Bez kategorii
Like

Gdy się człowiek śpieszy…

24/07/2017
1364 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Gdy się człowiek śpieszy…

Przysłowia są mądrością narodów, a Polacy mają powiedzenie: Gdy się człowiek śpieszy to się diabeł cieszy.

0


Diabeł już się cieszył, nakręcał spiralę nienawiści, rysował scenariusze obalenia „dobrej zmiany” i nagle, dzięki posunięciu Prezydenta RP, wszystko to bierze w łeb. A udało się „diabłom” dużo osiągnąć – przekonać sporo ludzi, że powinni bać się własnego państwa i z nich tworzyć otulinę dla różnej maści podejrzanych typków.

Jan Olszewski, prawnik i były premier: „Rozumiem decyzję pana prezydenta, ustawy zawierały błędy. Przypomnę chociażby o sprawie sprzeczności przepisów art. 12 i 18 w ustawie o Sądzie Najwyższym. W art. 12 jest mowa o pięciu kandydatach, w art. 18 o trzech. … Chciałbym jeszcze zwrócić uwagę, że ustawy, które odrzucił pan prezydent, były wprowadzane w zbyt dużym pośpiechu. To nie pomogło w pracy nad nimi.”

Trzeba szkodników oddzielić od społeczeństwa mądrze reformując wymiar sprawiedliwości sięgając po argumenty, postępując rozważnie i rozumnie.

Nie zapominajmy, że Zjednoczona Prawica ma większość parlamentarną i dość czasu, aby przeprowadzić reformę, nie musi się spieszyć . Zwłaszcza, że inne przysłowie mówi: Co nagle to po diable.

Nie wolno dopuścić, aby emocje i nakręcanie wrogości spowodowały destrukcję państwa.

Brawo Panie Prezydencie!

10007995-prezydent-andrzej-duda-900-556

0

Szeremietiew

Jaki jestem każdy widzi (każdy kto zechce).

200 publikacje
107 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758