Bez kategorii
1

Były dwa samoloty

12/04/2016
1371 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
Były dwa samoloty

Narracja “ten i tylko ten i tylko tam” jest fałszywa. Opracowanie to powinno znaleźć się też na stronie “arkanoego.net”, lecz nie tak dawno “poddana” została zmasowanemu atakowi hakerskiemu, że o mało nie rozwaliło serwera. Trzeba było wyłączyć. Tymczasem:

0


koła12

Komentarz do:

http://warszawskagazeta.pl/kraj/item/3614-tylko-w-warszawskiej-gazecie-czy-macierewicz-odtajni-smolensk-wojskowka-zna-prawdeOpublikowano

http://dakowski.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=17845&Itemid=100

 

W rozmowie Leszka Pietrzaka z dziennikarzem śledczym Leszkiem Misiakiem opublikowanym w Gazecie Warszawskiej padły pytania odnośnie hipotezy – dwóch samolotów, że doszło do inscenizacji a samolot nie doleciał do Smoleńska, według której 101 został przechwycony elektronicznie, a na Siewiernym były podrzucone szczątki innej maszyny i niektóre ciała.

Otóż sprawa jest banalnie prosta, wystarczy być trochę spostrzegawczym. Oczekiwana prawda jest w “zasięgu ręki” (wzroku).

Były dwa samoloty, dwa wraki i sprowadzenie samolotowego złomu z bocznej płyty Siewiernego tego nie zmieni.

To “już, teraz” można stwierdzić.

Mamy dwa miejsca:

1/ miejsce – polanka przy końcówce pasa startowego lotniska Siewiernyj Smoleńsk

2/ miejsce gdzie obecnie leżą szczątki samolotowe.

Kluczowa w rozpoznaniu dwóch egzemplarzy jest ścianka z prawego boku samolotu, “przy salonce”. Nad oknami tej burty widnieje napis Republic of Poland. Pod oknami wzdłuż burt są dwa czerwone pasy – jeden szerszy (dolny) – pod nim luk bagażowy i węższy (nad szerszym), potem są okna.

Na miejscu nr 1 położenie tej burty opisano na mapie satelitarnej numerem 71.

Analogicznie, na miejscu nr 2 burtę tę Rosjanie opisali numerem 00003.

Wszystko by się zgadzało, gdyby nie fakt, że oba fragmenty są inaczej zniszczone i mają “pole wspólne” tzn. fragment 71 – widać jego część denną (cztery charakterystyczne otwory nigdzie nie powtarzające się w konstrukcji) i załamanie burty wzdłuż wąskiego czerwonego pasa – dlatego okna zwisają w dół i zasłaniają częściowo luk bagażowy skutkiem tego nie widać fragmentu napisu.

Fragment 00003 z miejsca nr 2 nie ma załamania wzdłuż, okna są dobrze widoczne i fragment napisu, ale oba fragmenty mają okna i czerwony szeroki pas. Mają więc część wspólną. nawzajem się wykluczają.

To są dwie różniące się od siebie burty (a nie ta sama) choć pochodzą technicznie z tego samego miejsca w samolocie TU 154.

Gdy rozbite zostają dwa dzbany z seryjnej produkcji, każdy z nich rozbije się inaczej, a każda skorupa będzie wołała o swój egzemplarz dzbana i swoje dopełnienie.

Spostrzeżenie to jest nie do podważenia przez kogokolwiek i sprowadzenie wraku ze Smoleńska go nie zmieni. To można ocenić “już teraz”.

Były dwa wraki – na polanie , miejscu nr 1 była “fałszywka”.

Yurko

 

dwa

Inne zapisy autora:

0

Avatar
Yurko

Cud wcielonego ducha, pierwsze slowa z wiersza Cypriana Norwida pt. PISMO, czyli nie szermowac, krzyczéc, Lecz cala sila dzialac

110 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816