Bez kategorii
Like

Demokratyczne państwo „wieszatieli”

08/02/2011
416 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
no-cover

"Sławomir Kościuk mógł zostać schwytany za przedramiona, doprowadzony do stanu bezbronności, zadzierzgnięty, a następnie powieszony…" Komu służy prawo i instytucje państwowe? Nie mamy pewności, dlatego możemy tylko pisać o pewnych wątpliwościach. O "demokratycznym państwie prawa" pisałem już kilkakrotnie. Dla przypomnienia: Czy ONI zawłaszczyli państwo?  "Demokracja wieszatieli" "Kto następny? Padło na jasnowidza" "Sprawa Olewnika. Zamiast jasnowidza zginął…" "Czy detektyw Olewników już myśli o samobójstwie?" (źródło: niepoprawni.pl)  "Czy to możliwe, że bandyci szczególnie chętnie dokonują przestępstwa, gdy mają zapewnione wsparcie, niekoniecznie umundurowanych, funkcjonariuszy państwa?" – zadawałem niepoprawne pytania, cytowałem niespecjalnie nagłaśniane wypowiedzi politycznych ważniaków, podawałem informacje z postępowych mediów. Wnioskowałem, że nawet ludzi mainstreamu  zaskakują reguły "demokratycznego państwa prawa". I nagle… Kolejna niespodzianka! "Sensacyjne ustalenia w sprawie śmeirci zabójcyu Olewnika". "Sławomir Kościuk mógł zostać schwytany za przedramiona, doprowadzony do stanu bezbronności, […]

0


"Sławomir Kościuk mógł zostać schwytany za przedramiona, doprowadzony do stanu bezbronności, zadzierzgnięty, a następnie powieszony…"


Komu służy prawo i instytucje państwowe? Nie mamy pewności, dlatego możemy tylko pisać o pewnych wątpliwościach. O "demokratycznym państwie prawa" pisałem już kilkakrotnie.

Dla przypomnienia:

Czy ONI zawłaszczyli państwo? 

"Demokracja wieszatieli"

"Kto następny? Padło na jasnowidza"

"Sprawa Olewnika. Zamiast jasnowidza zginął…"

"Czy detektyw Olewników już myśli o samobójstwie?"

(źródło: niepoprawni.pl)

 "Czy to możliwe, że bandyci szczególnie chętnie dokonują przestępstwa, gdy mają zapewnione wsparcie, niekoniecznie umundurowanych, funkcjonariuszy państwa?" – zadawałem niepoprawne pytania, cytowałem niespecjalnie nagłaśniane wypowiedzi politycznych ważniaków, podawałem informacje z postępowych mediów. Wnioskowałem, że nawet ludzi mainstreamu  zaskakują reguły "demokratycznego państwa prawa".I nagle… Kolejna niespodzianka! "Sensacyjne ustalenia w sprawie śmeirci zabójcyu Olewnika".

"Sławomir Kościuk mógł zostać schwytany za przedramiona, doprowadzony do stanu bezbronności, zadzierzgnięty, a następnie powieszony – taką informację na temat samobójczej śmierci jednego z zabójców Krzysztofa Olewnika zawarli posłowie z sejmowej komisji śledczej w projekcie raporcie, do którego dotarła TVN24".O mafino-państwowych zagadkach mówi się od dawna.

"Zastanawiam się od początku jak to możliwe, że na imprezie u Krzysztofa Olewnika było wielu policjantów i pracowników ochrony, a mimo to bandyci – ukryci nieopodal w polu kukurydzy – nie poniechali zamiaru porwania i go dokonali" . (poseł Marek Biernacki, PO ).

"Nie żyje Artur Zirajewski, pseudonim Iwan – jeden z kluczowych świadków w sprawie śmierci generała Marka Papały. Zirajewski prawdopodobnie popełnił samobójstwo w celi zakładu karnego. (…)Artur Zirajewski w swoich zeznaniach wskazał Edwarda Mazura jako zleceniodawcę zabójstwa generała Papały. Jego zeznania były między innymi podstawą wniosku ekstradycyjnego, który w sprawie przebywającego w USA biznesmena przygotowało ministerstwo sprawiedliwości".  (Informacja z TVN24)


Dla wszystkich było jasne, że wiedza może mieć destrukcyjny wpływ na człowieka. A skoro wszyscy wiedzieli, to przecież nie było sensu o tym pisać…

Niespodziewanie, w maju tego roku na jednym z najpopularniejszych portali (czy ktoś uwierzy, że to Onet?) pojawił się zdumiewający tekst, pod tytułem "Wiedza, która zabija"Już początek artykułu był bardzo ciekawy…

"W niewyjaśnionych okolicznościach giną osoby, które mają choćby szczątkową wiedzę o głośnych zbrodniach politycznych. Grozi im tym większe niebezpieczeństwo, jeśli wiedza dotyczy udziału w tych zbrodniach osób związanych ze służbami specjalnymi".


Mija czas. Nasze "demokratyczne państwo prawa" ani drgnie. Inaczej nie będzie.
Aktualna liczba uczestników  Moherowej Defilady zarejestrowanych   na Facebooku: 119

Aktualna liczba uczestników "Gulaszowego Czwartku" zarejestrowanych na Facebooku: 155

(Facebookowcy! Dopisujcie się! I zapraszajcie znajomych!)


Czytelnia na powietrzu" – 12.02.2011, (sobota) godz. 12.00

Salon24 : Intuicja – lubczasopismo "Kocham OB CIACH!:)"

FB – Tadek Żółwiowski

Niepoprawni.pl

image
 

Zmobilizujcie rodzinę, przyjaciół i sąsiadów

 

0

Ch

"Politycy sa jak krowy. Bez naszej troskliwej opieki zawsze wleza w szkode"."

312 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758