Bez kategorii
Like

Czyste toalety priorytetem PKP Intercity

09/02/2011
267 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Pracownicy PKP Intercity w ramach akcji „Czysty Wagon” skończyli gromadzić zdjęcia i filmiki od pasażerów, dokumentujące stan czystości w przedziałach i toaletach. Przewoźnik chce teraz przeprowadzić akcję edukacyjną dla podróżnych. Cel? Jak korzystać z WC. Jak zapewnia Beata Czemerajda z biura komunikacji PKP Intercity, poprawa czystości w pociągach, szczególnie w toaletach, jest jednym z priorytetów spółki PKP Intercity na 2011 rok. Toalety to taki temat zastępczy. W kraju tematem zastępczym na przykrycie nieudolnych rządów PO najpierw był krzyż, potem dopalacze, a ostatnio chaos na kolei. Na kolei natomiast tematem zastępczym na przykrycie nieudolnych rządów prezesów PKP będą toalety. Władze PKP Intercity zamiast zająć się palącym problemem jakim jest chroniczny brak sprawnych wagonów i lokomotyw, zajmują się duperelami – szkoleniem pasażerów […]

0


Pracownicy PKP Intercity w ramach akcji „Czysty Wagon” skończyli gromadzić zdjęcia i filmiki od pasażerów, dokumentujące stan czystości w przedziałach i toaletach. Przewoźnik chce teraz przeprowadzić akcję edukacyjną dla podróżnych. Cel? Jak korzystać z WC.

Jak zapewnia Beata Czemerajda z biura komunikacji PKP Intercity, poprawa czystości w pociągach, szczególnie w toaletach, jest jednym z priorytetów spółki PKP Intercity na 2011 rok.

Toalety to taki temat zastępczy. W kraju tematem zastępczym na przykrycie nieudolnych rządów PO najpierw był krzyż, potem dopalacze, a ostatnio chaos na kolei. Na kolei natomiast tematem zastępczym na przykrycie nieudolnych rządów prezesów PKP będą toalety.

Władze PKP Intercity zamiast zająć się palącym problemem jakim jest chroniczny brak sprawnych wagonów i lokomotyw, zajmują się duperelami – szkoleniem pasażerów w zakresie użytkowania WC.

Gdyby głupota umiała latać, LOT miałby poważnego konkurenta w postaci PKP.


Inne zapisy autora:

0

infokolej http://infokolej.pl

Nie boimy się kontrowersyjnych tematów! Piszemy jak jest. Niezależne forum kolejowe - www.infokolej.pl

288 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758