Komentarze dnia
Like

EKSKOMUNIKA EWY KOPACZ

22/06/2015
337 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
EKSKOMUNIKA EWY KOPACZ

Jak trwoga to do Watykanu. Ewa Kopacz znalazła w końcu czas, by udać się na audiencję do papieża Franciszka. Notowania PO spadły poniżej 19 procent, trzeba być pobożną, wierną katoliczką u stóp Ojca Świętego. To była audiencja polityczna, a nie religijna ekskomunikowanej Kopacz de domo Lis. Prywatna audiencja trwała zaledwie pół godziny . Kopaczowa podarowała Ojcu Świętemu drzewko jabłoni. Nie wiadomo czy chciała w ten sposób zareklamować polskie jabłka, czy nawiązać do biblijnego drzewa i kuszenia do grzechu jakiemu uległa jej biblijna imienniczka pod namowami szatana w postaci węża.

0


EKSKOMUNIKA EWY KOPACZ

KOPACZ U PAPIEŻA

 

Nie wiemy, czy Kopaczowa pochwaliła się papieżowi Franciszkowi tym, że według kodeksu prawa kanonicznego jest od lat siedmiu osobą ekskomunikowaną. To ona, jeszcze jako minister zdrowia , wspólnie z Adamem Michnikiem i jego żydowską gazetą, antykościelną i antykatolicką wzięła aktywny udział w hańbie akcji “kuszenia”, mającej na celu zabicie dziecka. Zbrodni dokonanej na dziecku 14-letniej Agaty z Lublina, która długo broniła się przed dokonaniem aborcji w głośnej sprawie jeszcze z 2008 roku. Trwał wówczas swoisty wyścig z czasem, ponieważ mijał już okres, w którym polskie prawo pozwalało na legalne usunięcie ciąży.

To właśnie Kopaczowa znalazła i osobiście wskazała dziewczynie szpital w Gdańsku, który wyraził zgodę na zabicie jej poczętego dziecka. I to było następne morderstwo Kopaczowej po wielu decyzjach uśmiercania Polaków przez podległe jej ministerstwo zdrowia. Dalszy ciąg zbrodni przejął Arłukowicz z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Kopacz była tak zdeterminowana aborcją 14-latki, że dziewczynę odwieziono na egzekucję rządową limuzyną!

Dzisiaj szefowa upadającego w niesławie rządu próbuje udawać przykładną katoliczkę ścieląc się u stóp papieża Franciszka, choć dokonując zbrodniczego czynu znalazła się poza Kościołem, a jej ekskomunika nastąpiła automatycznie i jest wiążąca z mocy samego prawa. Stopień zakłamania, cynizmu i faryzeuszostwa tej wrednej baby bije wszelkie rekordy obłudy, zakłamania, hipokryzji, konformizmu. To raczej nie przypadek, że jej nazwisko de domo brzmi Lis. Mamy nadzieję, że ta nafaszerowana łgarstwem i pospolitym chamstwem baba zniknie raz na zawsze z życia publicznego, ponosząc sprawiedliwą karę za swoje niecne czyny, za nieludzkie potraktowanie ofiar zamachu smoleńskiego i jej publiczne sejmowe kłamstwa z Tuskiem w tle.

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Aleszuma http://aleksanderszumanski.pl

Po prostu zwykly czlowiek

1149 publikacje
7 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816