Globalnie i Lokalnie
Like

Czy Kukiz zjednoczy “prawicę”?

09/06/2015
642 Wyświetlenia
2 Komentarze
1 minut czytania
Czy Kukiz zjednoczy “prawicę”?

W dzisiejszej porannej rozmowie w Radio Kraków marszałek Janusz Sepioł, senator Platformy podał kilka cennych informacji. Powiedział, że jest możliwe utworzenie koalicji POPiS w celu zablokowania Kukiza w dojściu do władzy (“Władzy raz zdobytej nie oddamy nigdy” – tow. Wiesław). Co oznacza, że zarówno “polityka miłości” PO (zakochania przeciwników na śmierć) jak również “hejterstwo” PiS, Smoleńsk, wstecznictwo i “Ciemnogród” nie mają znaczenia, gdy zagrożona jest “prawicowa i demokratyczna” władza i potrzebne są “wszystkie ręce na pokładzie”.

0


Cóż jak widać: “Gdy idzie o władzę żarty i demokracja się kończą”. Powiedział też, że trzeba brać przykład z Niemiec, które umieją blokować tego typu “ruchy” i zapobiegać takim sytuacjom. Pełny zapis rozmowy można znaleźć na:
http://www.radiokrakow.pl/rozmowy/janusz-sepiol-nie-wykluczam-wielkiej-koalicji-platforma-pis/
No, prawie pełny, bo cenzura wycięła wypowiedź pana marszałka, że pani premier tylko żartowała mówiąc na naradzie: “A co mamy zatrudnić jeszcze dodatkowych 50 hejterów”? – co mogłoby sugerować głupiemu ludkowi, że jak dotychczas dla PO pracowało (co najmniej) 50-ciu hejterów. A poza tym to, ani czujni oficerowie prowadzący, ani cenzura w Radiu Kraków (i w całej Polsce) oczywiście nie istnieje.
.
W ten prosty sposób pan Paweł może walnie przyczynić się do tak oczekiwanej od ponad ośmiu lat przez Naród “prawicowej” koalicji POPIS, która wreszcie zacznie zgodnie pracować wspólnie ku zbawieniu i naprawie Ojczyzny bez dotychczasowego bawienia się “dobrego i złego policjanta”.
Żurek Janusz

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Janusz Żurek http://opty.org

Z urodzenia (1949) optymista, z wykształcenia inżynier elektryk (AGH), z zawodu elektronik, z poglądów liberalny (wolnościowy) konserwatysta.

144 publikacje
739 komentarze
 

2 komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816