SPOŁECZEŃSTWO
Like

Dziesiąte urodziny Wydawnictwa I.D.MEDIA

22/03/2015
623 Wyświetlenia
0 Komentarze
4 minut czytania
Dziesiąte urodziny Wydawnictwa I.D.MEDIA

Wydawnictwo I.D.MEDIA istnieje na rynku już od dekady. Swoje dziesiąte urodziny obchodziło 16 marca w luksusowym hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Impreza połączona była z oficjalną premierą książki Ilony Adamskiej „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces”, która powstała w ramach akcji charytatywnej dla Fundacji Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych. W gali jubileuszowej wzięło udział ponad dwieście osób. Wśród gości znaleźli się przyjaciele wydawnictwa, dziennikarze, samotne mamy i ich pociechy z Fundacji SUKCES oraz znane i lubiane gwiazdy, m.in.: Omenaa Mensah, Mariola Bojarska-Ferenc, Paulina Holtz, Joanna Jabłczyńska, Anna Kalata, Andrzej Pągowski, Ryszard Rembiszewski, Ewa Kuklińska, Izabela Trojanowska, Bogdan Gajkowski, Roman Rogowiecki, Kasia Paskuda. Nie zabrakło wzruszeń oraz świetnej zabawy. Wydarzenie urozmaicił występ Artura Gotza z zespołem, Agnieszki Chrzanowskiej […]

0


Wydawnictwo I.D.MEDIA istnieje na rynku już od dekady. Swoje dziesiąte urodziny obchodziło 16 marca w luksusowym hotelu Sofitel Victoria w Warszawie. Impreza połączona była z oficjalną premierą książki Ilony Adamskiej „Szczęście na wagę złota, czyli jak osiągnąć sukces”, która powstała w ramach akcji charytatywnej dla Fundacji Sukces – Centrum Rozwoju Kompetencji Społecznych.

W gali jubileuszowej wzięło udział ponad dwieście osób. Wśród gości znaleźli się przyjaciele wydawnictwa, dziennikarze, samotne mamy i ich pociechy z Fundacji SUKCES oraz znane i lubiane gwiazdy, m.in.: Omenaa Mensah, Mariola Bojarska-Ferenc, Paulina Holtz, Joanna Jabłczyńska, Anna Kalata, Andrzej Pągowski, Ryszard Rembiszewski, Ewa Kuklińska, Izabela Trojanowska, Bogdan Gajkowski, Roman Rogowiecki, Kasia Paskuda.

Nie zabrakło wzruszeń oraz świetnej zabawy. Wydarzenie urozmaicił występ Artura Gotza z zespołem, Agnieszki Chrzanowskiej z Piwnicy Pod Baranami oraz duetu Piotra Kulbickiego i Agaty Świerczewskiej. Gościom dopisywał świetny humor i apetyt, który zaspokoiły wykwintne przekąski przygotowane przez szefa kuchni hotelu Sofitel Warsaw Victoria oraz ogromny tort truskawkowy z cukierni ALE-TORT.PL. Imprezę poprowadził Ryszard Rembiszewski.

Dochód ze sprzedaży premierowej książki zostanie przekazany na rozwijany przez Fundację SUKCES projekt pomocy mamom samotnie wychowującym dzieci. Inicjatywa spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem publiczności i licznych sponsorów, którzy przekazali trzy wielkie paczki prezentów dla współpracującego z fundacją Domu Samotnej Matki – Ośrodka dla Ofiar Przemocy w Rodzinie „Dom” przy ul. Walecznych 59 w Warszawie. Wśród przekazanych rzeczy były m.in. słodycze, kosmetyki, soki, bielizna, pieluchy i książki. Fundacja SUKCES otrzymała także drukarkę ufundowaną przez firmę FIX & PRINT o wartości ponad 1200 zł.

Fundacja SUKCES współpracuje z Iloną Adamską już trzeci rok. Rok temu zorganizowaliśmy wspólnymi siłami akcję ,,Przedsiębiorcza Mama”, której celem była promocja aktywizacji zawodowej wśród matek. W ciągu tego czasu mieliśmy okazję obserwować i uczestniczyć w procesie twórczym sukcesów małych i dużych agencji I.D. Media. Jestem bardzo szczęśliwa, że spotkałam na swojej drodze Ilonę, która zaraża swoim optymizmem i pomysłami wielu ludzi. Gorąco dziękuję za propozycję wsparcia Fundacji SUKCES publikacją, której dochód ze sprzedaży zostanie przekazany na projekt pomocy mamom samotnie wychowującym dzieci. Serdecznie dziękuję wszystkim osobom zaangażowanym w powstanie tej publikacji, sponsorom upominków dla maluchów, a przede wszystkim dziękuję za wyjątkowy wieczór, który na długo pozostanie w naszej pamięci – powiedziała po gali prezes Fundacji SUKCES Wita Meczew – Bardecka.

Jestem ogromnie szczęśliwa z sukcesu, jakim okazała się urodzinowa gala naszego wydawnictwa. Sala pękała w szwach, znamienici goście dopisali. Pojawiło się sporo gwiazd. Dostarczyliśmy gościom niezapomnianych doznań zarówno artystycznych, jak i kulinarnych. Zebraliśmy mnóstwo prezentów dla podopiecznych fundacji, a uśmiech maluchów po obdarowaniu słodyczami był dla mnie najcenniejszą nagrodą za trud włożony w przygotowanie tego całego wydarzenia – podsumowała event Ilona Adamska, właścicielka agencji I.D.MEDIA.

Książka dostępna jest w sieci EMPIK. Można zamówić ją również na www.multistore24.pl  oraz w wersji e-booka na

www.publio.pl

11076167_805576859517671_8911567499084671791_n10614293_805588066183217_5597257199249558781_n

50% dochodu ze sprzedaży książki wesprze działania Fundacji SUKCES.

 

Inne zapisy autora:

0

Fundacja Sukces
Fundacja Sukces http://fundacjasukces.org/

Misja fundacji - promocja kształcenia ustawicznego oraz inicjowanie i wspieranie działalności na rzecz wszechstronnego rozwoju społeczności lokalnej, jej miejsca we Wspólnocie Europejskiej i integracji z nią, a zwłaszcza działalności informacyjnej, edukacyjnej, wychowawczej, kulturalnej, społecznej i szeroko rozumianej aktywności społeczno-zawodowej, w tym również w zakresie zbliżania narodów i państw Europy Środkowej i Wschodniej. Wizja fundacji – stworzenie centrum w którym dzieci, młodzież i dorośli będą mogli stale podnosić swoje kwalifikacje oraz rozszerzać umiejętności przy minimum nakładów finansowych.

5 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816