Globalnie i Lokalnie
Like

Historyk prof. Norman Davies, szaleje, pluje na Polskę a opozycja w Polsce bije mu brawo

25/04/2016
1307 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Historyk prof. Norman Davies, szaleje, pluje na Polskę a opozycja w Polsce bije mu brawo

Panie Prof. Davies, któremu  4 lipca 2014 prezydent Bronisław Komorowski nadał   polskie obywatelstwo,  kategorycznie    protestuję  przeciw  Pana  perwersyjnej   mowie nienawiści   przeciw PiS, który we   fragmentach    wprowadził   zmiany w Polsce,    znane od lat  w EU zachodniej.  Na życzenie wyborców.

0


 

 

Nie popieram PiS.

Jeszcze nie wprowadził  leków bez opłat dla dzieci, w Polsce ale nie  pozwolę  frajerowi(tak Pan jest harcerzykiem,nie znającym historii i jej faktów)na ubliżanie    wyborcom     w Polsce.Plujesz    frajerze   za    aprobatą  kanibali   z opozycji, którzy  byli  i    są  przeciw  następnemu   pokoleniu w   Polsce. Harcerzyk,   Polak,   któremu  brakowało   czasu  dla własnej rodziny,  próbuje    pouczać   Polaków   i   wspierać sadystyczną   opozycję  w Polsce.

O czym się wypowiada harcerzyk,   amator,  z tytułem?
  
Kiedy rządzi PiS, widzimy, czym ona tak naprawdę jest: ksenofobiczną próbą przepisania historii. Jako historyk nie mogę nie dostrzec podobieństw: PRL miał politykę historyczną i teraz jest to samo”.
Jarosław Kaczyński zachowuje się jak bolszewik i paranoiczny awanturnik. Jego „polityka pamięci” to ksenofobiczna próba napisania historii od nowa – brytyjski „Guardian” cytuje Normana Daviesa. Historyk skrytykował w ten sposób „politykę pamięci” PiS …
„Mściwi polscy przywódcy wykorzystują nowe muzeum wojny, żeby przepisać historię” – pisze „Guardian”, powołując się na opinię historyka prof. Normana Daviesa.
Krytyczne opinie przeciw   PiS   i   Kaczyńskiemu  w portalach internetowych , podaję  ponizej.To są portale  ktore mają paniczny strach   napisać    o    selekcji     rasowej,   kastowej  w Polsce,  skierowanej  przeciw następnemu pokoleniu  czyli dzieciom w Polsce.W Polsce 2016.
http://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/swiat/1659002,1,o-kaczynskim-paranoiczny-awanturnik-guardian-punktuje-polityke-historyczna-pis.read
Nastepne    portale    które nie protestują  przeciw  barbarzyńskiej    polityce  przeciw dzieciom w Polsce.
Prof. Norman Davies: Kaczyński działa jak bolszewik, a PiS to najbardziej mściwy gang w Europie
naTemat
Gazeta Wyborcza    „Bolszewizm i paranoja” Kaczyńskiego. Tygodnik „Observer” opisuje zamieszanie wokół Muzeum II Wojny Światowej

Davies: PiS to najbardziej mściwy gang w Europie a Kaczyński zachowuje się jak bolszewik i paranoik!
SE.pl

P.S.

Kochani czytelnicy,jak na ironię łosu,   te wszystkie portale   korzystają   z programu wordpress wraz z tematami czyli skórkami graficznymi,gdyż koncerny jakie   reprezentują,   posiadające miliony Euro w rezerwie  nie są w stanie napisać  własnego   programu   cms    i     stworzyć  własne tematy.Proponuję bojkot tych mediów.

 

Tak długo aż przestaną się bać i będą walczyć,  medialnie o przyszłość  polskich dzieci w Polsce 2016. O wprowadzenie leków bez opłat w Polsce dla wszystkich dzieci a nie tylko dla  dzieci polityków w Polsce.Nawet Angie,dba    znacznie lepiej o los polskich dzieci w Polsce,gdy pozwala,mieszkańcom Polski zachodniej na ubezpieczenie w państwowych kasach chorych w Niemczech.

https://pl.wikipedia.org/wiki/Norman_Davies

Z poważaniem. Marek Lipski.

0

MarekLipski http://wpolsce.biz

41 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758