Artykuły redakcyjne
Like

Czy nasze dzieci będą żyły w islamskiej Europie?

24/03/2016
847 Wyświetlenia
1 Komentarze
6 minut czytania
Czy nasze dzieci będą żyły w islamskiej Europie?

Większość z nas wyobraża sobie, że żyjemy w regionie świata z dominującą kulturą zachodnią opartą na wartościach chrześcijańskich. Jedną z najważniejszych wartości dla europejskich społeczności jest poszanowanie wolności. Cieszymy się wolnością i możemy wyrażać swoje poglądy. Jednak otaczający nas świat i kultura, w której żyjemy i w której będą żyły nasze dzieci zmienia się. Jeśli nic nie zrobimy, jeśli najważniejsza dla nas będzie tylko przysłowiowa „ciepła woda w kranie”, to kultura Europy w niedalekiej przyszłości, będzie radykalnie różnić się od tej, którą znamy. Najważniejszym czynnikiem zmiany jest demografia.

0


 

Współczynnik dzietności w Europie / Dane eurostatu

Współczynnik dzietności w Europie / Dane eurostatu

 

islamska populacja w Europie

islamska populacja w Europie

 

Zobaczmy, więc jak zmienia się demografia naszego świata.

Jeśli jakiś naród ma przetrwać dłużej niż 25 lat, współczynnik dzietności na rodzinę musi wynosić 2.11. Kiedy współczynnik spadnie poniżej tej wartości nacja zmierza ku swemu upadkowi. Nigdy żadna nacja nie przetrwała, gdy współczynnik był mniejszy niż 1.9, a przy współczynniku 1.3 odrodzenie się narodu jest niemożliwe, gdyż czas potrzebny do odrodzenia się przy takim wskaźniku wynosi 80-100 lat, przy jednoczesnym braku modelu ekonomicznego, który pozwoliłby przetrwać nacji.

Wyobraźmy sobie model, który niestety zaczyna być dominujący w naszym kraju, oraz w innych krajach europejskich. Model ten przedstawia dwie rodziny, które posiadają jedno dziecko. Dzieci jest dwa razy mniej niż rodziców, a jeśli dzieci też będą miały po jednym dziecku, to wnuków będzie czterokrotnie mniej. Pamiętajmy, jeśli zmniejsza się populacja, zmniejsza się również nacja.

Jeśli cofniemy się w czasie i spojrzymy na archiwalne dane statystyczne, to możemy sprawdzić poziom dzietności, jaki był np. 2007 r.

Spójrzmy na poszczególne państwa Unii Europejskiej:

 1. Francja – 1.8
 2. Anglia – 1.6
 3. Grecja 1.3
 4. Niemcy 1.3
 5. Włochy 1.2
 6. Polska 1.3
 7. Hiszpania 1.1

W całej Unii Europejskiej w 31 krajach współczynnik dzietności wynosił 1.38

Według danych historycznych musimy stwierdzić, że wartości te są ciężkie do przeskoczenia. Nie można ukrywać, że

Muammar al-Kadaffi

Muammar al-Kadaffi

nasz kontynent zmienia się na naszych oczach. Choć poziom dzietności jest niski, to populacja Europy nie zmniejsza się. Dlaczego? Kraje Europy, ze względu na groźbę katastrofy demograficznej, która może doprowadzić np. do załamania systemu emerytalnego, starają się ratować sytuację poprzez imigrację. Najczęściej są to ludzie pochodzący z kręgu kultury islamskiej. Od początku ostatniej dekady XX wieku wzrost populacji Europy spowodowany jest dużym napływem muzułmanów i dużą dzietnością w islamskich rodzinach.

Spójrzmy ponownie na te same kraje europejskie, w tym samym przedziale czasowym

 1. Francja – 1.8 dziecka na rodzinę/ rodzina muzułmańska 8.1 ( Południe Francji – historycznie, jeden z najgęściej zaludnionych chrześcijańskich regionów; powstaje więcej meczetów niż kościołów. 30% populacji w wieku 20 lat stanowią muzułmanie. W dużych aglomeracjach wartość wynosiła 45%. Według statystyk, w 2027 co piąty obywatel będzie muzułmaninem, a za 39 lat Francja może stać się państwem islamskim.
 2. Wielka Brytania – W przeciągu ok. 30 – 40 lat populacja muzułmanów na wyspach wzrosła z ok. 80 tyś. do 2.71 mil. Mniejszość muzułmańska jest statystycznie młodsza od ogólnej populacji – połowa ma mniej niż 25 lat, a 1/3 ma mniej niż 15 lat. Jedno na dwanaście dzieci w szkole jest pochodzenia muzułmańskiego. W 2014 r. według przeprowadzanego, co roku rankingu, na najbardziej popularne imię nadawane nowo narodzonym chłopcom było imię Mohammad. Na miejscu zamykanych i pustych kościołów, powstają nowo budowane meczety.
 3. Holandia – można przypuszczać, że ok. 50% nowonarodzonych dzieci to muzułmanie
 4. Rosja – ok. 23 mil. ludności kraju to muzułmanie, jest to ponad 15% populacji

Szacuje się, że w 2025 r. 1/3 noworodków będzie pochodziła z rodzin muzułmańskich. Kilka lat temu, władze niemieckie oświadczyły, że spadku rozrodczości wśród Niemców nie da się już powstrzymać, a ok. 2050 r. kraj może stać się  państwem islamskim.

Teraz zobaczmy jak wyglądał współczynnik dzietności w 2012 r. W Polsce w 2012 r. współczynnik wyniósł 1.30, ogólny współczynnik dzietności dla całej Unii Europejskiej zwiększył się do 1.58. Pamiętajmy, że aby zapewnić prostą zastępowalność pokoleń współczynnik dzietności powinien kształtować się na poziomie 2,10–2,15.

Jeśli cofniemy się w czasie, to usłyszelibyśmy wypowiedź Muammara al-Kadafiego, który oświadczył:  „ Wydaje się, że Allah podaruje zwycięstwo Islamu w Europie, bez mieczy, bez karabinów i bez zdobywania siłą. Nie potrzebujemy terrorystów, nie potrzebujemy bojowników samobójców. Za kilka lat 50 milionów muzułmanów w Europie, przekształci ją w kontynent muzułmański. ”

 

Obecna populacja muzułmanów w Europie przekroczyła już 50 milionów. Przy tak dynamicznie rozwijającej się islamskiej społeczności, religia Islamu może stać się dominującą w Europie. Wszystko zależy od nas; jak będzie wyglądał nasz kontynent, kiedy zostawimy go naszym dzieciom. Czy wciąż będziemy politycznie poprawni i na czarne będziemy mówić białe, a na białe czarne? Czy w końcu zaczniemy nazywać rzeczy po imieniu? Jeśli chcemy zmian, to powinniśmy zmiany zacząć od siebie.

Piotr G. Żurek

 

Materiał pochodzi z bloga autora crusader1973.blogspot.co.uk

Inne zapisy autora:

0

Piotr G. Żurek
Piotr G. Żurek http://crusader1973.blogspot.co.uk/

Moje motto: "Nie pytaj co dał mi mój kraj, spytaj siebie, co ja dałem swojemu krajowi". Jestem współtwórcą i i jednym z liderów Stowarzyszenia - Suwerenność, Pamięć, Tożsamość. Z przekonania po części monarchistą, konserwatystą i narodowcem. Z powodu chęci budowania silnej i suwerennej Ojczyzny zaangażowałem się w działalność społeczno-polityczną. Moje teksty można przeczytać również na moim blogu crusader1973.blogspot.co.uk oraz na https://www.salon24.pl/u/crusader1973/

96 publikacje
2 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816