HYDE PARK
Like

Diabelskie carstwo

23/02/2015
489 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Diabelskie carstwo

W 1917 roku diabeł wraz ze swoimi dziećmi wziął władzę w Rosji jak śpiewa „Zayazd” w jednej ze swoich piosenek: „..w kolorze krwi diabeł objawił się, czerwona gwiazda jego znak..”. W ciągu bez mała 100 lat próbują stworzyć terytorium wolne od Boga. I jeśli Bóg kocha wszystko co żywe i co stworzył, to ONI wszystko co żywe głęboko NIENAWIDZĄ. Aby pokazać całą małość i ohydę ich planów, Bóg dał możliwość diabłu i jego poplecznikom zbudować swoje szatańskie imperium na terytorium Rosji, dlaczego akurat tam? Nie wypada mieszać się w Boskie dzieło i zamysły.

0


 

ОN im nie przeszkadzał, ani się nie wtrącał, więcej, ON dał im nawet wszystkie bogactwa tego świata: Ropę naftową, gaz ziemny, złoto, diamenty, rzeki i jeziora pełne ryb, lasy pełne różnego zwierza, zasobne morza i oceany, co z tego zrobili? Żal wspominać, wystarczy pochodzić po internecie i zobaczycie. W ciągu tych bez mała 100 lat diabły budowały swoje królestwo, lecz i tak niczego nie zbudowali, wszystko zniszczyli .

Za to zakopali w swojej ziemi dziesiątki milionów niewinnych istnień ludzkich o zwierzętach nie ma co wspominać i na finiszu swojej zbrodniczej historii zmuszeni byli bić się w kilometrowych kolejkach za chlebem i mięsnymi resztkami, aby nie zdechnąć z głodu. W 1991 roku Ukraina i Rosja popełniły WIELKI BŁĄD, nie powołując trybunałów aby osądzić zbrodnie KPZR i KGB. Wszystkie wojny i akty terrorystyczne byłego ZSRR – rezultat tego wlaśnie błędu. Błędu, który teraz w trybie bardzo pilnym trzeba naprawić, ale żeby to zrobić trzeba chcieć, ale przecie nie diabla to robota, aby coś naprawić.

Ja myślę, że w Charkowie to był niestety nie ostatni akt terrorystyczny. ONI prosto tak normalnie nie mogą odejść. ONI PRZYSZLI na UKRAINĘ Z WIELKĄ KRWIĄ, TO I Z WIELKĄ KRWIĄ ODEJDĄ. Biesy to przecie dzieci Diabła. I to właśnie ONI dokonali aktu terroru w Charkowie, dokładnie w Niedzielę, która była dniem przebaczenia wszystkich win, jest jeszcze jednym na to dowodem i świadectwem.

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758