Komentarze dnia
Like

“Golgota Michnic” czyli: “Michnic na pikniku” lub “Piknik na Michnicu”

28/06/2014
1052 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
“Golgota Michnic” czyli: “Michnic na pikniku” lub “Piknik na Michnicu”

Chyba czas zacząć pisać swoje “sztuki”, swoje wizje “artystyczne” – niech oni czytają!
Dla żydostwa z Czerskiej i z innych antypolskich miejsc, mam propozycję: Napiszę scenariusz sztuki pt. “Golgota Michnic” a oni niech go propagują w ramach wolności słowa i wolności artystycznej – którą to wolnością ostatnio nagminnie wycierają sobie swoje bolszewickie kapepowskie gęby! Na razie przedstawię ogólny zarys scenariusza więc wszystkich – ale TYLKO Polaków – proszę o dodawanie swoich pomysłów.

0


Oto moja PRYWATNA wizja ARTYSTYCZNA spektaklu niosącego przesłanie miłości do ŻYDÓW, homo, lewaków …: Na środku synagogi, na olbrzymim zdjęciu twarzy Adama Michnika z kupą na ustach, siedzi nagi, brudny, zarzygany młody Żyd, z menorą w tyłku i z telefonem w dłoni. Dzwoni do swego rodaka Wołodzi Bydłoszewskiego, przebywającego na obozie, z zapytaniem o samopoczucie jego siostry, żony SS-mana, z propozycją przysłania hitu ostatnich lat: “Ta ostatnia niedziela …” oraz lewego usprawiedliwienia dla Wołodzi, o stanie jego zdrowia, by mógł obóz opuścić … Proszę o dalsze pomysły do tej mojej wizji ARTYSTYCZNEJ sztuki “Golgota Michnic”.


https://www.facebook.com/leszek.nowacki.52

Po ich występie w Warszawie zaczynam pisać drugą sztukę. Tytuł: “Szechteriada”. Zarys scenariusza: W rynszTOK-u śpi pijany Adaś Micnic, owinięty hitlerowską gazetą. Zlany – nie tylko potem – budzi się, przerażony senną marą, w której zobaczył swego brata, ubeckiego mordercę Polaków, wiszącego w PRL-owskim sklepie, na haku pomiędzy świńskimi ryjami. Na ladzie siedzi kot, pali (nie kubańskie!) cygaro i łapczywie wpatruje się w Annę Dziadzię cdn.

Jak się żydowsko/LGBTP/lewacka hołota nie uspokoi, to następna sztuka (musical), którą zacznę pisać, będzie miała tytuł: “Holo_caust Holo_win Holo_gram” Namawiać będę do udziału – w I akcie tej sztuki – zespół Bałkanica z ich najpopularniejszym przebojem.

https://www.facebook.com/leszek.nowacki.52

https://www.facebook.com/irek.nowacki?fref=tl_fr_box

Inne zapisy autora:

0

1normalnyczlowiek
1normalnyczlowiek

Nie musisz komentować. Wystarczy, że przeczytasz ... i za to Ci również dziękuję.

351 publikacje
9 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758