Bez kategorii
Like

Brawo Panie Jarku!!! – o “debacie” Tusk- Pawlak

26/08/2011
315 Wyświetlenia
0 Komentarze
2 minut czytania
no-cover

Dziś widziałem dwóch zagubionych ludzi. Jeden miał na imię Donald a drugi Waldemar. Udzielali oni wywiadu, poklepując się czule przed „debatą” przedwyborczą w Polsat News.

0


Ma Pan racje Panie Jarku! Z ludźmi, którzy do utrzymania swej władzy używają mediów oraz „rozgrzanych sądów” nie warto rozmawiać!

 „Cokolwiek pan powie, może zostać wykorzystane przeciwko panu w sądzie”- jest to tekst wygłaszany przez policjanta, który właśnie złapał złoczyńcę. Często to słychać w amerykańskich filmach. Niestety w Polsce, rządzonej przez agentów i spadkobierców PZPR, takie zdanie rozumie doskonale już każdy przeciętny Polak, który ma śmiałość dyskutować z urzędnikami czy władzami. Ostatnie wyroki „rozgrzanych sądów” to potwierdzają.

 

W polskim prawie jest wszystko na opak!!!

 

Dziś widziałem dwóch zagubionych ludzi. Jeden miał na imię Donald a drugi Waldemar. Udzielali oni wywiadu, poklepując się czule przed „debatą” przedwyborczą w Polsat News.

Trzeba pogratulować Jarosławowi Kaczyńskiemu tego, że doprowadził tych dwóch panów do tak żałosnego stanu! Warto było nie brać udziału w tej telewizyjnej farsie.

 Dwóch kolegów: Waldek i Donek,  starało się coś powiedzieć przed kamerami, żeby nie wyjść żałośnie, żeby pokazać , że są prawdziwymi politykami. Nie udało się! Próbowali ratować twarz, ale ich miny mówiły wszystko: „ Jest nam głupio, że przejrzano nasz „chytry” (doskonale znany myślącym ludziom) plan. Przegraliśmy bez debaty z Kaczyńskim.”

 Mam nadzieję Panie Jarku, że już do końca kampanii nie będzie Pan dyskutował z tymi chłoptasiami.

 

 

Teraz o debacie

 „Debaty” nie oglądałem. Nie było żadnego sensu.

 

zdjęcie z niepoprawni.pl

Inne zapisy autora:

0

Avatar
adriano

O zagrozeniach dla demokracji, o manipulacjach medialnych oraz o tym czego media nie pokazuja. Zmiana nicka na adriano

36 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758