POLSKA
Like

Fatalne wyniki wyborów samorządowych

17/11/2014
1096 Wyświetlenia
13 Komentarze
2 minut czytania
Fatalne wyniki wyborów samorządowych

Wyniki wyborów samorządowych są bardzo złe. Polacy w zdecydowanej większości zagłosowali na państwowych zamordystów. Wygrały cztery partie socjaldemokratyczne: PiS, PO, PSL i SLD, które w sumie dostały około 85% głosów. Te partie w swoich fundamentach się od siebie nie różnią – wszystkie są socjaldemokratyczne. Wolnościowcy z KNP są na miejscu piątym z 4,2% poparciem. Reszta ugrupowań się nie liczy. Frekwencja wyborcza to około 46%. A zatem ponad połowie Polaków wisi to, kto ich grabi.

0


To znaczy, że jakieś 40% współczesnych Polaków, którym się chce głosować to mentalni niewolnicy. Od 25 lat wybierają partie zamordystyczne, socjalistyczne, które utrzymują i rozwijają system hodowli ludzi jak bydło. Polacy tęsknią za pierwszą komuną i dlatego wspierają komunę drugą. To bardzo źle. Socjaldemokracja nas niszczy, powoduje, że Polska jest biedna i zacofana. 40% Polaków tego chce, podoba im się to, a połowie wisi to, w jakim żyją ustroju i kto i jak ich wyzyskuje.
Polacy nie chcą wolności. Nie chcą decydować o własnym życiu. Boją się podejmowania decyzji. Boją się wolnego rynku i swobodnej przedsiębiorczości. Chcą by opiekował się nimi pan, który za nich zdecyduje. Współcześni Polacy to ludzi mający mentalność pańszczyźnianego chłopa, który musi mieć pana, chce żyć w niewoli, nie wyobraża sobie życia poza folwarkiem, w którym jest niewolnikiem.
I to się niestety od 25 lat nie zmienia. Stare komuchy wymierają, ale przekazują tę swoją mentalność hodowlanego bydła dzieciom, które wyrastają na młode komuchy, które bez pana, który nimi zarządza nie potrafią żyć. W ten sposób komuna będzie trwać u nas wiecznie. Pierwsza komuna czyli PRL, obecna druga komuna SLD i PO, czy przyszła pisowska trzecia komuna – wszystko jedno jak je ponumerujemy, to będzie cały czas komuna – z państwowym szkolnictwem, które niszczy edukację, ze skorumpowaną i niewydolną służbą zdrowia, ubezpieczeniami społecznymi, które są oszukańczą finansową piramidką, z państwowymi koncesjami, wysokimi podatkami, złodziejską redystrybucją majątku. Socjaldemokratyczna bieda i syf będą u nas trwać aż Polacy po prostu wymrą. Głupi się urodzili i głupi umrą. Nie ma dla nas ratunku.
Grzegorz GPS Świderski

Inne zapisy autora:

0

Grzegorz "GPS" Świderski
Grzegorz "GPS" Świderski http://gps65.salon24.pl/

Grzegorz P. Świderski - Sarmata, żeglarz, paleolibertarianin, katolik, informatyk, trajkarz, monarchista. Skrajnie konserwatywny arcyliberał. Myślę, politykuję, rozważam, polemizuję, szukam, prowokuję, dyskutuję, dociekam, analizuję, filozofuję. Mój główny blog jest tu: http://gps65.salon24.pl/

172 publikacje
112 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816