WIEDZA
Like

Brytyjczycy ujawniają tajny rząd światowy !

12/04/2012
2170 Wyświetlenia
1 Komentarze
12 minut czytania
no-cover

Tusk na wniosek Grupy Biderberg świadomie doprowadził do zniszczenie przemysłu stoczniowego i to na wniosek Grupy Bilderberga zlikwidował przemysł stoczniowy w Polsce.

0


Posiedzenie w Parlamencie Europejskim. Herman van Rompuyten obrzydliwy człowieczek w okularach jak denka od musztardówekto członek Grupy Bilderberg.

Tusk na wniosek Grupy Biderberga, świadomie doprowadził do zniszczenie przemysłu stoczniowego i to na wniosek Grupy Bilderberga zlikwidowali przemysł stoczniowy w Polsce.
 
 
Zobaczcie jakie uściski wymienia Herman van Rompuy z Tuskiem. Tusk realizuje, jak wszyscy politycy pookrągłostołowi, wytyczne grupy Bilderberga, a tymczasem płatni agenturalni naganiacze zdezorientowanego „bydełka”, zalewają Was bajkami o ruskiej agenturze i innych ścierwiastych bzdetach. Kiedy im się zwraca uwagę, to stają się agresywni, niespokojni i wyzywają od ruskich agentów
 
W Polsce od bardzo dawna do Grupy Bilderberga należy Andrzej Olechowski,
 
 
 
 
 
Przestańcie w końcu zajmować się problemami zastępczymi, którymi Ci płatni naganiacze systemu, chcą Was zająć i nie ganiajcie już trupów smoleńskich, nie liczcie urwanych kółeczek w Tupolewie. To nie jest Wasz biznes. Zginęli ludzie, którzy identycznie jak cała reszta mord przy korycie, była i jest zaangażowana w ten sam projekt utworzenia światowego rządu. Jedynie proporcje ich udziału przy korycie są różne, a każdy z nich chce ugrać jak najwięcej.
 
Teraz więc lansowana jest w Internecie, jako w mediach alternatywnych, osoba Kaczyńskiego, gdyż on, jak i jego ludzie, chcą też coś ugrać w tej rozgrywce szachów.
 
Doskonałym na to sposobem jest tworzenie kolejnej martyrologii na bazie zbrodni smoleńskiej. Dajcie tym duszom pośmiertny spokój i przestańcie rozmawiać z ducham, a zajmijcie się sobą, rodziną i sprawami istotnymi, gdyż zbliża się coraz szybszymi krokami do nas do Polski i nie tylkotaki system, jakiego nie było od początku świata, przy którym nazizm i bolszewizm to pikuś.
 
A będzie nim światowy rząd, utworzony na bazie komunistycznych i nazistowskich korzeni, gdzie jedynie garstka ludzi, nieprawnie bogatych, będzie trzymała władzę i to nie będą, wierzcie mi, rządy demokratyczne. Mamy już tego przedsmak, kamery, podsłuchy, ACTA, SOPA, IDECT i wiele innych technologicznych zabaweczek tych psychopatów, a w planach są dalsze ograniczenia wolności.
 
Dziś jeden z inteligentniejszych blogerów dał bardzo ważny artykuł o systemie INDECT. Jest pod nim jeden komentarz – mój komentarz. Takie jest zainteresowanie sprawami istotnymi. Tymczasem pod zbrodnią smoleńską komentarzy wbród. To o czymś świadczy. To świadczy o braku dojrzałości, wiedzy i inteligencji narodu.
 
Jeżeli chcecie, aby inni Was szanowali, to zacznijcie szanować się sami. Nic Was nie obchodzi poza tymi trupami, którym życia nikt już nie przywróci. Za chwilę tymi trupami będziecie Wy lub Wasze dzieci. Czy to, nie powinno Was bardziej interesować?
 
Tymczasem płatni agenci tego systemu, swiadomi swojej misji, działający prężnie w Internecie, odwracają Waszą uwagę od spraw najistotniejszych, zajmując Wasze mózgi problemami zastępczymi. Gromadzą Was na spotach, robią sztuczne manifestacje i spierają się o pietruszkę. A w głowach Waszych szumi jedynie ruska rozwiedka, Anodina, ruska agentura i inne ordynarne bzdury.
 
Dziś otworzyłam Nowy Ekran i od razu rzuciłam pawia, bo co drugi artykuł o Smoleńsku, a na wierzchu fotka ze zgnębioną facjatą Waszego guru Kaczyńskiego. Czy Wy naprawdę nie macie bliższej rodziny, ani znajomych, aby martwić się akurat o niego i jego zmarłego brata? Czy u Was w rodzinie nikt z powodu tego systemu, który tak pieczołowicie wdrażają wszystkie ekipy rządowe pookrągłostołowe, nie cierpi z różnych powodów?
 
OTWÓRZCIE WRESZCIE TE SWOJE SZEROKO ZAMKNIĘTE OCZY
 
Grupa Bilderberg – prawdziwa struktura władzy na świecie
 
 

 
 
Program Klubu Bilderberg składa się z trzech głównych zadań, którym nadano następujące tytuły:
 
Nowy Międzynarodowy Porządek Ekonomiczny;
Nowy Porządek Polityczny;
Nowy Porządek Religijny.
 
 
Efektem realizacji tego programu ma być jedno ogólnoświatowe państwo, w którym zanikną wszystkie narodowości, a religią panującą będzienowe pogaństwo.
 
Realizując swoje trzecie zadanie – jak twierdzi Marrs – Klub zmierza do całkowitego zniszczenia chrześcijaństwa.
 
Jedna z podstawowych metod, którą opisał już św. Maksymilian Maria Kolbe, mówiąc, że masoneria przyjęła nową taktykę:
 
"Zniszczyć Kościół zepsuciem obyczajów".
 
W ramach realizacji tego zadania Klub podejmuje działania zmierzające do zniszczenia rodziny, upowszechniając pornografię, bluźnierczą "sztukę" i homoseksualizm oraz zabijanie dzieci poczętych.
 
Członkami Klubu Bilderberg byli lub są między innymi:
 
Bill Clinton, Gerald Ford, Henry Kissinger, ambasador USA przy ONZ Richard Hollbrook, Al Gore (w swoim czasie wiceprezydent USA), amerykańscy sekretarze skarbu Nicholas Brady, Robert Rubin, Lawrence Summers, prezes Chase Manhattan Bank, Dawid Rockefeller, Zbigniew Brzeziński i Andrzej Olechowski (także członek Rady Fundacji Batorego) itd.
 
W spotkaniach Klubu uczestniczą członkowie władz Unii Europejskiej, w tym między innymi
 
Komisji Europejskiej – Jacques Santer, Leon Brittan, Emma Bonino, Mario Monti, Erkki Leekanen, kolejni sekretarze generalni NATO Lord Carrington, Manfred Worner, Willi Claes, Javier Solana i George Robertson
 
oraz szefowie europejskich rządów: Franz Vranitzky (Austria), Wilfried Martens (Belgia), Esko Aho (Finlandia), Laurent Fabius (Francja), Rud Lubbers (Holandia).

 

Stałymi gośćmi Klubu są też prezesi Banku Światowego, prezesi banków centralnych poszczególnych państw, także europejskich, szefowie banków prywatnych, w tym np. Alessandro Profumo, prezes Credito Italiano, który kilka lat temu kupił 52 proc. udziałów w PEKAO SA. W jednym ze spotkań w 1998 r. uczestniczyła też Hanna Suchocka (również członek Rady Fundacji Batorego).

 

O Klubie Bilderberg piszą nie tylko publicyści prawicowi, tacy jak Marrs. Na stronie internetowej BBC polska.com czytamy między innymi:
 
"Grupa Bilderberg budzi wiele emocji. Czasami mówi się o niej jako o tajnym stowarzyszeniu, które pociąga za sznurki światowego biznesu i polityki. (…) W czasie II Wojny Światowej w Londynie zawiązało się wiele nieformalnych grup dyskusyjnych, w których dominowali politycy i biznesmeni. Jedna z nich zajmowała się planowaniem powojennej sytuacji w Europie.
 
I z niej właśnie rekrutuje się większość założycieli Bilderberga (w tym szara eminencja wojennej emigracji – Józef Retinger), którzy w 1954 r. w holenderskim hotelu o tej nazwie, postanowili, że będą spotykać się co roku. (…) Bilderberg służy jednak jeszcze jednemu celowi – wprowadzaniu na światowe salony przyszłych przywódców politycznych".
 
Jeśli porównamy nazwiska osób, będących członkami Komisji Trójstronnej i Klubu Bilderberg, okaże się, że wiele z nich się powtarza.
 
Zwrócił już na to uwagę prof. Maciej Giertych w swoim piśmie "Opoka", pisząc tam o innym powiązanym z masonerią ciele międzynarodowym:
 
"Nazywa się Międzynarodowe Biuro Doradcze (International Advisory Board – IAB). Powołane zostało w 1995 r. przez amerykańską Radę Stosunków Międzynarodowych (CFR), co zostało opublikowane na str. 108 jej ostatniego wewnętrznego raportu (cytuję za Centre Europeen d’Information – CEI 14.III.97).
 
Przewodniczy IAB David Rockefeller, członek i finansjer zarówno CFR, Komisji Trójstronnej jak i klubu Bilderberg. Na liście członków IAB jest 6 z zachodniej Europy, wszyscy to członkowie klubu Bilderberg lub Komisji Trójstronnej, a dwóch należy do obu gremiów. Jeden Kanadyjczyk to członek klubu Bilderberg. Obu Japończyków to członkowie Komisji Trójstronnej".

 

Powstanie Komisji Trójstronnej ogłosił Zbigniew Brzeziński podczas zebrania Klubu Bilderberg w kwietniu 1972 r. w małym belgijskim mieście Knokke-Heist. Formalnie Komisja powstała w 1973 r.
 
 
Globalne przejęcie władzy przez międzynarodowe korporacje bankowe
 

 

Postanowiłam tu dołożyć tu jeszcze jeden znakomity material APEL DOKTORA RATHA do narodów świata, aby jak najwięcej ludzi go usłyszało, w tym lekarz, który tu pod moim artykułem o kartelu farmaceutycznym IG FARBEN, próbował ze mną polemizować.

Ten apel wrzucił dziś ogromca Elit pod linkiem http://pogromca-elit.nowyekran.pl/post/59302,wezwanie-dr-ratha-do-mieszkancow-niemiec-europy-i-calego-swiata-berlin-13-03-2012 , ja go popieram i też tu wklejam.

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758