POLSKA
Like

Czy Putin może się zdecydować na blitzkrieg i ludobójstwo na Ukrainie?

28/02/2015
969 Wyświetlenia
11 Komentarze
7 minut czytania
Czy Putin może się zdecydować na blitzkrieg i ludobójstwo na Ukrainie?

Praktycznie już nawet są zmontowane dwie grupy, tzw. sonderkommanda dla przekształcenia Rosji w GUŁAG wg wzorca płn. koreańskiego

0


 

A wystarczy tylko uważnie obserwować, co się dzieje? Od razu gołym okiem widać, że jedyną szansą, jaką ma Putin i członkowie „spółdzielni Jezioro”, aby uratować swoje tyłki jest „zamknąć i zaspawać drzwi” do Rosji a zatem zamienić ją w Północną Koreę nr.2. Innych wariantów nie da się zauważyć. Opcja jest tak wyrazista, więc myślę, że to właśnie ona będzie realizowana i właśnie ją, będą wprowadzać w życie. Więc to właśnie, dlatego, aby realizować ten scenariusz, z taką siłą maniaka i bezwzględną konsekwencją prowokują amerykanów, żeby spowodować zaostrzenie sankcji a jeszcze lepiej zbrojne uderzenie i w następstwie wojny zamknąć „luki” wg scenariusza Płn. Koreańskiego.

Putin ma już gotowe dwa sonderkommanda dla przekształcenia Rosji w newGUŁAG. Jedna pod wodzą Ramzana Kadyrowa druga to Antymajdan, którym dowodzi najprawdopodobniej nie kt inny tylko W. Surkow, ale swoją gębę podstawia Załupostanow. Putin jest „chytry” i nie chce zamykać się przed światem bez Ukrainy. Bo w tym wypadku on ją straci bezpowrotnie. Dlatego plan może być realizowany następująco: Mocny atak na Ukrainę ze wszystkich możliwych kierunków z użyciem lotnictwa, wojsk lądowych i floty wojennej taki „superblitzkrieg”, aby Zachód nie zdążył zareagować i okupacja wielkiej części Ukrainy w miarę możliwości z Kijowem, oraz posadzenie na „tron” marionetkowego rządu może być pod kierownictwem przebierającego już nóżkami Azarowa, który szybciutko poprosi o przyłączenie do składu RF i natychmiast dostanie zgodę od Rady Federacji i prezydenta, /której nijak Putin nie chce dać ŁRL i DRL, mówiąc, że jeszcze za wcześnie o tym mówić/.

Na okupowanym terytorium odbędzie się referendum z wynikiem 97% głosów „ZA”. /Sondaż: W ciągu ostatniego roku Rosjanie jeszcze gorzej odnoszą się do Ukraińców/ Dalej scenariusz może być następujący: Zachód wyłącza Rosji SWIFT i wprowadza sankcje na „pełny regulator”, rządy zachodnich państw kombinują, co robić i próbują prowadzić z Putinem rozmowy, co kończy się kompletną porażką i groźbami z jego strony użycia broni jądrowej. Rosję wyrzucają z ONZ, a Rosja w odpowiedzi śmiejąc się likwiduje rozliczenia w dolarach. „Wata” histeryzuje i w całkowitym szoku nie zauważa pustych półek w swoich lodówkach i sklepach. Ratingi Putina szybują z II kosmiczną na 99, 98%, pod te wyniki Putin i jego urki „skręcają” wszystkich niezadowolonych, którzy gdzieś tam jeszcze zostali/ najlepszym dowodem na to wczorajsze zabójstwo Borysa Niemcowa/. Azarow w szybkim tempie buduje na Ukrainie „koncłagry”.

W oczach „dziadka’ zapalają się ognie i wygląda na o wiele młodszego na swoje lata, na nareszcie sen się spełnia, znalazł dzieło swojego życia Rosja zmienia się w jeden wielki GUŁAG, a Ukraina w „spec gułag” obóz o specjalnym rygorze. Wprowadzają karę śmierci. Rodzi się twór, coś na kształt starego NRD/NRF. Zachodnia Ukraina zostaje wolną a centralna i południowo wschodnia pod pełną okupacją Putina z okrutnymi represjami i ludobójstwem. Ogniska partyzanckiego oporu wypalane są napalmem.

A więc co w tym wypadku otrzymuje Putin? No on tak po prostu „konserwuje” Rosję na 15 do 29 lat pod swoją władzą a jeszcze jako „bonus” otrzymuje upragnioną Ukrainę na ten sam okres oraz możliwość prowadzenia rozmów i szantażowania Zachodu. Więc jeśli ten plan się powiedzie / a zanosi się na to, że tak, jeśli zachodni przywódcy nie zmądrzeją i przestaną się bać/ to się okaże, że Putin wszystkich ograł, jak dzieci i dostał to o co mu chodziło. Realnie przeciw takiemu scenariuszowi wszyscy gracze w USA i Niemczech nie będą się mocno sprzeciwiać. Gdyż pozbywają się „bólu głowy”, groźba światowej wojny za Ukrainę spada z „rozkładu dnia” i konflikt przechodzi w ulubioną przez zachód fazę niekończących się rozmów i negocjacji.

W USA też znajdą się „chłopaki”, którzy powiedzą, że nie ma sensu zabijać zwierzaka, którego nie możemy zjeść. Bo jeżeli Rosję „trzepnąć” teraz, to będzie dużo kłopotów z rozdziałem „tuszy”, dlatego lepiej dać Putinowi możliwość odejść na dobrowolne wygnanie na 15-20 lat a potem się zobaczy. Putin i jego „chewra” – to są bandyci i zboczeńcy i na niezadowolenie swojego społeczeństwa będą reagować tak jak reagują terroryści w Donbasie, i jak to robiła NKWD- rozstrzeliwać społeczeństwo z „Gradów” i „Huraganów” i moździerzy, nie wspominając już o strzałach w „zatyłek” katyńskim sposobem.

Co może przeszkodzić takiemu scenariuszowi? Przeszkodzić w tym może tylko i wyłącznie sama Ukraina. Jeżeli Ukraina się nie podda naporowi putinowskiej ordy i będzie się aktywnie przeciwstawiać, jak do tej pory, to plan Putina się zawali. Jemu po prostu nie starczy możliwości, żeby wziąć pod swoją kontrolę całego terytorium Ukrainy i jeżeli zacznie się realna-prawdziwa partyzancka wojna, to jak myślicie? Komu będzie Zachód pomagał? Chyba jasne! I wtedy putinowska orda będzie rozgromiona na terytorium Ukrainy a dalej nie będzie innej drogi, jak marsz na Moskwę i demontaż tej „ПаРаши”.

Inne zapisy autora:

0

lancelot
lancelot

"My musimy komunizm wyniszczyć, wyplenić, wystrzelać! Żadnych względów, żadnego kompromisu! Nie możemy im dawać forów, nie możemy stwarzać takich warunków walki, które z góry przesądzają na naszą niekorzyœść. Musimy zastosować ten sam żelazno-konsekwentny system. A tym bardziej posiadamy ku temu prawo, ponieważ jesteśœmy nie stroną zaczepną, a obronną!". /Józef Mackiewicz dla mieniących się antykomunistami/

915 publikacje
228 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758