Bez kategorii
Like

Co się z nami stało Panowie???

06/02/2011
430 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Okradziono nas z pieniędzy, nasze Kobiety zapędzono do durnej roboty kosztem normalnego wychowania dzieci i co??? Żaden szabli w dłoń nie chwyta, na koń nie siada by ciąć tą chimerę! Ja pamiętam te tłumy z lat osiemdziesiątych. Ludzi, którzy nie bali się pałek, gazu czy armatek wodnych. Wtedy trzeba było na to sporo odwagi. Teraz wszystko przechodzi bez żadnego protestu. Nasze Matki i Babcie były opluwane pod Krzyżem i co??? No i nic! Przecież dla każdego z nas Mama, Babcia, Żona, Córka jest kimś, kogo szanujemy i będziemy bronić do ostatniego tchu i co??? No i pozwoliliśmy na znieważanie i upadlanie tych Kobiet. W naszej tradycji i kulturze szanujemy zmarłych. Tak zawsze było. Teraz można się nabijać w kabaretach z […]

0


Okradziono nas z pieniędzy, nasze Kobiety zapędzono do durnej roboty kosztem normalnego wychowania dzieci i co??? Żaden szabli w dłoń nie chwyta, na koń nie siada by ciąć tą chimerę!

Ja pamiętam te tłumy z lat osiemdziesiątych. Ludzi, którzy nie bali się pałek, gazu czy armatek wodnych. Wtedy trzeba było na to sporo odwagi. Teraz wszystko przechodzi bez żadnego protestu.

Nasze Matki i Babcie były opluwane pod Krzyżem i co??? No i nic! Przecież dla każdego z nas Mama, Babcia, Żona, Córka jest kimś, kogo szanujemy i będziemy bronić do ostatniego tchu i co??? No i pozwoliliśmy na znieważanie i upadlanie tych Kobiet.

W naszej tradycji i kulturze szanujemy zmarłych. Tak zawsze było. Teraz można się nabijać w kabaretach z tragicznie zmarłych, można drwić w telewizji. Można opluwać mundur tragicznie poległego Generała. Teraz wszystko już można???

Co to się z nami stało Panowie, że na to pozwalamy???

0

telok

Duzo muzyki, czasem troche polityki i wspominki do smaku ...

6 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758