Bez kategorii
Like

Gehenna rodzin Ofiar Zbrodni

02/12/2012
254 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Każda wzmianka o nieprawidłowościach związanych z identyfikacją i ewentualną zamianą ciał ofiar tragedii 10 kwietnia wywołuje w rodzinach bardzo emocjonalne reakcje.

0


Magdalena Merta http://niezalezna.pl/35185-gehenna-rodzin

 

 Zastanawiam się, kiedy nasza gehenna się skończy? Przychodzi też żałować, że nie otwarto trumien od razu po 10 kwietnia.

 

Nadzwyczaj ważne jest pytanie, dlaczego do tego nie doszło. Niezrozumiałe jest dla mnie kolejne odrzucanie wniosków o badania spektrometrem ciał. Nie wiem też, czego prokuratorzy tak bardzo się boją, że nie chcą dopuścić, by ich pracę obserwowali niezależni eksperci. To wszystko każe mi przypuszczać, że w sprawie Smoleńska będziemy mieli także śledztwo w sprawie śledztwa. Przypomnę, że dokładnie tak samo było przy Katyniu. Dziś śledztwo w tej sprawie jest prowadzone także pod kątem tego, w jaki sposób początkowo tuszowano tę zbrodnię.

 

[ A na przełomie kwietnia i maja 2010 gorąco zachęcałem Panią , inne odważniejsze Rodziny, oraz t. zw. „prawicowych” polityków do wymuszenia badań „co jest w tych trumnach”. CI ostatni byli przeciw. W Prokuraturach Generalnej oraz Wojskowej jest moje doniesienie z tym  – już wtedy uzasadnionym – żądaniem . Mirosław Dakowski]

 

za:

http://www.dakowski.pl/

 

Inne zapisy autora:

0

Jacek

Zagladam tu i ówdzie. Czesciej oczywiscie ówdzie. Czasem cos dostane, ciekawsze rzeczy tu dam. ''Jeszcze Polska nie zginela / Isten, áldd meg a magyart'' Na zdjeciu jest Janek, z którym 15 sierpnia bylismy pod Krzyzem.

1481 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758