POLSKA
Like

Gdańsk przeciwko unijnej polityce imigracyjnej

23/11/2015
569 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
Gdańsk przeciwko unijnej polityce imigracyjnej

22 listopada w Gdańsku odbyła się kolejna manifestacja przeciwko imigrantom z Bliskiego Wschodu i Afryki, zwanymi dla zmylenia opinii publicznej „uchodźcami”. W wydarzeniu wzięli udział przedstawiciele miejscowych struktur Ligi Obrony Suwerenności, którym przewodził kol. Robert Kownacki.

0


Gdański-Marsz-przeciwko-imigrantom-ikona

 

Demonstracja była odpowiedzią Gdańszczan na kwestię przyjmowania do naszego kraju imigrantów z obcego kręgu kulturowego. W kontekście zamachów terrorystycznych, jakie miały miejsce 13 listopada w Paryżu, taka forma protestu wydaje się być w pełni uzasadniona. W manifestacji uczestniczyli przedstawiciele różnych organizacji prawicowych i patriotycznych, w tym Liga Obrony Suwerenności, kibice Lechii Gdańsk, a także zwykli mieszkańcy, którzy nie godzą się na sprzedajną politykę w wydaniu rządu Ewy Kopacz, która sprowadzała się do ślepego wykonywania zaleceń unijnych zwierzchników.

 

Ponad 2000 osób wyruszyło ok. godz. 13.00 spod pomnika Króla Jana III Sobieskiego w kierunku pomnika „Tym co za Polskość Gdańska”. Podczas przemarszu wznoszone były hasła i okrzyki związane z przedmiotem protestu. Największą popularnością cieszyło się hasło „Płaczą Niemcy, płacze Francja – tak się kończy tolerancja!”.

 

Obszerna galeria zdjęciowa dostępna TUTAJ.

Inne zapisy autora:

0

Liga Obrony Suwerenności
Liga Obrony Suwerenności http://www.lospolski.pl

Polska partia polityczna o profilu patriotycznym.

252 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816