BIZNES
Like

Czy policja spacyfikuje polskich rolników?

13/03/2014
489 Wyświetlenia
1 Komentarze
1 minut czytania
Czy policja spacyfikuje polskich rolników?

Przekazujemy tę informację ponieważ w obecnej sytuacji upublicznienie tego jest najlepszą formą wsparcia słusznego protestu żywicieli polskich obywateli. Dzisiaj rolnicy, jutro następne grupy zawodowe i społeczne. Solidarność międzyludzka i współpraca daje siłę i możliwość zmiany tego antyludzkiego systemu, z którego korzystają nieliczni i głównie obcy.

0W mieście powiatowym Łosicach – na trasie z Białegostoku do Lublina i Rzeszowa zablokowało trasę DK19, 1500 rolników wproteście przeciwko zablokowaniu sprzedaży żywca wieprzowego z następujących powiatów wzdłuż granicy: Sokólskiego, Hajnowskiego, Bielsko-Podlaskiego, Siemiatyckiego, Łosickiego, Białej Podlaskiej i Włodawskiego. Blokada została wyznaczona przez Unię Europejską, a wykonywana przez polskie władze, jest związana z nagłośnionym znalezieniem padłego dzika zchorobą zakaźną w powiecie Sokólskim i uderza bezzasadnie w polskich rolników w celu zniszczenia znacznie zdrowszej produkcji żywności niż w innych krajach UE. Kwarantanna związana ze znalezieniem martwego dzika w powiecie Sokólskim wystarczyłaby do obwodu kilku kilometrów. Natomiast rozciągnięcie strefy ponad dwieście kilometrów wzdłuż granicy jest zupełnie nielogiczne i świadczy o jakiejś głupocie umysłowej rządzących. Dodatkowo bezzasadność tego zarządzenia potwierdza wyłączenie powiatu Białostockiego, który sięga do samej granicy, pomiędzy powiatami Sokólskim i Hajnowskim. Do pacyfikacji rolników wyruszyły z Radomia dwie kompanie policji do realizacji siły bezprawia wobec słusznych protestów rolników. Czyżby chodziło o sprowokowanie polskiego Majdanu.

(list czytelnika portalu)

Inne zapisy autora:

0

Wiadomosci 3obieg.pl
Wiadomosci 3obieg.pl

Napisz do nas jeśli w Twoim otoczeniu dzieje się coś, co wymaga interwencji dziennikarskiej redakcja@3obieg.pl

1314 publikacje
11 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar albertus

    Kilka dni temu co najmniej jeden wojewoda już zniósł alarm, po sprawdzeniu jak mniemam stanu żywca. Sprzedaż powinna więc za chwilę zostać znowu dopuszczona do realizacji. Jesteśmy w UE, więc nie ma się co dziwić, że stamtąd również przychodzą polecenia. WHO jest jest jeszcze wyżej i jak tam zatwierdzą aplikacje szczepionek dla jakiegoś regionu to nasi tuskolandczycy bendom przyjmować wedle zaleceń. O dziwo ludzie wydają się być w tej Polsce bardziej przewrażliwieni niż ustawy nwo przewidują. Żyjemy już w XXI wieku i wirtualizacja wszelkich dziedzin życia ludzkości trwa. Najwyraźniej jedynym problemem jest przekonanie Polaków aby również trwali przed tv i poza nią.

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816