Bez kategorii
Like

Fan Klub Fanatyków Donalda T i Jego Siostrzeńców

19/12/2011
230 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
no-cover

Otwieramy nowy Klub – i Ty Możesz do niego wstąpić

0


 Otwieram Fan Klub Fanatyków Donalda T i Jego Siostrzeńców

W pierwszej kolejności chcemy podziękować naszym Idolom, a w szczególności czlonkinie naszego Klubu – za mądrą i glęboko przemyślaną decyzję o późniejszych emeryturach. My nawet mamy takę propozycję, ideę – by emerytury (oczywiście omijając wybrane grupy), nie przyznawać wcześniej jak po osiągnięciu 99 roku życia – co rozwiąże calkowicie problem emerytur raz na zawsze. To taka pierwsza inicjatywa naszego Fan Klubu Fanatyków Donalda T i Jego Siostrzeńców.

Informujemy wszystkich zainteresowanych naszą dzialalnością – że jesteśmy w posiadaniu szortów naszego Idola i podjeliśmy uchwalę, by wlaśnie te szorty staly się naszym sztandarem, który zawsze będzie uczestniczyl w obradach naszego Klubu. Pani Rita B, jedna z naszych czlonkiń, zobowiązala się do wydziargania na szortach (sztandarze) napisu – napis będzie brzmial następująco – i tu oglaszamy konkurs na haslo sztandarowe – zwycięzca otrzyma w nagrodę plastikowy kubeczek z którego oczywiście korzystal nasz Idol. Kubeczek posiada certyfikat autentyczności, wystawiony przez Instytut Badania Krwi i Moczu w Sępkowie Leśnym, podpisany ręką salowej.Informujemy również – że obecnie trwają prace nad regulaminem Fan Klubu Fanatyków Donalda T i Jego Siostrzeńców – jak tylko prace te dobiegną końca, regulamin niezwlocznie zostanie zamieszczony w kolejnych wiadomościach.

Kochajmy naszego Premiera – pieśćmy i calujmy każdy jego ślad na ziemi, choćby ten odciśnięty byl i w galaretceKochana Pani Helgo – dziękujmy za wzruszający list. Powiadamiamy jednakże, z wielkim żalem, że przeslane przez Panią w liście kruszynki paznokci (jako relikwie), należące do naszego kochanego idola, a zdobyte przez Panią w Zakladzie Kosmetycznym – niestety, ale wycieply z koperty.

Tu powiadamiamy, tak Panią, jak i wszystkich zainteresowanych, że nasi biegli powolani do tej sprawy – stanowczo i zgodnie stwierdzili, że uszkodzenie koperty nie bylo dzielem przypadku, lecz celowym dzialaniem – prawdopodobnie osoby z kręgu tzw – Krzyżaków.

Nasz Fan Klub Donalda T i Jego Siostrzeńców, zapewnia wszystkich czlonków i czlonkinie, pogrążone w smutku, że poczynimy wszystko co w naszej mocy, by zla ręka podlego Polaka, poniosla zaslużoną karę – informujemy też, że jeśli będzie taka potrzeba – sięgniemy i do odpowiedzialności zbiorowej – zatrudnimy prywatnych detektywów, a nawet powolamy prywatny sąd.O tym, jak podlym jest PIS, niech świadczy poniższy przyklad –

Jedna z naszych czlonkiń – Pani Elke A., znalazla w swoim ogródku, latem tego roku, nieznany jak dotąd gatunek owada. …… to zwierzątko mialo nieparzystą ilość nóżek i trzy glowy – tak twierdzi i tak do nas napisala Pani Elke – niestety, dziś już tego zwierzątka nie ma w śród żywych – a wszystko za sprawą zlej nogi Pana Prezeza PIS, który to, jeszcze w trakcie kampanii wyborczej do Sejmu i Senatu – odwiedzając jedną ze wschodnich miejscowości w naszym kraju, gdzie zamieszkuje Pani Elke – zdeptal owego zwierzaka, gdy ten przebywal wlaśnie na świeżym powietrzu i zmęczony przysiad sobie na chodniku.

Ten Owad mial być prezentem dla Pana Niesiolowskiego – pisze dalej Pani Elke – a teraz nie zostalo się nic …. ja chcialam zebrać choć resztki Rudiego (tak Pani Elke nazywala zwierzaka), ale ochrona Pana Prezesa nie dopuścila mnie w to miejsce ….. kiedy bylo już po wszystkim, po biednym Rudim, nie zostal się nawet ślad. Nie zapomnę tego nigdy, to bylo okropne.

Droga Pani Elke, Fan Klub Fanatyków Donalda T i Jego Siostrzeńców rozumie Pani ból – zapewniamy Panią, że przyjdzie (już może wkrótce) taka pora, że dobijemy calą tą resztę w…… – prosimy o cierpliwośćMichal Stangret pisze w Metrze – Europa jest dumna z Pana Sikorskiego. Michalek sypie przykladami z Die Welt, lub Frankfurter Allgemeine Zeitung.

Tak, Niemcy mogą być dumne z Pana Sikorskiego – który wyraźnie oddaje im serce, duszę, a nawet to co nie jego – bierzmy wszyscy przyklad z Pana Radoslawa – wolajmy zatem glośno – Europo wyciśnij Polaków jak cytrynę, na pożytek zawsze nam przyjaznych sąsiadów! Deutschland, Deutschland – über-alles! – a niech mają, za te ich podle, okrótne, Obozy Śmierci – niech placą też za przymusowe wysiedlenia i za zagladę Żydów którą zgodnie z prawdą opisal Pan J Gross.

Fan Klub jest dumny z Pana Sikorskiego – dziękujemy też P Michalowi Stangretowi za piękny patriotyczny tekst, jaki ukazal się w Metrze i który raduje nasze Europejskie serca.

cdn nastąpi (chyba że mnie zamkną podli, nietolerancyjni Krzyżacy)

Tekst umieszczony na prośbę osób zaprzyjaźnionych,

Którzy jak przyjdzie co do czego,

oczywiście – nie przyznają się do tego

 

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816