HYDE PARK
Like

Cierpiący za miliony

19/01/2016
1036 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
Cierpiący za miliony

    Specjalnie dla nas stworzono prawno-formalny precedens. Nie wiem, czy powinniśmy odbierać to, jako dowód naszej ważności, (bo się boją kolejnego po Węgrach złego przykładu i może zachęty do naśladownictwa w osłabionej Unii), czy małości, (bo się nas nie boją, więc mogą nam dokopać). Biorąc pod uwagę ostatnie 8 lat rządzenia państwem w tym jego politykę zagraniczną, całe to lizodupstwo, antyszambrowanie, brak własnej podmiotowości i programowy drenaż państwa z kapitału finansowego i społecznego, stawiamy na to drugie.   Na tę dyskusję udały się delegacje zainteresowanych opcji politycznych z naszego parlamentu plus delegacja KOD-u. Będą nakłaniać swoich zwolenników w PE do przyjęcia ich racji. Najbardziej, jak się domyślamy nakłaniał będzie KOD, którego racje zostaną przedstawione, jako racje stanu zagrożonego państwa […]

0


Cierpienie_1

 

 

Specjalnie dla nas stworzono prawno-formalny precedens. Nie wiem, czy powinniśmy odbierać to, jako dowód naszej ważności, (bo się boją kolejnego po Węgrach złego przykładu i może zachęty do naśladownictwa w osłabionej Unii), czy małości, (bo się nas nie boją, więc mogą nam dokopać).

Biorąc pod uwagę ostatnie 8 lat rządzenia państwem w tym jego politykę zagraniczną, całe to lizodupstwo, antyszambrowanie, brak własnej podmiotowości i programowy drenaż państwa z kapitału finansowego i społecznego, stawiamy na to drugie.

 

Na tę dyskusję udały się delegacje zainteresowanych opcji politycznych z naszego parlamentu plus delegacja KOD-u. Będą nakłaniać swoich zwolenników w PE do przyjęcia ich racji. Najbardziej, jak się domyślamy nakłaniał będzie KOD, którego racje zostaną przedstawione, jako racje stanu zagrożonego państwa prawa. Być może nie obejdzie się bez scen, jak z obrazu Matejki. Rozdarte szaty, blokowanie drzwi do sali posiedzeń etc. W końcu nawet, jeśli delegacja KOD-u nie jest zbyt liczna, to jak mickiewiczowski Konrad cierpi za miliony!

 

Niezależnie od ratingów wszystkich tych skompromitowanych i kolaborujących z banksterką agencji wytworzyliśmy sobie własny miernik demokratycznych zmian. Wszystko to, co się u nas zdarzy, a w lewackiej i zdegenerowanej Europie i w wielu częściach świata odbije się negatywnym echem zasługuje na kontynuację i systemowe utrwalanie. W razie wątpliwości, co do kierunku działań patrz na południowych sąsiadów znad Dunaju.

Z pozdrowieniami red. nacz. Liber

0

Liber http://www.galerialiber.pl

rysownik, satyryk. Z wykształcenia socjolog. Ciągle zachowuje nadzieję

422 publikacje
6 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758