NEWS
Like

Drzewa i burty

11/04/2015
556 Wyświetlenia
2 Komentarze
3 minut czytania
Drzewa i burty

Na przekór “fali” nowych sensacyjnych doniesień “smoleńskich” rusko-niemieckich, przedstawiam rzecz wartą uwagi – 2 drzewa, które są na setkach zdjęć z polanki smoleńskiej, a których nie powinno być jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie teorie beczkowe i wybuchowe. Badano niemalże 5 lat drzewo rosnące 700 metrów wcześniej – “pancerną brzozę” (bo złamana?), natomiast tym stojącym na polance smoleńskiej nie poświęcono krzty uwagi.

0


 

Pod lupę brano nity, a drzewa – które powinny być wręcz zmasakrowane skutkiem spadającego z dużą prędkością samolotu wykonującego legendarną półbeczkę, bądź rozsypującego się na skutek wybuchów kompletnie pominięto, tak jak najwyraźniej pominął je super inteligenty samolot.

Pierwsze – stoi na północnym skraju miejsca, któremu przypisuje się oficjalnie upadek tupolewa. Dalej na północ już nic nie było tylko pas zoranej ziemi (?).

Musiał to być bardzo inteligenty samolot i bardzo inteligentne wybuchy (np) skoro fundamentalna ścianka z wiszącymi oknami schowała się za to drzewko przecząc wszelkim zasadom fizyki.

Gdyby było tak jak nam wmawiają, to najzwyczajniej w świecie burta odrzucona wybuchem zniszczyłaby to drzewo o które opiera się, stojąc po zewnętrznej stronie całego niby „zdarzenia”. Burta została sklasyfikowana oficjalnie numerem 71. Nie ma jej na wrakowisku na bocznym Siewiernym. Nie ma żadnego zdjęcia czy choćby fragmentu filmu pokazującego tę burtę w miejscu gdzie zwieziono złom po samolocie/ach. Żaden z raportów nie zawiera takich danych.

Drugie drzewo, dwupienna brzoza, której dotąd nie ścięto…. a stoi w samym centrum katastroficznej polanki. (nie mylić z “pancerną)

Drzewo to w pobliżu którego spowodowano naziemne eksplozje (niewielkie, inż Cierpisz) by inscenizację przykryć spadającym błotem jest całkowicie nieuszkodzone. Delegacje i pielgrzymi składają tam obecnie kwiaty.  A powinno być chociaż częściowo uszkodzone, złamane… Pnie i gałęzie ma nienaruszone.

Z kolei Burta “przysalonkowa”, z fragmentem napisu …PUBLIC OF POL, ta z wrakowiska na bocznej płycie Siewiernego gdzie zwieziono złom… zaistniała jedynie tam – na bocznej płycie i nigdzie indziej.

Potwierdza to dokumentacja z miejsca zwanego “miejscem katastrofy” – Nie ma tej burty na żadnym filmie, na jakimkolwiek zdjęciu z polanki samosiejek.  W żadnym raporcie… Na mapach satelitarnych z miejsca “katastrofy” też ta burta nie istnieje.

Jest to jeden z dowodów, że “katastrofa smoleńska” na polance przy Siewiernym jest legendą medialną i że nie było tam TU nr 101 z Delegatami.

Yurko

artykuł został przeredagowany z wcześniejszej wersji
http://arkanoego.net/index.php/2015/04/08/drzewa-i-trumny/

 

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Yurko

Cud wcielonego ducha, pierwsze slowa z wiersza Cypriana Norwida pt. PISMO, czyli nie szermowac, krzyczéc, Lecz cala sila dzialac

110 publikacje
3 komentarze
 

2 komentarz

  1. Avatar Jarek

    A o jakiej katastrofie pan piszesz?, przecie nie było nijakiej katastrofy, ani zamachu jedna wielka maskirowka i czerwona strona księżyca…panta rei drogi panie 😉 a delegacja się teleportowała w lepszy świat, co im wśród durni żyć.

    0
  2. Pingback: Drzewa i trumny | Arka Noego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
319217