349 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Dzisiaj Chelsea Londyn pokonała meksykańską drużynę Monterrey 1-3 (0-1). Tym wynikiem obecny zwycięzca ligi mistrzów zapewnił sobie finał.

0

Chelsea dominowała od początku spotkania i już w 15 minucie pięknym uderzeniem popisał się Hiszpan Juan Mata otwierając wyniki spotkania. Po tej bramce ekipa Rafy Beniteza zaczęła grać trochę słabiej. Zmusiło to Petra Cecha do interwencji. Do przerwy 1-0 dla „The Blues”.

Po rozpoczęciu drugiej połowy można było odnieść wrażenie że hiszpański trener mocno zmotywował swoich graczy. Efektem był gol Fernando Torresa w 48 minucie spotkania, a dwie minuty później piłkę do własnej bramki skierował Darvin Chawez. W następnych dwóch kwadransach gra przebiegała spokojnie Chelsea miała kilka okazji jednak nie wykorzystała. Dopiero około 80 minuty zespół Monterrey zaczął atakować, i w doliczonym czasie gry piłke w bramce londyńczyków umieścił Jesus De Nigris. Mecz skończył się wynikiem 3-1 dla ekipy z Londynu.

Finał tego turnieju będzie transmitowany w telewizyjnej jedynce o godzinie 11:30 w niedzielę