Bez kategorii
Like

Igor ma wigor

08/01/2013
532 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Wszyscy pamiętamy niezrównanego Igora z filmu Mela Brooksa „Młody Frankenstein” (zdjęcie). Był wesoły ale ciut strachliwy. Nasza nowa gwiazda medialna, niezrównany Igor Tuleya, jest zdecydowanie odważny. Dzielnie tropi ostatnie bastiony stalinizmu.

0


Młodzi ludzie nie zapominają o stalinowskich metodach polskiego wymiaru sprawiedliwości. Co roku zbierają się pod domem Stefana Michnika, przyrodniego brata Adama Michnika, byłego sędziego i adwokata oskarżonego o zbrodnie stalinowskie: pl.wikipedia.org/wiki/Stefan_Michnik

 

Stefan Michnik żyje sobie spokojnie jako bibliotekarz-emeryt na północy Szwecji. Szwedzki sąd odmówił ekstradycji Michnika, pomimo europejskiego nakazu aresztowania. Być może Szwedzi obawiali się że Stefan Michnik wpadnie w ręce bezwzględnych tropicieli stalinizmu, takich jak sędzia Igor Tuleya ?

 

Pomimo młodego wieku, Igor Tuleya jest wyczulony na zbrodnie stalinowskie polskiego aparatu sprawiedliwości. Bez wahania odkrył i ujawnił ohydne działania duchowych spadkobierców Stefana Michnika czyli CBA Mariusza Kamińskiego.

 

Do piętnowania pełzającego stalinizmu CBA dołączyła się od razu stacja TVN24, która odważnie udzieliła anteny Igorowi Tulei w “Faktach po Faktach”. Do chóru dołączyła też niezrównana Julia Pitera, która ma chyba kontrakt z TVN24, stwierdzając na antenie stacji (cytat): “człowieka można zniszczyć stosując przemoc wyłącznie natury psychicznej, mówiąc mu coś, albo czymś mu grożąc”.

 

O tym, że człowieka można zniszczyć psychicznie mówiąc mu coś, wiedzą doskonale widzowie TVN.

 

Gdyby nie Igor Tuleya i TVN nie wiedzielibyśmy, że stalinizm wciąż pełza po naszym biednym kraju. Stefan Michnik musi zacierać ręce z satysfakcji … 

 

 

Igor Tuleya rozlicza się odważnie z kaczyzmem-stalinizmem na wizji TVN24 

 

0

Stanislas Balcerac

Z Panamy przez PRL do III RP, czyli o wplywie Wizjonerskiej Strategii Inwestowania (WSI) na Polske -- czytaj cala prawde calodobowo -- na www.wsi24.pl oraz Facebook / Goodbye ITI -- i mysl samodzielnie, bez TVN24 !!

676 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758