NEWS
Like

Hołownia „wystrychnięty na dudka” partii nie udało się zarejestrować

19/02/2021
647 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

„Szymon Hołownia nie zdążył jeszcze zarejestrować partii Polska 2050. Z jakiego powodu? Okazuje się, że ktoś był pierwszy i zajął taką nazwę.

0


„Szymon Hołownia nie zdążył jeszcze zarejestrować partii Polska 2050. Z jakiego powodu? Okazuje się, że ktoś był pierwszy i zajął taką nazwę. Na kilka dni przed złożeniem przez Hołownię wniosku o rejestrację partii o nazwie Polska 2050, ubiegła go partia nazywająca się wcześniej Jeden-PL.” podają media w tym Niezależna.pl

„Niuniuś 2050” a może lepiej „KORYTO 2050” jest na bank wolne! To jest dobra nazwa.Nazwa płaczka z TVN u idealna do niego i jego popleczników.

Polacy, nie są zainteresowani, zbieraniną dezerterów, pod szyldem Hołowni. Tonąca łajba PO-KO, szybko nabiera wody, więc wystraszeni posłowie, chcą znaleźć nową przystań, która umożliwi im dalsze życie, na koszt podatników. Ich obecny program to : „Ratuj się, kto może” ! Polacy – nie dajcie się nabrać, tym samym gębom, bez bez sukcesów, pod nowym szyldem.

Nie potrafią skutecznie się zarejestrować, a chcą rządzić Polską. Oj, chyba oficer prowadzący dostanie opier papier od swojego szefa ze WSI za niedopilnowanie tak prostej sprawy.

Dlaczego do władzy zawsze pchają się wymoczki i ludzie bez charyzmy? Czy w naszym narodzie nie ma ani jednego prawdziwego mężczyzny z odpowiednim wyglądem i charakterem? No ale jak nawet w Stanach zamieniono prawdziwego przywódcę na ……. (wpisz właściwe), to co się dziwić.

0

Tezeusz https://dziennikarzobywatelski.blogspot.com/

" Patriotą się jest lub się bywa, bywają ci dla których interes własny jest ważniejszy od ojczyzny" - Rotmistrz Witold Pilecki. Patriotyzm to nie słowo, to godność bycia Polakiem.

130 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758