Bez kategorii
Like

Dowód na trotyl w tupolewie!

02/11/2012
518 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Trzy prόby przeprowadzone na ekstrakcie z pasa bezpieczeństwa wykazały obecność T.N.T. (2,4,6-trinitrotoluen, trotyl). Wyniki uzyskane drogą szybkiego testu terenowego wskazują na możliwy kontakt pasa bezpieczeństwa z materiałem wybuchowym T.N.T.

0


 Zdjęcie: Fragmenty pasa poddanego badaniu na obecność trotylu.

 

Oto dowód na trotyl w tupolewie!

Oto dowód na trotyl w tupolewie! - niezalezna.plNASZ NEWS! Ujawniamy dokument – opis analizy przeprowadzonej 26 kwietnia 2012 roku, na obecność materiałów wybuchowych na szczątkach rządowego TU-154 M. 

Dokument opublikował na swoim blogu profesor Kazimierz Nowaczyk, ekspert parlamentarnego zespołu badającego katastrofę smoleńską.

Portal Niezalezna.pl i „Gazeta Polska Codziennie” informowały już wielokrotnie o przeprowadzonych przez amerykańskie laboratorium badaniach na zlecenie Stanisława Zagrodzkiego, którego kuzynka Ewa Bąkowska zginęła w katastrofie smoleńskiej. 

Eksperci w USA badali m.in. fragment pasa bezpieczeństwa oraz część rękawa koszuli. I stwierdzili na pierwszym z nich obecność śladów trotylu.

Cały wpis profesora Kazimierza Nowaczyka można przeczytać tutaj
 

 

Prof. Kazimierz Nowaczyk na stronie Naszeblogi.pl ujawnił opinię po badaniach amerykańskich naukowców. Treść dokumentu nie pozostawia wątpliwości. We wnioskach opublikowanych przez profesora Nowaczyka czytamy:

"Podczas gdy ekstrakt z prόbki rękawa koszuli nie wykazał obecności materiałόw wybuchowych, trzy prόby przeprowadzone na ekstrakcie z pasa bezpieczeństwa wykazały obecność T.N.T. (2,4,6-trinitrotoluen, trotyl).  Test został powtόrzony po 24 godzinach i dokonano w tym czasie dokumentacji fotograficznej".

„Wyniki uzyskane drogą  szybkiego testu terenowego wskazują na możliwy kontakt pasa bezpieczeństwa z materiałem wybuchowym T.N.T.  Badanie przy użyciu technik analitycznych, takich jak spektrometria mas jest konieczne dla potwierdzenia zaprezentowanych tu wynikόw wstępnych, ktόre wskazują obecność T.N.T. w materiale testowanym”.

Cytowane za niezalezna.pl


Zobacz także:

 

Ślady trotylu znaleźli na wraku Tu-154M polscy biegli w Smoleńsku

Aż na 30 fotelach lotniczych znajdują się ślady trotylu oraz nitrogliceryny. Substancje te znaleziono również na śródpłaciu samolotu, w miejscu łączenia kadłuba ze skrzydłem. Było ich tyle, że jedno z urządzeń wyczerpało skalę.

 

 

 

Macierewicz dla wPolityce.pl: Przeprowadziliśmy własne badania za granicą. Ich wyniki są tożsame z opisanymi przez "Rzeczpospolitą"

Zamawialiśmy badania pirotechniczne i chemiczne. Dysponujemy wynikami. Niedługo zostaną one przedstawione opinii publicznej. ich wynik jest tożsamy z dzisiejszą publikacją, choć oczywiście materiał badawczy był nieporównanie skromniejszy.

 

 

Zybertowicz: Trzeba skończyć z władzą PO

My – obóz niepodległościowy, my – czyli ludzie, którym zależy na prawdzie o Smoleńsku i na prawdzie o tym, jak działa polskie państwo, nie możemy pozwolić na to, żeby ktoś inny zarządzał naszym strachem i naszym gniewem.

0

Andy-aandy http://blogmedia24.pl/blog/3727

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... -- Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą kaądego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos... Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

823 publikacje
236 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758