POLSKA
Like

Głosuję na Pawła Kukiza

27/04/2015
1298 Wyświetlenia
24 Komentarze
4 minute czytania
Głosuję na Pawła Kukiza

Walkowerem będzie bojkot wyborów. Trzeba zaryzykować i zagłosować na Pawła Kukiza. To jedyna szansa wyhamować ekspansję magdalenkowców, partyjniaków i zapoczątkować odwrócenie odwiecznej rotacji nierobów, przestępców i Żydów na stołkach polskiej władzy. Można wprowadzić go do drugiej tury, albo zbudować poważny elektorat do wyborów parlamentarnych. Nawet jeśli nie zostanie już teraz Polak, obywatel, Prezydentem RP, to będzie poważną siłą i argumentem, kartą przetargową w przyszłym parlamencie. Tylko ślepiec, idiota lub kolaborant zagłosuje na rzekomą opozycję kandydata PO (UW), czyli na kandydata z PiS (AWS), SLD (PZPR), czy PSL (ZSL) lub spadochroniarzy co zmienili etykietki. Tylko Judasz wchodzi sześć razy do tej samej rzeki. Tylko analfabeta lub anty-polak zagłosuje na innego Żyda lub przegraną kartę. Nie ma znaczenia jaki konkretny stosunek mam do Korwinów, Braunów i innych ogarów, fanatyków. Mniejsze zło, to zawsze zło. 

 untitled

  

Walkowerem będzie bojkot wyborów. Trzeba zaryzykować i zagłosować na Pawła Kukiza. To jedyna szansa wyhamować ekspansję magdalenkowców, partyjniaków i zapoczątkować odwrócenie odwiecznej rotacji nierobów, przestępców i Żydów na stołkach polskiej władzy. Można wprowadzić go do drugiej tury, albo zbudować poważny elektorat do wyborów parlamentarnych. Nawet jeśli nie zostanie już teraz Polak, obywatel, Prezydentem RP, to będzie poważną siłą i argumentem, kartą przetargową w przyszłym parlamencie. Tylko ślepiec, idiota lub kolaborant zagłosuje na rzekomą opozycję kandydata PO (UW), czyli na kandydata z PiS (AWS), SLD (PZPR), czy PSL (ZSL) lub spadochroniarzy co zmienili etykietki. Tylko Judasz wchodzi sześć razy do tej samej rzeki. Tylko analfabeta lub anty-polak zagłosuje na innego Żyda lub przegraną kartę. Nie ma znaczenia jaki konkretny stosunek mam do Korwinów, Braunów i innych ogarów, fanatyków. Mniejsze zło, to zawsze zło.

Widać gołym okiem kto jest aspołeczny. Rozsądny człowiek nie odda głosu na beton partyjny i na kanapy. Świętych może nie ma, ale werbalne zaufanie do apartyjnego człowieka może dać fundament na prawdziwą solidarność. Na platformę oburzonych. Na bezpartyjnych samorządowców. Na zlikwidowanie progów wyborczych, dofinansowania partii politycznych i oszustw wyborczych. Na obalenie zdrajców i eksterminatorów. Na powrót emigrantów do kraju i zbudowanie prawdziwej demokracji Na reformę I, II i III władzy. Na zniesienie immunitetów i przywilejów. Na zmianę Konstytucji, ordynacji wyborczej i wszelkiego prawa. Na obalenie fałszywej niezawisłości i wprowadzenie realnego nadzoru nad władzą ustawodawczą, wykonawczą i sądowniczą. Nad zjednoczeniem narodu i odbudowaniem Polski.

Trzeba rejestrować wybory i rozliczać winnych nadużyć. Trzeba mieć godność i walczyć. Trzeba w coś wierzyć, bo inaczej zostanie nam tylko Irlandia lub sznurek. Krytykowanie trybuna za coś czego samemu się nie ma to dywersja. Szukanie dziury w całym to jątrzenie. Nie poddawajmy się i nie zazdrośćmy wszystkim. Trzeba dążyć do demokracji bezpośredniej. Trzeba dążyć do obligatoryjnego referendum. Trzeba dążyć do sprawiedliwości. Trzeba dążyć do lepszego jutra. Ja nie namawiam do tego we własnym interesie. Ja kocham ludzi i Polskę. Nie można czegoś zmienić i iść na przód stojąc w miejscu lub w rozkroku. Słaby naród, to słabe państwo. Weźmy sprawy w swoje ręce. Jeśli wygra POPiS to pretensje możecie mieć tylko do siebie.

Kukiz studiował administrację na Uniwersytecie Wrocławskim, a następnie prawo i nauki polityczne na Uniwersytecie Warszawskim. Nie jest Antkiem policmajstrem i agentem Tomkiem. Nie jest zwolennikiem podsłuchów i prowokacji politycznych. Nie jest faryzeuszem i fanatykiem religijnym. Jest katolikiem, ale nie wykorzystuje fałszywie religii do polityki. Jest wrażliwym, dobrze usocjalizowanym człowiekiem.

socjolog

Inne zapisy autora:

Socjolog61
Socjolog61

http://grzegorz-niedzwiecki.blog.onet.pl/

109 publikacje
9 komentarze
 

24 komentarz

 1. Józek

  Jakoś nie przypominam sobie żeby Kukiz coś mówił o roszczeniach żydowskich – przypominam sobie natomiast jak w mainstream’ie atakował Zbigniewa Ziobrę, który uziemił lekarza-łapówkarza. Ja nie wierzę w jego szczerość ale bardzo chciałbym się mylić. A Grzegorzowi Braunowi to autor do pięt nie dorasta razem ze swoim kandydatem.

 2. Jarek

  Wcale się nie dziwię, nawet jesteście podobni

 3. kanton

  Żydzi dostali to co chcieli już , bardzo dawno w latach sześćdziesiątych. Jeżeli w chwili obecnej wyciągają ręke. No cóż mozna im pokazać palec , środkowy. Oczywiście również należy ich oskarżyć na forum ONZ o chciwość , przekupstwo, pazerność, chęć zysku pomimo uzyskanych apanaży.
  Jednak najbardziej mnie śmieszy , iche zawołanie o koszernośći. Że co że jak popatrzy to koszerne. To jest totalny kit.
  A jak facio ma zeza to co ?
  To też koszerne. Pewnie też koszerne , tylko jakieś zezowate.
  Mam taką cichą nadzieję że ten post długo nie pożyje. W przeciwieństwie do mnie :-(.

 4. zjanusz

  Autora mogę zapytać: Czy widział kiedyś artystę bez lewicowych ciągot? – oraz zaśpiewać “O naiwny, naiwny, naiwny….”
  Żurek Janusz

 5. gniew

  OCH, ACH, WOW, przyłączę się do zjanusza i zaśpiewamy w duecie: –
  Oj naiwny,naiwny, naiwny,
  Jak dziecko we mgle, jak goliat na pchle,
  Mól w otchłani wód, który liczy wciąż na cud.
  Oj naiwny, naiwny, naiwny, dziecko w kwiecie sił.
  Choć w intencjach, to w zasadzie pozytywny.

 6. pablo3 pablo3

  wierze w dobre intencje Pawla Kukiza, ale nie wierze w jego skutecznosc. zmiany ustrojowe sa potrzebne, ale nie widzialem jeszcze, aby takowe nastapily w legalnym procesie wyborczym.
  jednak, jesli doprowadzi w przyszlosci do powstania JOW-ow, to bedzie jego duza zasluga. wprawdzie poczatkowo skorzystaja na tym aktualni celebryci polityczni, ale to moze zadzialac na nich takze jak kaganiec albo wskaznik niekompetencji.

 7. Szymon

  Mnie osobiście bardzo zastanawia jak Panu Kukizowi udało się zebrać tak szybko tyle podpisów?
  na JOW-y mimo mobilizacji zebrać się wiele nie udało…
  Moim skromnym zdaniem, jedyny antysystemowy kandydat z rozpoznawalnym zapleczem to Marian Kowalski i Ruch Narodowy
  pozostali są jak wisienki bez tortu trochę
  z próżni wyrośli czy jak?

 8. Bnu

  Myślę, że autor artykułu nie zapoznał się z wypowiedziami pana Grzegorza Brauna wrzucając go do grona fanatyków. W jednej z wypowiedzi pan Braun stwierdził, że jako prezydent zaprosiłby do współpracy wszystkich antysystemowych kandydatów bo każdy z nich na swoim odcinku reprezentuje cenne inicjatywy. Fanatyk nie toleruje zwolenników innych poglądów a wiedza pana Brauna na wiele tematów historycznych, politycznych i gospodarczych jest naprawdę duża.

 9. gniew

  No i jak z takimi durnymi przedstawicielami społeczeństwa można coś zbudować, jeno kibel do którego każdy będzie miał oddzielne wejście ………………..

 10. jon

  Poglądy ciekawe , problem w tym iz P. Kukiz nie ma zaplecza politycznego , zawsze wystepuje sam , przynajmniej oficjalnie nic nie ogłaszał . W momencie kiedy wygra musi mieć swych ludzi , doradców / nic nie wiemy o ich pogladach czy też jacy i w czym są ci fachowcy/ rządzić samemu się nie da. Próbkę zgrania zespołu miałem w czasie wyborów do sejmików , po prostu był tam chaos problem z organizacji Pan Kukiz powinien najpierw stworzyć podwaliny pod zespół , stowarzyszenie , partię obojętnie jak to zwał a potem ruszyć w Polskę – powodzenia

 11. “Mnie osobiście bardzo zastanawia jak Panu Kukizowi udało się zebrać tak szybko tyle podpisów?
  na JOW-y mimo mobilizacji zebrać się wiele nie udało…”
  .
  Zbierali także inni np. członkowie KNP (dla Brauna też).
  Janusz Żurek

  • Irek

   Kukiz, he he, następna kukiełka w ręku służb i lóż. Wystarczy spojrzeć na jego wcześniejsze występy i poglądy. Celebryci są umoczeni, przykłady Olbryski, PAnasewicz i wielu innych. PO wyborze Kukiza można oczekiwać następnej zmiany poglądów a autor tej prześmiesznej opinii nie zauważył lansowania pewnych kandydatów nawet w Gazecie Wyb(iórczej), włącznie z panem P.K.?

   • Stefan Rogut

    Chrzanisz Irek. Paweł Kukiz od lat próbuje coś zmienić w tym dziwnym kraju. To nie jest tylko lans związany z wyborami prezydęta.
    Kukiz ma całkiem rzeczowe plany i pomysły, ale cymbały go nie słuchają.
    W pierwszej kolejności bo to muzyk, a nie polityk ( w domyśle kłamcy mają lepszy posłuch).
    Kolejna wątpliwość to: po co on to robi? Co z tego będzie miał?
    A może już ma. Może ma dosyć tego bałaganu i chce trochę porządku? spokoju? normalności? prostych zasad pozwalających rozumieć jak żyć w Polsce. Zasad zrozumiałych nie tylko dla ekspertów, ale i dla prostych ludzi.

    • gniew

     Irek nie chrzani . A Kukiz niech najpierw odszczeka to, czym pluł w latach 90-tych i po 2000 roku, skoro się nawrócił ……..
     pozdrawiam gniew

 12. Radek

  mam nadzieję, że autor artykułu po prostu jest człowiekiem naiwnym, który nadal wierzy w Świętych Mikołajów i różne Wróżki-Zębuszki… Na samą myśl o tym, iż jako etatowy lub niejawny współpracownik mógłby otrzymywać za takie teksty wynagrodzenie robi mi się niedobrze.
  Panie Grzegorzu, jak wiele musie się zmienić, aby nic się nie zmieniło? Co podpowiadają Panu koledzy z pracy?

 13. Sławek

  Zaglądam tutaj często, bo tutaj można znaleźć prawdę i zdrowe poglądy.
  Natomiast krew mnie zalewa jak czytam takie komentarze które jątrzą, dzielą i rozpraszają.
  Nie wierzę, że można być tak głupim aby w takiej sytuacji nie próbować się połączyć, znaleźć wspólne wartości które przywrócą Polskę Polakom.
  I Braun i Kukiz i Korwin i RN widzą możliwość zjednoczenia. A tutaj tylko wzajemne przytyki, pseudoelokwencja.
  Ponieważ nie wierzę, że robią to rozumni Polacy, to znaczy, że panoszą się tu płatni wierszowicze wiadomego pochodzenia. Wiadomym jest, że Izrael wypłaca stypendia za aktywność internetową.

 14. “Wiadomym jest, że Izrael wypłaca stypendia za aktywność internetową.”
  .
  Tu na “3 Obiegu” aktywnie publikujący dostaje co najmniej 1000 szekli za każdy wpis.
  A jak się bardzo stara, to i więcej. Szkoda tylko, że portal mało popularny w Polin.
  A z Korwin-Mikkem, to się jednoczyłem 18 lat, aż rozpoznał we mnie (i kilku innych) agenta Mosadu i ….klapa z jednoczenia.
  Żurek Janusz

 15. Marek

  SBcja zrzeszona w GTW(Grupa Trzymająca Władzę) wynalazła kolejnego ciołka na “Bolka” dla ogłupienia do reszty społeczeństwa JOWami. JOWy sprawdzają się w bogatych społeczeństwach gdzie nie ma problemu z pracą, gdzie nie musza się martwić jak przeżyć od pierwszego do pierwszego. W Polsce JOWy mogą jedynie powiększyć nędzę, grabież ostatnich resztek dobra narodowego, jeszcze bardziej zwiększyć bezprawie, a to dlatego ze do “parlamentu” dostaną się w zdecydowanej większości dotychczasowi bandyccy złodzieje którzy po obrabowaniu Polski ustanowionym pod siebie “prawem” są właścicielami większości zakładów pracy i oni decydują kto będzie miał pracę i za co np. za zdobycie wyniku umożliwiającego zasiadanie w “parlamencie”. I o to im chodzi z JOWami, a do prezentowania tego znaleźli kolejnego bezmózgowca który za ochłapy od nich (bo przecież fotel prezydencki ale za wykonywanie ich poleceń jest też ochłapem) będzie tumanił odwykłe i nie przywykłe do myślenia zmanipulowane społeczeństwo. A oni do ostatnich resztek rozszabrują Polskę.

 16. Alia

  Głosuję na pana Andrzeja Sebastiana DUDĘ. Powazny facet, solidny, spokojny, kulturalny ale……….. i tak ‘wygra’ Komorowski i WSI. PKW postara sie juz o to odpowiednio.

 17. Tak się składa, że wiem trochę o Pawle. Może i chłopak nie jest zły, chce dobrze, ale raczej nie ma charakteru na tyle, by na takim stanowisku sobie poradzić i łatwo mógłby ulegać wpływom.

  Grzegorz Braun (parę razy z nim rozmawiałem) wydaje się dużo lepiej pasującym do roli prezydenta i dlatego na niego stawiam. Nie wiedziałem, że po ewentualnym wyborze obiecał współpracę z pozasystemowymi kandydatami. To ważna informacja.
  Dla mnie decydujące jest jego zdecydowane poparcie dla Kościoła Katolickiego. Po prostu obawiam się, że nie zagłosowanie na niego to grzech.
  Ten jego stosunek do Kościoła jest tez gwarancją, że może coś sensownego z Polską zrobić.

  Bardzo proszę o posłuchanie przynajmniej jednej relacji ze spotkania z Grzegorzem.
  Potem róbcie to. na co Wam sumienie pozwoli.

 18. Pingback: [dyskusja] I nie dla nich Kukizy, bojkoty ni JOWy… | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

 19. Pingback: Zelżył Polaków i się przymila | Piotr Bein's blog = blog Piotra Beina

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

319217