HYDE PARK
Like

Fatalna opozycja i jej media chyba są kupione przez rządzących

02/11/2017
1466 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Fatalna opozycja i jej media chyba są kupione przez rządzących

Serio, mam coraz bardziej takie wrażenie. Wtopa za wtopą, kompromitacja za kompromitacją – tego nie można robić nieświadomie. I piszę to jako przeciwnik obecnej władzy.

0


twitter.com/GDrobiszewski

twitter.com/GDrobiszewski

Minister Jaki z jednej strony mówił, że jest prolife, z drugiej zagłosował przeciwko projektowi obrońców życia w zeszłym roku. A media co robią? Wstawiają jego zdjęcie z młodości w dresie (jeśli w ogóle jest prawdziwe) i próbują robić aferę z tego, że… stał pod blokiem. Ale zbrodnia.

IPN wypuszcza świetną animację o naszej historii – OKO Press krytykuje ją i zarzuca zbytnie gloryfikowanie naszego narodu i historii. Na pewno zyskają sympatię ludzi takim wpisem.

Polska finansuje emerytury Ukraińcom – w mediach mętnego nurtu cisza o tym. No bo pewnie boją się być posądzeni o bycie legendarnymi „ruskimi agentami”.

Prezydent wcześniej stanął przeciwko PiS-owi w  sprawie reformy sądów – fatalna opozycja mówi, że to ustawka i go hejtuje, zamiast okazać wsparcie.

Pisowska trollerka nachalnie szkaluje rezydentów w mediach społecznościowych. Tymczasem na ten temat również cisza.

PiS jest przeciwny ochronie życia, mimo wieloletnich zapewnień, że zakaże mordowania dzieci – fatalna opozycja nie wykorzystuje tego. Mało tego – jawnie wspiera feminazistki, z których przecież śmieją się wszyscy, włącznie ze środowiskami lewicowo-liberalnymi, przez co odejmują sobie poparcia. Bo mało kto będzie gotów poprzeć kogoś, kto trzyma z takimi oszołomstwami.

Nie mówię już o takich smaczkach z wcześniejszego okresu, jak niereagowanie screenami (np. tymi TUTAJ TUTAJ) na artykuły atakujące osoby z fatalnej opozycji czy też ich kwestie rodzinne, mylenie przysłów, palnięcie tekstu o Kacprze, Melchiorze i Belzebubie czy też wielu, wielu innych.

Serio, trzeba po prostu chcieć, by robić tyle wtop w tak krótkim czasie. A efekt jest taki, że przeciętny Janusz i Grażyna sprzed telewizora widzi jedynie alternatywę: albo to, co jest teraz, albo rządy debili i idiotów.

I niech ktoś mnie przekona, że to nie jest ustawione.

Inne zapisy autora:

0

Dominik Cwikła
Dominik Cwikła http://kontrrewolucja.net/

Jestem założycielem i redaktorem naczelnym portalu Kontrrewolucja.net. Dotychczas pisałem na kilku portalach i w kilku gazetach. Aktywny obrońca życia, monarchista, bezpartyjny. Wydawca Gazety "Rycerstwo", prowadziłem audycję historyczno-rozrywkową "Tak było", zaś w Radiu Strefa Chwały audycję historyczną "Christian Story". Jestem zastępcą Redaktora Naczelnego portalu wSensie.pl.; fb.com/dominik.cwikla ; twitter.com/Dominik_Cwikla

51 publikacje
26 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758