Globalnie i Lokalnie
Like

“CUD W FIRMIE IMPEL”

18/01/2015
2604 Wyświetlenia
19 Komentarze
17 minut czytania
“CUD W FIRMIE IMPEL”

To prawdziwy udokumentowany cud – fenomen na skalę światową. Być może jest to dowód na istnienie UFO – choć w tym przypadku UFO nie pojawia się jako obiekt latający. Cała ta sprawa dotyczy komentarzy wystawionych na forum.porannym.pl, a dotyczących firmy IMPEL. Zapraszam do zapoznania się z tym postem – a zwłaszcza badaczy UFO. Wybrane komentarze krytyczne (uwaga – na pierwszych dwóch stronach praktycznie nie pojawiają się inne) na temat firmy IMPEL.

0


 

1 Miałam “przyjemność” pracować dla Impel i szczerze nie polecam. Współpraca z panem Lukaszem to jakaś pomyłka. Nieodpowiednia osoba na tym stanowisku. Tak poza tym obiecują co innego a jak idziesz do pracy to w firmie na rzecz której pracujesz okazuje sie ze przedstawione wczesniej zasady przez Impel to stek bzdur.

2a – dobrze prosperująca firma nie zawraca sobie głowy rekrutacją na jakieś podrzędne stanowiska, na których jest olbrzymia rotacja
2b – (odpowiedź) -Jeśli w jakiejś firmie jest olbrzymia rotacja, to bardzo źle świadczy o firmie. Taka firma jest fatalnie zarządzana. Stąd rotacja.

3 Z niewolnika nie będzie pracownika. Koniec, Kropka!!!
4 OMIJAĆ BANDĘ ZŁODZIEJI JAK NAJWIĘKSZYM ŁUKIEM … NO CHYBA ŻE JESTEŚ IDEALISTĄ I PRACUJESZ ZA FREE LUB ZA OCHŁAPY I TO NIE Z KRÓLEWSKIEGO STOŁU

5 Niech nikt się nie łudzi się w Impelu coś się zmieniło. Jak nie pracujesz więcej niż 8 godz patrzą na Ciebie jak na złodzieja. Wymagają od Ciebie pracy za 2 osoby. Spróbuj się tylko z czymś spóźnić.

6 Witam. Czy t.o prawda, że firma IMPEL która ochrania zakłady LIBETU w całj Polsce, musi wymienić w kwietniu swoich pracowników na nowych. Szef ocrony powiedział że mają taką umowe z LIBETEM. A my na bruk. Czy ktoś wie coś na ten temat? Czekam na odpowiedż

7 W olsztynie impel prowadzi doświadczenia na inwalidach II grupy-po wypadkach,umysłowi,stwardnienia rozsiane itp,12 i 24 godziny po schodach,kontrola 5 razy na dzień,bez zaplecza socjalnego itp.Nadzór prowadzą doświadczeni byli pracownicy milicji i to oni robią kariery na niewolnikach .

8 Aktualnie pracuje w Impel S.A., dokładnie w sekcji Cleaning Sp z o.o. i gdyby nie to, ze na rynku jest zastuj straszny, a pracować gdzieś trzeba wygarneła bym moim cudownym “brygadzistom” pożal sie Boże i rzuciła to w diabły! Zwyczajnie nieluckie traktowanie, poniżanie człowieka i do tego tak śmieszna płaca, ze nawet nie będę wspominać, bo nie uwierzycie. I najbardziej akutalny HIT całej ekipie pracujacej na umowe zlecenie (nie masz grupy- zarabiasz grosze) obcieli nie wiadomo czemu 42 zł z wypłaty i nasi cudowni brygadzisci nic oczywiście nie wiedzą. Naprawde nie polecam! Uciekajcie ludzie gdzie się da!

9 to jest syf to sa zlodzieje o oszusci ktorzy zeruja na ludziach.Uciekajcie o tego gnoju

10 Ta firma to złodzieje zdrowia i czasu przyszlego pracownika, najnizsza, ba malo tego, nawet najnizszej nie masz, 1010 zl brutto, netto ponizej, smieciowa umowa a jeszcze z tej wyplaty sam na siebie placisz ubezpieczenie zdrowotne ba malo tego, jezeli pracujesz z osobami z grupa, dostaja one 1200 do reki, maja urlopy ( bedac w twojej brygadzie ) a ty wraz z innymi pracownikami bez grupy inwalidzkiej, pracujecie za dwoch, obejmujac czynnosci tego kto jest na urlopie a place macie i tak te sama co byla a wracacie zarznieci do sacrum po pracy, stanowczo odradzam tej firmy, szanujcie sie ludzie.

Uwaga – Teraz następuje bardzo dziwne zjawisko (koniec strony 2 – początek strony 3) – jest to CUD – prawdziwy Cud – gdyż nagle krytyczne dotąd komentarze urywają się, a pojawiają same pozytywne – jak n.p. ten komentarz : “Pracuję w Impelu 1,5 roku jako osoba niepełnosprawna (2grupa) i nie narzekam. Pieniądze zawsze na czas na koncie, niepełnosprawni mogą otrzymać różne dofinansowania (ryczałt, leki rehabilitacja itp.). Jak ktoś chce pracować i robi to rzetelnie to i premie się zdarzają. No cóż tylko płace jak w całej branży sprzątającej nie za wysokie, ale regularnie i bez obsuwek.
Polecam firmę.”
Komentarze negatywne dotyczące firmy IMPEL to strona 1 i 2 (obejmują czas od 19 października 2010 r – do 22 luty 2014 r.). Pozytywne komentarze to strona 3 i 4 (obejmują czas od 13 maj 2014 r. – do 12 październik 2014 r. – w tym to też czasie nie było negatywnych komentarzy). Tu nasuwa się pytanie, co takiego pozytywnego zaszło w firmie IMPEL, że ludzie nagle zmienili zdanie o tej firmie? Pytałem znajomych zatrudnionych w tym okresie w firmie IMPEL ( okres pomiędzy końcem lutego 2014 r., a połową maja 2014 r.), twierdzą, że żadnych widocznych zmian w tym okresie nie spostrzegli – wyjątek stanowi jedna osoba, która to wspomniała o wymienionej w tym to okresie desce sedesowej. Ale czy wymiana deski na sedesie, mogła być przyczyną tak wielkiej przemiany komentatorów? Ja osobiście mam na uwadze UFO. Choć jest jeszcze jeden trop do wykrycia prawdy. Otóż, w tym to okresie rzekomego CUDU, na jaw wyszła pewna brudna sprawa dotykająca firmy IMPEL. Chodzi tu o zatrudnianie przez tę firmę ochroniarzy za stawkę 1 zł. brutto za godzinę pracy. Firma zaprzeczyła, ale w czerwcu 2014 roku pojawiły się dowody ich winy (“Zatrudnieni przez Impel Wrocław ludzie dostarczyli kwit do naszej redakcji. Wtedy w firmie zaczął się popłoch” – tak pisała jedna z gazet Wrocławskich). Wspominam o tym fakcie, bo być może to właśnie ten fakt ma coś wspólnego z CUDEM opisywanym tu przez moją osobę. To by mogło wskazywać, że firma IMPEL nawiązała z UFO jakiś kontakt bezpośredni, albo i sama góra IMPELu, to po prostu są kosmici. Kornek Makuszyński gdyby żył, powiedział by pewnie, że ludzie szukają kosmitów daleko, jak ten mój Matołek z Pacanowa, a oni są tak blisko. W Pacanowie kozy kują, a w Impelu ludzi doją.

Jeden z ostatnich komentatorów, też spostrzegł to dziwne zjawisko – oto jego wpis
12 Poczytałem cały wątek, co druga opinia na plus. Czy tak jest faktycznie, czy mają kogoś na etacie do pisania postów?

Uwaga – A Co wy na to drodzy badacze zjawisk UFO?
Na końcu podaję namiar na wszystkie komentarze – sami oceńcie Państwo oryginał:
http://forum.poranny.pl/impel-t55751/

PS – KILKA MOICH OSTATNICH KOMENTARZY WSTAWIANYCH POD FILMAMI DOTYCZĄCYMI

SPRAW PRACOWNICZYCH.

Ja jestem tylko prostym robotnikiem, może i popełniam jakieś błędy – może źle to wszystko rozumiem?wszak nie ma ludzi nieomylnych.

wdzięczny więc będę za uwagi jeśli takie się pojawią, a odnoszące się do moich komentarzy pod filmami jakie tu umieszczę i podam też namiary na filmy pod którymi je umieściłem.

——

Edward Snopek1 sekundę temu

1 Kryzys nam nie panuje – kryzys został wywołany i to jest zasadnicza różnica.
Moim zdaniem kryzys został wywołany celowo i służy konkretnym ludziom i celom.
2 Dobrze zatrzymać pracowników wartościowych? brzmi to jak dźwięk kajdan. A co z mniej wartościowymi pracownikami (starość nie radość) – wyeliminować? pod prysznic ich i do pieca?
3 Elastyczna forma zatrudnienia, to pic (ściema) – ma służyć przedłużaniu czasu pracy, za tę samą stawkę godzinową – co oznacza, że tyrać masz za dwóch – o ile będzie co robić – a jak zabraknie pracy – to pracodawca ma prawo wywalić cię na ulicę w kilka sekund.
4 Pracownicy o dłuższym stażu pracy, którzy przeszli już przez mgłę przeróżnych obiecanek-cacanek, dobrze już wiedzą, że za mgłą kryje się mur, a na tym murze widnieje wielkimi literami zaznaczony napis – Arbeit Macht Frei.
5 Niech Pan opowie lepiej jak wielu pracodawców łamie przepisy BHP, w ramach oszczędności. Co do mnie to, z łamaniem przepisów BHP, spotkałem się we wszystkich miejscach, gdzie byłem w ostatnich latach zatrudniony – i wszędzie rozpoczynało się od lipnych szkoleń z zakresu BHP – tak naprawdę, to ostatnie szkolenie z BHP, miałem w czasach jeszcze PRL. Takie są drogi Panie fakty.
6 Prawdziwe życie, a statystyka na papierku, to duża różnica.
7 Stawianie wyzwań, to dobre jest w sporcie – my nie chcemy powrotu do czasów Wincentego Pstrowskiego i innych czerwonych przodowników pracy – nam komuna nie jest potrzebna do szczęścia, ale wyższe zarobki, za uczciwą ośmiogodzinną pracę.
8 Rozwinąć skrzydła może ptaszek – człowiek skrzydeł nie rozwinie,bo ich nie posiada – ale ma jak ta ptaszyna żołądek, który musi napełnić, i potrzebuje też jak ta ptaszyna gniazda. Praca służy człowiekowi właśnie zdobywaniu tych wartości. Za pracę otrzymuje człowiek wynagrodzenie – ale cóż warte jest wynagrodzenie, gdy pracodawca stosuje wyzysk? Nam nie elastyczność, ale sprawiedliwy podział dóbr jest potrzebny.
Niskie zarobki blokują rynek. Wielu z nas kupiło by to i owo, ale nie ma za co. Wielu z nas potrzebuje usług, ale ich nie zamówi, bo nie ma za co. Kredyty jeszcze bardziej pogrążają ludzi w biedę. Coraz więcej jest samobójstw. A tym czasem przedsiębiorcy obrastają w coraz większy tłuszcz – łączą się w korporacje, które powodują niszczenie małych przedsiębiorstw – cuchnie to starą i złą komuną. Tworzą się Molochy. Ludzie boją się, jak było to za komuny, choć słowo pisnąć w pracy – bo zaraz trafią na czarną listę – a gdzie potem ma znaleźć pracę, jak wszystko w jednych rękach?

https://

———
https://

Edward Snopek1 sekundę temu

Gdyby Pan Grzegorz utracił pracę, to niech wie, że dawni i obecni pracownicy IMPELu zawsze będą o nim pamiętać i zawsze wyciągną do niego pomocną rękę, i obdarzą go tą samą troską, z jaką on potrafił darzyć ich. Będzie robota.
Praca oczywiście atrakcyjna – na umowę śmieciową – nocna zmiana – zespołowość – dyspozycyjność – 6 zł i 50 groszy za godzinę pracy, pod presją czasową i stresem – bogaty system kar – pierwszy dzień pracy darmowy – ubranie i buty własne – ścieranie acetonem napisów w wagonach bez maski – kwasowanie wagonów bez okularów ochronnych, a jak nie starczy rękawic to i bez rękawic.
Panie Grzegorzu – pokażę Panu jak pracuje się dwoma mopami na raz i objaśnię działanie super ścierki – tę ścierkę będzie musiał Pan sobie kupić za własne pieniądze – albo zakosi Pan swojej starej z szafy. Po robocie, o ile będzie w stanie Pan poruszać jeszcze nogami i rękoma, i będzie mieć Pan kasę, może pójść z nami – dawnymi Pana podwładnymi – na piwo.
———————
https://

Edward Snopek1 sekundę temu

Panie Dzik, te elastyczne formy zatrudnienia, to nic innego jak nowy rodzaj niewolnictwa i Pan doskonale o tym wie. Walka z umowami śmieciowymi – na których między innymi IMPEL wzbija majątek, to przeciwstawienie się wyzyskowi – to walka z feudalizmem jaki preferujecie. Bo cóż takiego pragniecie? ano, SWOBODY DZIAŁANIA, co jest równoznaczne z pozbawieniem, lub znacznym ograniczeniem praw pracowników których zatrudniacie. A warto też nadmienić, że stawki godzinowe na umowach śmieciowych – to nędza. Daj Pan nam przykład i objaśnij, jak przeżyć za 1000 – 1500 zł. miesięcznie – biorąc pod uwagę, że trzeba jeszcze z tej to sumy opłacić lokum. To nie średniowiecze Panie Dzik. Takie rozwiązania doprowadzą do Majdanu. Nie zmienicie naszej mentalności i nie przerobicie nas w Chińczyków tyrających za miskę ryżu.
—————-
Edward Snopek2 godziny temu

Skoro w tej rozmowie jest mowa o innowacyjności (ulepszaniu), to może warto poruszyć też taki temat, który wymaga koniecznej interwencji w firmie IMPEL, jak BHP, z którym to firma IMPEL ma poważne problemy – mam więc w związku z tym kilka pytań:
1 Panie Józefie jak to jest ze szkoleniami BHP w IMPELu – czy nadal ma być to lipa na papierze wciśniętym w śmieciową umowę?
2 Dlaczego pracownicy wykonujący kwasowanie wagonów (tak jest w Warszawie na Olszynce Grochowskiej), wykonują swoją pracę bez odpowiednich zabezpieczeń – jak okulary ochronne?
3 Dlaczego pracownicy sprzątający wagony tramwajowe (Warszawa R-3), przy pracy związanej ze szkodliwym acetonem, wykonują tę pracę bez masek?
4 Czy do tej innowacyjności o jakiej Pan wspomina – zaliczane są darmowe dni pracy (tak jak jest to na R-3 w Warszawie)?
5 Dlaczego o darmowym dniu pracy, dowiedziałem się dopiero w drugim dniu pracy?
6 Czy Pan uważa, że zamiecenie 40 wagonów tramwajowych, przez jednego pracownika w ciągu dwóch godzin pracy, jest wykonalne?

https://

————————

Ta Co Nie Zginęła – piosenki w wykonaniu Edwarda Snopka
https://

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816