POLSKA
Like

Czekamy na wyznania kochanka żony Tuska

28/11/2013
1706 Wyświetlenia
8 Komentarze
16 minut czytania
Czekamy na wyznania kochanka żony Tuska

„Lawina życzeń dla Michnika „….”Już bez znaku zapytania i niepewności. „Super Express”, a wraz z nim szereg polityków składa Adamowi Michnikowi życzenia z okazji narodzenia potomka. 67-letni redaktor naczelny „Gazety Wyborczej” został przyłapany przez fotoreporterów tabloidu na spacerze z młodszą kobietą i dziecięcym wózkiem. „…”Niektórzy nie kryli zdziwienia, inni zazdrości. Przytoczmy kilka z małych gratulacyjnych depesz. „….”Widywałem Adama nie tak dawno w towarzystwie młodych kobiet, ale jest to dla mnie ogromna niespodzianka. Życzę młodemu człowiekowi wiele szczęścia i mniej zapracowanego oraz ideologizującego ojca

0


 

– dodawał Jan Rulewski.A Magdalena Środa dodawała, że już zdążyła Michnikowi pogratulować osobiście. Liczy także, że wraz z Ryszardem Kaliszem będą orędownikami tzw. urlopów tacierzyńskich.”…(źródło )

Cezary Gmyz „ Jak ustaliło „Do Rzeczy”, porsche cayenne, którym jechał poseł i spowodował stłuczkę na rondzie Zesłańców Syberyjskich, należy do firmy olsztyńskiej bizneswoman Katarzyny Sztylc . Potwierdza to sam zainteresowany. – Od pewnego czasu jesteśmy parą – mówi „Do Rzeczy” poseł i były funkcjonariusz CBA. Samochód został wzięty w leasing. Jego wartość to 289 tys., a nie pół miliona – jak pisały media. „…”Sztylc i Kaczmarek poznali się dzięki partii. „….”Kaczmarek zanim zasiadł za kierownicą porsche, zwrócił się z zapytaniem do Biura Analiz Sejmowych, czy musi to wpisać do rejestru korzyści. – Wciąż czekam na odpowiedź w tej sprawie – mówi. „…(źródło )

Donald Tusk pamiętliwy jest – tak mówią zgodnie jego znajomi i wrogowie. Na własnej skórze przekonał się Wojciech Fułek, którego kiedyś coś łączyło z żoną obecnego premiera . Gdy przed trzema latami Fułek startował w wyborach na prezydenta Sopotu, Tusk wolał poprzeć bohatera skandalu z korupcją w tle Jacka Karnowskiego, niż dawnego przyjaciela Małgorzaty. „….”„Zakochałam się, tak po prostu, nie wiadomo kiedy. Znowu ktoś zwracał na mnie uwagę” – wspominała w książce „Między nami”. – „Co za gnojek. Co on ze mną robi. Całe życie mi spieprzył” – myślała wówczas o Donaldzie.Tabloidy natychmiast rzuciły na poszukiwania dawnego przyjaciela Małgorzaty Tuska. I szybko trafiły na jego trop. Tajemniczym mężczyznaą okazał się obecny samorządowiec z Sopotu – Wojciech Fułek, poeta i pisarz, działacz podziemia. Nie chcę rozmawiać o sprawach prywatnych – powiedział „Faktowi” pytany o dawne czasy”…..( źródło )

Czy żona Donalda Tuska, pozazdrościła Danucie Wałęsowej? Jedno jest pewne – ona również chwyciła za pióro i opowiedziała o swoich małżeńskich problemach. Co za gnojek. Co on ze mną robi. Całe życie mi spieprzył – pisze w swojej książce Małgorzata Tusk odnosząc się do miłosnej przygody, która omal nie zrujnowała ich małżeństwa. „….”Wtedy ktoś zwrócił na nią uwagę i zakochała się, a małżeństwo Tusków zawisło na włosku. Wszyscy oprócz Donalda wiedzieli co się dzieje. Dotarło do niego, dopiero, gdy Małgorzata postanowiła, że odchodzi i zabiera dziecko. „…(źródło )

Adam Michnik doczekał się kolejnego potomka? Tak zdaje się sugerować „Super Express”, któremu udało się sfotografować naczelnego „Wyborczej” z dziecięcym wózkiem i młodszą kobietą. „….”Słyszeliśmy je m.in. z ust cotygodniowej felietonistki „GW”, wiedzącej co nieco o życiu szefa”. Nie do końca wierzyliśmy, tym bardziej że nie tak dawno plotkowano przecież też o bardzo złym stanie zdrowia redaktora „…(więcej )

Lech Wałęsa nie jest pewien, kto co na niego ma” – twierdzi Sławomir Cenckiewicz w rozmowie z Bogdanem Zalewskim. Autor książki „Wałęsa. Człowiek z teczki” ujawnia w rozmowie z dziennikarzem RMF FM, jak podążył tropem materiałów kompromitujących ex-prezydenta i byłego lidera „Solidarności”. …”Napisał pan, że Mieczysław Wachowski, wieloletni zaufany Lecha Wałęsy był w osiemdziesiątych latach, nazwę to łagodnie, „organizatorem potajemnych schadzek” lidera „Solidarności” z kobietami w hotelu Solec w Warszawie. Hotel był naszpikowany pluskwami i monitoringiem z kamer. Jakie pan ma na to dowody i po co pan w ogóle wyciąga takie sprawy na światło dzienne „…”Ten wątek nie jest zupełnie odkrywczy, nowatorski. Ta sprawa została opisana w dwóch bardzo dobrych książkach z 1993 roku „Kim pan jest, panie Wachowski?” i „Droga cienia” Ingi Rosińskiej i Pawła Rabieja”….”czy Lech Wałęsa a robił różnego typu skoki w bok, niemalże publiczne, tylko i wyłącznie z głupoty? Czy robił to wszystko z poczucia bezkarności, z poczucia tego, że ma jakieś wielkie wsparcie na szczytach władzy? I że nic mu nie zaszkodzi, nawet tego typu ekscesy, gdzieś tam po nocach w naszpikowanych techniką operacyjną hotelach. W tym kontekście ja do tego powracam i to opisuję, tym bardziej że pojawiają się różnego typu materiały, również te, które wywiózł na Zachód Wasilij Mitrochin”…”Słynne „Archiwum Mitrochina” „…”to pułkownik KGB, który w 1993 roku wyjechał na Zachód i wywiózł wielkie archiwum. Jest tam mowa o różnych kompromitujących materiałach o charakterze obyczajowym, dotyczących Lecha Wałęsy, którymi po prostu dysponowali obóz władzy w PRL i Moskwa. Mnie interesują te lejce, za które trzymano Wałęsę w momencie, kiedy on stawał się osobą niemalże symboliczną, ikoną „Solidarności” i przywódcą polskiego narodowego ruchu antykomunistycznego”. „…(więcej )

—-

Mój komentarz

Adam Michnik „ Jesteśmy podzieleni. Wielka część naszych rodaków definiuje naszą sytuację jako katastrofę, ruinę ubekistan. Na to jest jedna rada cierpliwość. Cukier musi się rozpuścić. Cierpliwość to powinność patriotyczna „…”Cierpliwość oznacza, że metodami wojskowymi, pałkami się do niczego ludzi nie przekona. Trzeba wierzyć, że kropla drąży skałę „…(więcej )

Michnik jest mesjaszem politycznej poprawności w Polsce . I jego przewidywania ,że aby moralność, etyka, system wartości socjalistycznej politycznej poprawności stał się normą w Polsce , religią państwową Polaków wystarczy …czas .

Zona Tuska bezpruderyjnie pisze że zrobiła go rogaczem i nie ma poczucia winy, czy wstydu . W zasadzie opisuje swoją rodzinę , swoje małżeństwo z Tuskiem jako coś bezwartościowego , opresyjnego w stosunku do niej . Małgorzata nie ma poczucie ,że pisząc o tym jak zdradzała męża , jak przyprawiała mu rogi poniża go . Mało kto patrzy na Tuska jak na faceta, który zapewne z miłości do żony i aby zapewnić swojemu synowi rodzinę przełyka takie upokorzenie. Ostentacyjna niewierność żony zdemolowała jednak jego psychikę , w dużej mierze ukształtowała jego obecną chorą i patologiczna osobowość .

Etyka politycznej poprawności , cierpliwość Michnika w mieszaniu cukru zżera od środka również prawą stronę . Poseł Kaczmarek, podstarzały playboy ostentacyjne buduje swój wizerunek utrzymanka starszej już kobiety . Biedny materialnie przyjmuje prezent w użytkowanie, zabaweczkę jaką jest porsche .

I jak widzimy Cezary Gmyz nie widzi w byciu utrzymankiem nic zdrożnego . Sytuacja przypomina film Amerykański Żigolo .

Czy się różni 67 letni żenujący satyr Michnik od żony Tuska, , Kaczmarka , czy Wałęsy . Niczym wszyscy publicznie afiszują się ze swoją moralnością socjalistycznej politycznej poprawności .

Karnowski „” Bez niego Tusk nie zrobi kroku – mówi jeden z naszych informatorów.”…” W kuluarach Platformy krążyły dość wiarygodne opowieści o użyciu tak zwanego coacha, trenera psychologicznego, który pomógł Tuskowi poradzić sobie z klęską, praktycznie zbudował jego osobowość na nowo. Wtedy narodził się dzisiejszy premier – twardy, zewnętrznie odporny na krytykę, zazwyczaj rozluźniony, a kiedy trzeba – brutalny. A przede wszystkim, potrafiący te emocje w sobie wywoływać zależnie od potrzeb. Tego trenera miał przyprowadzić Tuskowi właśnie Ostachowicz. Więcej – kiedy trzeba, ma go przyprowadzać i dzisiaj. „….(więcej )

video Jak atakuje się dziś rodzinę – Mathias Gersdorf

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz
Twitte

Wiktor Ferfecki „ Problemy z seksem na prawicy” ….„Afery obyczajowe są dla konserwatystów szczególnie trudne. I często źle rozgrywają je w mediach. „Józef Oleksy mówi, że na ostatnie afery obyczajowe na prawicy patrzy z zaniepokojeniem. Jego zdaniem prawdziwy wysyp spraw tego typu jest jednak dopiero przed nami. – Na razie to tylko incydenty. Nasilenie nadchodzi zazwyczaj przed wyborami „…”.młody poseł PiS Mariusz Antoni Kamiński. Gdy pod koniec lutego ogłosił, że się rozwodzi, od razu dodał, że to dla niego trudna decyzja, a cały majątek zostawia żonie. „….”To dalszy ciąg sprawy, którą opisał „Wprost”. Zdaniem tygodnika „piękna i przebiegła” Ilona Klejnowska „omotała” Mariusza Łuszczka, byłego już pracownika Solidarnej Polski, by wydobywać od niego informacje. „…..”Artykuł o perypetiach uczuciowych Kurskiego chciał opublikować w styczniu tygodnik „Nie”. Publikację zablokował adwokat europosła. Przyniosło to efekt odwrotny od zamierzonego. O sprawie napisały największe portale i trafiła ona na pierwszą stronę tabloidu „Fakt”……”Najbardziej znanym przykładem są kłopoty byłego premiera Kazimierza Marcinkiewicza, który w styczniu 2009 roku ogłosił, że rozstaje się z żoną.Choć próbował otwarcie opowiedzieć o zmianach w swoim życiu, zgubiły go entuzjastyczne wypowiedzi o nowej narzeczonej, w których trudno było dopatrzyć się skruchy z powodu rozwodu.”…..”Kilka miesięcy później udzielenia informacji o szczegółach swojej sprawy rozwodowej odmówił tabloidom poseł PSL Eugeniusz Kłopotek. „…..Sprawa zaczęła się od wypowiedzi Jarosława Kaczyńskiego. Powiedział, że Dorn łamie reguły, wnioskując o zmniejszenie alimentów na rzecz dzieci z poprzedniego małżeństwa. Po stronie prezesa stanął Przemysław Gosiewski, jednak szybko się okazało, że sam nie jest przykładnym mężem i ojcem. – Coś we mnie pękło. Dłużej nie mogłam znieść tej hipokryzji – powiedziała „Super Expressowi” jego była żona Małgorzata Gosiewska, obecnie posłanka PiS. Zarzuciła mu, że nie interesuje się synem z pierwszego małżeństwa. Oświadczenie do mediów wysłała też żona Dorna.”.. „…(więcej )

Wieści z Kosmosu

Krzysztof Kowalski „ Górnicy Kosmosu „….”Gorączka złota lada chwila znowu wybuchnie. Ale tym razem 
na miarę XXI wieku – na żadnym z kontynentów, lecz w przestrzeni pozaziemskiej. „…”Według obliczeń dokonanych w Massachusetts Institute of Technology planetoida zbudowana z niklu i żelaza może mieć wartość rzędu 20 bilionów dolarów. „…”Deep Space Industries zamierza już w 2015 roku wysyłać małe sondy typu Fireflies, ważące 25 kg, których zadaniem będzie określanie, które asteroidy mogą być źródłem surowców. „…”Niewyobrażalne zasobyAstrofizycy z Uniwersytetu Wisconsin-Madison odkryli, że na Saturnie padają diamentowe deszcze, w jego atmosferze formują się diamenty średnicy jednego centymetra. Podobnie dzieje się na Jowiszu.Symulacja komputerowa dokonana przez specjalistów z California Speciality Engineering wskazuje, że także Neptun i Uran rodzą diamenty.”….”Takie są perspektywy kosmicznego górnictwa. Specjaliści z NASA studiują możliwość sprowadzenia „surowcowej” asteroidy na orbitę księżycową. Przewidują, że poradzą sobie z obiektem średnicy 7 metrów ważącym 500 ton. Manipulowanie asteroidą odbyłoby się za pomocą sondy wystrzelonej rakietą Atlas.Plan przewiduje włożenie asteroidy w pojemnik średnicy 10–15 metrów, połączenie go linami z sondą i holowanie w stronę Srebrnego Globu.Niewykluczone, że projekt tego rodzaju, szybciej i na większą skalę, zrealizują prywatne firmy. Do tego celu powołano Planetary Ressources”….”– Kosmiczne górnictwo nastawione będzie na pierwiastki niezbędne dla zaawansowanych technologii. Zapotrzebowanie na pierwiastek dysproz wzrośnie o 2600 proc., a na neodym o 700 proc. Ziemskie zasoby nie zaspokoją go, ratunkiem będzie kosmiczne górnictwo – wyjaśnia Peter Diamandis, współzałożyciel Planetary Ressources. „…”Druga amerykańska firma powołana do eksploatacji bogactw kosmosu to Deep Space Industries. „…”W 2016 roku rozpocznie się wysyłanie sond 32-kilogramowych. Będą zdolne do pobierania próbek i dostarczania ich na Ziemię. Trzeci etap to holowanie wybranych asteroid na orbitę Księżyca, tam pozyskiwanie z nich cennych surowców i dostarczanie ich do baz księżycowych, stacji kosmicznych, ziemskich fabryk.Według niezależnej prognozy opracowanej w Keck Institute for Space Studies technika i technologia niezbędne do takiej eksploatacji będą w pełni dostępne za 10 lat.”…(źródło )

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758