

  Żydo mafia w USA wymusiła sformowanie dziesiątek oficjalnych instytucji, ośrodków badawczych finansowanych z budżetu USA jak International Republican Institute, The Albert Einstein Institution, Ford Foundation, National Endowment for Democracy i jeszcze cała masa innych tego instytucji, które ROZPRACOWUJA jakiś Kraj aby jego całkowicie ZESTABILIZOWAĆ politycznie oraz gospodarczo wykorzystując całe zaplecze naukowe Uniwersytetów w USA i kraju planowanego ATAKU na osaczany kraj.

  W tym celu jest wykorzystywane wszystkie osiągnięcia w dziedzinach inżynierii i socjologii społecznej, dogłębną wiedzę o kraju przeznaczonym do zniszczenia. Te instytucje ZBIERAJĄ informacje o networkach powiązań personalnych całej masy ludzi w tych krajach w którym żydo-mafia z MELINY jest opłacana łapówkami globalistów bank-sterów.

  W kraju gdzie pod pozorem zakładania „nowej demokratycji w stylu amerykańskim” lub obalania starej tzw. „dyktatury” gdzie następnie MELINA żydowska organizuje tzw. „REWOLUCJE” (jak na Ukrainie, Egipcie, Venezueli, Liby, Jugosławi …itp) wyszukują SPRZEDAJNYCH CYNGLI serwalistów na piedestał władzy jak Jacyniuka, Kliczko itp. (w Polsce Tuska/Komora itp. sprzedawczyków) oraz na pozomach niższych organizując OPŁACONY US dolarami wielki network, który działa jak agresywna V Kolumna.

  Te wynajęte opłacone struktury przez żydowską MELINĘ z Waszynktonu następnie organizują wywoływania zamieszek ulicznych, wywołania krwawych konfliktów społecznych, aby stworzyć POZORY sztucznego niezadowolenia społecznego oraz NIBY potrzeby obalenia władzy w jakimś kraju, która NIE jak SUBORDYNOWANA wobec żydowskiej mafii ZŁODZEJI mędzynardowych lub żydom z centralnej ludobujczej MELINY „biały dom” z Waszynktonu.

  Ta żydowska MELINA „biały dom” NEKONÓW uzurpuje siebie za „władze całego świata” z ich IDEOLOGIĄ DOMINACJI z jej FASADOWYM pajacem „prezydentem USA” oraz za pomocą PRZYMUSOWEJ „jedynej waluty” obiegowej czyli bezwartościowego US żydowskiego dolara, który jest drukowany jak papier toaletowy w żydowskich PRYWATNYCH drukarniach w USA udających państwowe „amerykańskie” mennice o nazwie Federal Reserve.

  Te organizowane „rewolucje demokratyczne” przez MELINĘ w róznych krajach mają spowodować powstanie MARIONETKOWEJ władzy posłusznej żydowskiej mafii międzynarodowej co w efekcie ma na celu SKOLONIZOWAĆ, podporządkowac i RABOWAĆ metodycznie tak osaczony Kraj.

  Teraz po totalnym zestabilizowaniu przez MELINĘ takich państw jak Iraku, Afganistanu, Egiptu, Liby, Libanu, Syrii oraz Ukrainy … itd. ci ludobójcy mają na celowniku zestabilizowanie i ROZWALENIE na kawałki Rosji w celu całkowitego okradnięcia Ruskich.

  Żydowska mafia w USA wygenerowała powstanie WYSPECJALIZOWANYCH E firm w USA i na świecie, które realizują ZAMÓWIENIA przygotowania strategii „REWOLUCJI” celem OBALENIA rządów małych państw, wgonienia ich w ZADŁUŻENIE.

  Takie metodologie ROZWALANIA krajów są przygotowywane w czołowych UNIWERSYTETACH USA z wykorzystaniem socjo-techniki, profesorów inżynierii społecznej, znawców krajów, gdzie ma byc wzniecona „rewolucja” za wspiera CIA, Mosad i opłacaja żydy jak G.Soros, JC Morgan i inni zalegalizowani przestepcy.

  KONIECZNIE zobacz poniższy film, który WYJAŚNI ci PODSTAWY tego kryminalnego PROCEDERU organizowania „rewolucji” na przykład jak tego ŚMIESZNEGO „marszu pokoju” w Moskwie przez powstałe specjalne FIRMY, które zatrudniają wielu KONSULTANTÓW do opracowania STRATEGI obalania legalnej władzy … w różnych krajach.

  Teraz MELINA na spółke ż zydowskimi GLOBALISTAMI zrealizowała rozerwanie wewnętrzne polskiego ducha narodowego, osłabienia Polaków i PODPORZADKOWANIA sobie instytucji ństwa Polskiego.

  Dzisiaj GLOBALISCI usiłują zrealizowac swój plan ROZERWANIA wewnętrznego Rosji z urzyciem V Kolumny czyli obywateli Rosji ale deklarujących żydowską narodowośc, którzy usiłuje WYMUŚCIĆ siła przyznanie im UPRZYWILIJOWANYCH praw tak, aby mogli się też stać uprzywilijowaną KASTĄ w Rosji jaka są żydzi w USA za pomocą tam im przyznanych NIE legalnie specjalnych praw i przywilejów pod każdym względem:

  https://www.youtube.com/watch?v=Csm-gw1KrY8

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816