POLSKA
Like

Czarnecki popiera, czy zwalcza polityczną poprawność ?

02/07/2014
842 Wyświetlenia
1 Komentarze
13 minut czytania
Czarnecki popiera, czy zwalcza polityczną poprawność ?

Ryszard Czarnecki „Żyjemy w wieku XXI, a nie XIX, nie ma już niewolnictwa, a political correctness każe już nie tylko szefom dyplomacji mówić o Murzynach dobrze albo wcale. Minister Spraw Zagranicznych szóstego co do wielkości państwa członkowskiego UE, który ma rasistowskie poglądy – a do tego jest to recydywą (wcześniej opowiadał on o Obamie mającym polskie korzenie, ponieważ przodkowie prezydenta USA, rzekomo spałaszowali kiedyś polskiego misjonarza….) jest całkowitą anomalią. „….(źródło )

0


 

2009 Kazimierz Marcinkiewicz, premier z kapelusza, niegdyś faworyt sondaży i dawny działacz ZChN potajemnie wziął ślub w Barcelonie” ….To jego prywatna sprawa – mówi Ryszard Czarnecki z PiS, który zna Marcinkiewicza od czasów Zjednoczenia Chrześcijańsko -Narodowego. – Chociaż uważam, że jest wiele miast w Polsce, równie pięknych jak Barcelona, w których można powiedzieć ukochanej kobiecie „tak” – dodaje.” (więcej )

Jarosław Kaczyński „Nie możemy powiedzieć, że nastąpiło związanie polskiego porządku prawnego z chrześcijaństwem, z katolicyzmem. Ta konstytucja nie zaczyna się, jak powinna się zaczynać: w imię Boga wszechmogącego – podkreślił oklaskiwany prezes PiS. „….”sukces Kościoła podważałby postkomunistyczny porządek społeczny. „….”dawnego systemu broni m.in. „dawny społeczny zasób o tradycjach antyklerykalnych” uzupełniony przez „bardzo daleko idące wsparcie zewnętrzne”. Jak wyjaśnił, chodzi o „zasób europejski”, czyli Unię Europejską, a także organizacje związane z Narodami Zjednoczonymi. „….”w dyskusji nad nową organizacją państwa po 1989 r. elity odrzuciły m.in. koncepcję Jana Pawła II, który w 91 r. sformułował propozycję odwołującą się do dekalogu, ale też uniwersalizującą polski katolicyzm i polską katolicką tożsamość. Elity te, jak mówił Kaczyński, w dużej części ukształtowane były przez komunizm, w innej – wywodziły się z akcji dysydenckich wobec komunizmu, w jeszcze innej były związane z agenturą, a w ostatniej – były związane z „liberalizmem integralnym”, czerpiącym m.in. z permisywizmu obyczajowego. „..(więcej)

Kaczyński nie po raz pierwszy wypowiedział się przeciwko politycznej poprawności . „ Prezes Prawa i Sprawiedliwości mówił, że największym zagrożeniem dla wolności jest poprawność polityczna. Dodał też, że bez wolnych mediów i pluralizmu nie ma demokracji. Aby bronić naszej wolności należy mówić stanowcze nie tym, którzy zamykają usta ludziom o odmiennych poglądach, dodaje. „…(więcej)

Kaczyński „ Czy nadal powinno się wymuszać poprawność polityczną, która de facto znosi dotychczasowe systemy wartości i niszczy tożsamości, zmienia społeczeństwo w manipulowaną bez trudu masę? …..”odrzucić hedonistyczną koncepcję życia człowieka sprowadzającą go do roli konsumenta”.. (więcej )

Zjawisko patologii i dewiacji w życiu rodziny „…..”Weźmy pod uwagę rozwód małżeński, jako jedną z dolegliwych, lecz rozszerzających się w większości krajów, deformacji życia społecznego. Rozbicie podstawowej struktury rodziny dokonuje się poprzez separację, rozwód lub śmierć czy też porzucenie rodziny przez jednego z małżonków. Rozwód jest więc jednym ze statystycznie uchwytnych wskaźników rozbicia małżeństwa i rodziny. „……”Zdaniem Podgóreckiego przez patologię społeczną należy rozumieć ten rodzaj zachowania bądź typ instytucji, typ systemu lub podsystemu społecznego, który pozostaje w zasadniczej sprzeczności (nie dający się pogodzić) z uznawanymi i akceptowanymi normami i wartościami danej społeczności, grupy, wspólnoty wyznaniowej, układu społecznego lub kulturalnego.(więcej )

W 2000 r. amerykańska profesor Judith S. Wallerstein przedstawiła wyniki trwających niemal 30 lat badań, którymi chciała udowodnić naukowo, że rozwód jest najlepszym – zarówno dla małżonków, jak i ich dzieci – rozwiązaniem niesatysfakcjonującej sytuacji rodzinnej. Publikacja rezultatów badań nie pozostawiła żadnych wątpliwości: rozwód rodziców negatywnie wpływa na rozwój dziecka. Prof. Wallerstein porównywała traumę, jaka wywołuje śmierć jednego z rodziców, z nieszczęściem wynikłym z rozwodu. Okazało się, że dzieci są w stanie łatwiej i mniej boleśnie pogodzić się z tym pierwszym niż z drugim. „ …(więcej )

A co Kaczyński myśli o Tusku? „…”Jarosław przez lata nim gardził,mówił, że to chłoptaś, nie polityk. Powtarzał, że w latach 80., gdy jegożona z synkiem gnieździła się w akademiku, on przepuszczał pieniądze z kolegami na imprezach. Po upadku komuny to samo: balangi, alkohol, piłeczka.„…(więcej)

Witold Reptowicz Ad rem. Michał Kamiński ostatnio spotkał się z wpływowym politycznym komentatorem z partii Torysów – Iainem Dale’m i udzielił mu wywiadu. I nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to, że Dale to otwarty gej, czy tez według terminologii Kamińskiego sprzed paru lat – pedał. Z pedalskiej grupy w partii Camerona. Aż się ciśnie na usta wyjaśnienie trawestujące wypowiedź europosła sprzed lat: „no bo to przecież są pedały, tak ludzie mówią”. Ale czy Michał Kamiński poszedł aby sugerować Dale’owi kurację a la Terlikowski&Górny i nomen omen Cameron – tyle że nie ten z Wielkiej Brytanii tylko skrzywiony dziadzio z USA? Nie! Czy używał słowa „fag”? Bynajmniej! Otóż według Michała Kamińskiego słowo „pedał” nie jest przetłumaczalne na język angielski i nie oznacza tego samego co słowo „fag”, a wówczas gdy je wypowiadał było jakoby w „powszechnym użyciu” czego dowodem miało być to że „lewicowy lider polskiego parlamentu podczas przesłuchania też użył tego samego słowa na temat homoseksualistów”. Lewicowy lider?Anitka „pionowe korytarze” Błochowiak? No dobra, żeby była jasność – poniżej pełny fragment wywiadu dot. gejów po angielsku, sami sprawdźcie.
Ok., więc ustaliliśmy, że pedał to nie fag tylko pewnie queer. To zobaczmy dalej co Kamiński deklaruje.Na przykład na temat związków partnerskich: “If you are talking about civil partnerships between people of whatever their sexual preferences, I personally have nothing against them.”Jak ktoś angielskiego nie zna – okazuje się że Kamiński jest za związkami gejowskimi byleby nie miały charakteru małżeństwa. I dalej, żeby była sprawa jasna, mówi, że „rozważyłby głosowanie na „tak” w polskim parlamencie w sprawie ustawy o związkach homoseksualnych”. Czy powie to też na antenie Radia Maryja?Dalej, co odpowiada Kamiński na pytanie o jego ewentualne wystąpienie na „Gejowskiej Dumie” Torysów? I would be more than happy.Tłumaczenie chyba zbędne. To może na polskiej paradzie gejowskiej też wystąpi? Wątpię! Czy zatem polski homoseksualista to nadal pedał a brytyjski jest godny zaszczycenia go obecnością i przemówieniem? Hmmm…. (więcej )

„Mimo że w byłej brytyjskiej kolonii panuje wolność zgromadzeń i wolność słowa, to system władzy wykonawczej kontrolowany jest przez Pekin – obecnie szefa autonomii wybiera 1200-osobowe kolegium elektorów. „..”Chiny obiecują dać Hongkongowi powszechne prawo wyborcze do 2017 roku, chcą jednak mieć wpływ na to, kto będzie startował w wyborach. „...(źródło )

Sikorski: Problem w Polsce jest, że mamy bardzo płytką dumę i niską samoocenę.
Rostkowski:  Taki sentymentalizm.
Sikorski: Taką murzyńskość
Rostowski: Jak, jak?
Sikorski: Murzyńskość….(źródło )

—————-
Mój komentarz

Paweł Kukiz „ Jak wypadła partyjna polska prawica na Majdanie? Z wyjątkiem wystąpienia prezesa PiS reszta, czyli partyjni oligarchowie, dramat. W garniturkach, białych koszulkach, paltocikach od Diora… „….”Rozmawiałem z chłopakami z Samoobrony Majdanu. Mówili mi o setkach euro wydanych na kolację przez PiS-owców. Zdaje się w czasie pobytu Czarneckiego i chyba Hofmana. Tak, tego Hofmana, którego żona za taksówkę płaci naszymi pieniędzmi. Tam wieści szybko się rozchodzą. „…(więcej )

Czarnecki „ political correctness każe już nie tylko szefom dyplomacji mówić o Murzynach dobrze albo wcale. Minister Spraw Zagranicznych szóstego co do wielkości państwa członkowskiego UE, który ma rasistowskie poglądy …jest całkowitą anomalią.

I na koniec Czarnecki sprzed trzech lat „ Polityczną poprawność karci Ryszard Czarnecki „..”Słowo „Murzyn” nie jest niczym złym, nie ma negatywnych konotacji – ocenia polityk PiS.’..(źródło)
…………….
Nie wiem o co chodzi . Fragment tekstu Czarneckiego dotyczący politycznej poprawności tuż przed atakiem na „rasistę ’ Sikorskiego jest dziwny. Czyżby politykowi Pis chodził o podlizanie się lewactwu . Czy też może Czarnecki zaczął iść drogą Michała Kamińskiego, który walcząc o stołki w Brukseli ukorzył się przed homolobby .

Przypomnę tylko dziwna , przychylna Marcinkiewiczowi postawę Czarneckiego , kiedy ten porzucił swoje własne dzieci i żonę . Jak na polityka , który popiera ideę Kaczyńskiego oparcia się na aksjologii chrześcijańskiej to dziwne . Oby PiS i Kaczyński nie obudził się pewnego dnie z kolejnym Michałem Kamińskim w Brukseli.

Ja bym chciał tylko wiedzieć, czy Czarnecki uważa ,że Polacy powinni w rozmowach prywatnych, na imieninach przestrzegać reguł lewackiej polityczni poprawności ?
Bo Kaczyński polityczną poprawność uważa za ogromne zagrożenie dla Polaków i Polski , a także wolności słowa .

video Political Correctness – Poprawność polityczna — bakteria Karola Marksa — Max Kolonko Mówi Jak Jest
video Ryszard Czarnecki i OBCIACH NA CAŁY ŚWIAT – nie tylko o Sikorskim..

Marek Mojsiewicz
Osoby podzielające moje poglądy , lub po prostu chcące otrzymywać informację o nowych tekstach proszę o kliknięcie „lubię to „ na mojej stronie facebooka Marek Mojsiewicz  i Twitt

Link do Różne takie

Zapraszam do przeczytania mojej powieści „ Klechda Krakowska „
Rozdziały 1„ Dobre złego początki „ 2 Na końcu którego będzie o bogini Kali „ 3 „Nie należy nerwosolu pić na oko 4 „ O rzeźbie Niosącego Światło 5 „Impreza u Starskiego „ 6 „Tych filmów już się oglądać nie da „

Rozpocząłem pisanie VII rozdziału
Powiadomienia o publikacji kolejnych części mojej powieści . Facebook „ Klechda Krakowska

0

Marek Mojsiewicz

Europejczyk

924 publikacje
0 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758