POLSKA
Like

Fatalne wyniki wyborów samorządowych

17/11/2014
860 Wyświetlenia
13 Komentarze
2 minut czytania
Fatalne wyniki wyborów samorządowych

Wyniki wyborów samorządowych są bardzo złe. Polacy w zdecydowanej większości zagłosowali na państwowych zamordystów. Wygrały cztery partie socjaldemokratyczne: PiS, PO, PSL i SLD, które w sumie dostały około 85% głosów. Te partie w swoich fundamentach się od siebie nie różnią – wszystkie są socjaldemokratyczne. Wolnościowcy z KNP są na miejscu piątym z 4,2% poparciem. Reszta ugrupowań się nie liczy. Frekwencja wyborcza to około 46%. A zatem ponad połowie Polaków wisi to, kto ich grabi.

0


To znaczy, że jakieś 40% współczesnych Polaków, którym się chce głosować to mentalni niewolnicy. Od 25 lat wybierają partie zamordystyczne, socjalistyczne, które utrzymują i rozwijają system hodowli ludzi jak bydło. Polacy tęsknią za pierwszą komuną i dlatego wspierają komunę drugą. To bardzo źle. Socjaldemokracja nas niszczy, powoduje, że Polska jest biedna i zacofana. 40% Polaków tego chce, podoba im się to, a połowie wisi to, w jakim żyją ustroju i kto i jak ich wyzyskuje.
Polacy nie chcą wolności. Nie chcą decydować o własnym życiu. Boją się podejmowania decyzji. Boją się wolnego rynku i swobodnej przedsiębiorczości. Chcą by opiekował się nimi pan, który za nich zdecyduje. Współcześni Polacy to ludzi mający mentalność pańszczyźnianego chłopa, który musi mieć pana, chce żyć w niewoli, nie wyobraża sobie życia poza folwarkiem, w którym jest niewolnikiem.
I to się niestety od 25 lat nie zmienia. Stare komuchy wymierają, ale przekazują tę swoją mentalność hodowlanego bydła dzieciom, które wyrastają na młode komuchy, które bez pana, który nimi zarządza nie potrafią żyć. W ten sposób komuna będzie trwać u nas wiecznie. Pierwsza komuna czyli PRL, obecna druga komuna SLD i PO, czy przyszła pisowska trzecia komuna – wszystko jedno jak je ponumerujemy, to będzie cały czas komuna – z państwowym szkolnictwem, które niszczy edukację, ze skorumpowaną i niewydolną służbą zdrowia, ubezpieczeniami społecznymi, które są oszukańczą finansową piramidką, z państwowymi koncesjami, wysokimi podatkami, złodziejską redystrybucją majątku. Socjaldemokratyczna bieda i syf będą u nas trwać aż Polacy po prostu wymrą. Głupi się urodzili i głupi umrą. Nie ma dla nas ratunku.
Grzegorz GPS Świderski

Inne zapisy autora:

0

Grzegorz
Grzegorz "GPS" Świderski http://gps65.salon24.pl/

Grzegorz P. Świderski - Sarmata, żeglarz, paleolibertarianin, katolik, informatyk, trajkarz, monarchista. Skrajnie konserwatywny arcyliberał. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję. Mój główny blog jest tu: http://gps65.salon24.pl/

171 publikacje
112 komentarze
 

 1. Avatar Mr. Nobody

  Pewnie bym oddał głos na KMP gdyby nie to, że na liście zobaczyłem ojca jednego z miejscowych mafiosów. Chcecie władzy? Bądźcie czyści!

  0
  • Avatar Sławek

   Szukasz partii, w której nie będzie mafiozów którzy robią majątek na okradaniu hołoty??? A powiedz, na kogo głosowałeś – to ci wywalę taaaką listę złodziei, kłamców lub morderców, że ci się w ogóle głosować odechce. No dawaj ..SLD..? PO? …Czekam – którzy to? Może SLD .. no to na wstępie ci polecę: oszustwo społeczeństwa i tajne więzienia na terenie Polski w których torturowano niewinnych ludzi, którzy rzekomo rozwalili WTC. Po czym okazało się, że WTC rozwalił kontrolowany przez Żydów rząd USA a torturowani ludzie byli niewinni. Co zostało stwierdzone przez niezależny sąd w Brukseli. Za to teraz i Ty i ja będziemy płacić kary z naszych emerytur i rent.

   0
 2. Avatar Sławek

  Wybory są tak fałszowane, że wam się to w głowie nie mieści. Żeby były prawdziwe – trzeba zrobić podwójne, niezależne od siebie 2 głosowania. Jedno przez Internet, a drugie na papierze – wtedy dopiero wyszło by, w jakie balony się nas nabija.. KNP 4% ??? To po ostatnich wyborach opozycyjnej partii zamiast przybyć – to z 7% ubyło aż 3% ?? Jak tępy trzeba mieć mózg, żeby kupić aż tak ustawione wyniki??! Myślimy ludzie – to nie boli!!

  0
 3. tak, Panie Swiderski. bo wy Polakom ta wolnosc zagwarantujecie… wlasnie dlatego na was zaglosuja. szczegolnie, ze zyjecie zludzeniami, jakbysmy zyli w suwerennym panstwie, otoczonym przez pacyfistyczny swiat. poza tym trafic za preferencjami wyborczymi, to jak zrozumiec zasady panujace we wspolczesnej ekonomii i calej piramidzie finansowej, ktora zostala stworzona i wciaz egzystuje.

  0
 4. Avatar Pozdrawiam

  Mieści się,mieści. Dlatego ponad połowa nie chodziła i nie chodzi na te fałszowane esbeckie spędy.

  0
  • Avatar Korwin

   Ale właśnie nie chodząc na wybory głosują na obecny system! Po co media ostatnio tak wyśmiewały się z wyborczych obietnic? Po co organizowały “plebiscyty” na najgorszego samorządowca i ujawniały afery? Po to, by zniechęcić ludzi do głosowania. A po co? Po to, by władza wybrała samą siebie!

   0
   • Avatar Pozdrawiam

    Po co? Żeby stworzyć pozory, że są tu jakieś sympatie wyborcze i antypatie, że toczy się normalne, demokratyczne życie polityczne,a naprawdę są tu tylko fałszowane od dziesięcioleci wybory i medialna piana pokrywająca ten gigantyczny przekręt ! Taka jest właśnie rola mediów w mafiokracji – tworzyć ludziom iluzje, np. iluzję wyborczą, że od ich głosu coś tu zależy.

    0
 5. Avatar chłop z gminy

  Panie Grzegorzu wpisał pan błędne założenia do swojego “GPS”. Złodzieje to są w rządzie, sejmie i senacie. Oni okradają cały naród. Mnie i Pana. Majątek wyprzedany w syjonistyczno-chazarskie łapska. Tu u nas na dole mamy tzw. małe ojczyzny, które mają bardzo niewiele z tej stajni Augiasza na ul. Wiejskiej. Wręcz borykają się z debilnymi ustawami sejmowymi i jeszcze bardziej debilnymi rozporządzeniami kolejnych “ministrów” od udupiania Polaków, po to aby jakoś związać koniec z końcem budżety gminne i powiatowe. Poza tym tutaj nikt nie ma immunitetów. Radni nie są bezkarni. No i najważniejsze mieszkają i żyją wiele lat razem z nami. ZNAMY ICH, czego nie da się powiedzieć o złodziejskiej “Warszafce”, lokajach międzynarodowej banksterki. Debil palikot wzywał ostatnio do kadencyjności w sprawowaniu władzy przez samorządowców, czym udowodnił, że działa jak rasowy żydo-komunistyczny agent, chcący zabić resztki wolnego wyboru ludzi na dole. Chciałby wzorem jebanych komuchów, aby było , jak drzewiej,za komuny – kiedy to z Warszafki towarzysz sekretarz przywoził w teczce Szefa Urzędu Rejonowego (komuszy odpowiednik Gminy) który rządził ciemnym ludem jak partia kazała i nikt nie miał nic do gadania. A tym bardziej do wybierania.

  0
 6. Avatar grzech

  gdyby druga połowa Polaków poszła głosować i pod warunkiem że serwery PKW nie padną to może byłby inny układ głosów. Może by wygrali wolnościowcy.

  0
 7. Może i Polakom wisi kto ich grabi, ale głosują nogami.

  0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816