Bez kategorii
Like

Błąd, p.Andrzeju – błąd!

17/04/2012
329 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Ławnika, który domagał się kary śmierci, usunięto ze składu sądzącego p.Brevika. I dano komunikat, że decyzja UE o likwidacji kary śmierci, była słuszna! Nawet: „jedynie słuszna”

0


Po zamordowaniu w 1804 roku przezśp.Napoleona Buonapartego śp.Ludwika de Burbon-Condé , księcia d’Enghien,śp.Józef Fouché, minister policji, orzekł słusznie: „To gorzej, niż zbrodnia: to błąd!” I słusznie – bo wzbudziło to we Francji ogromną sympatię dla rojalistów i po obaleniu tyranii Napoleona umożliwiło restaurację monarchii.

Z polskiej historii: na wiadomość o z’organizowanych przez „Falangę” we Warszawie pogromach Żydów,śp.prof.Roman Rybarski, wybitny eNDek i skrajny gospodarczy liberał, na rynku w Poznaniu wygłosił następującą sentencję: „Ta banda g***iarzy nawet tak szlachetną ideę jak anty-semityzm potrafi spieprzyć!

Jest rzeczą oczywistą, że zalew Europy przez muzułmńską hołotę jest faktem. Piszę „hołotę”, choć islamistów bardzo cenię i poważam – ale Europę zalewa szczególny gatunek mahometan: miłośnicy życia na zasiłkach socjalnych. Jest też oczywiste, że winna temu jest nasza własna Czerwona Hołota, którta te zasiłki wymyśliła, wprowadziła i nadal utrzymuje – a na widok tego, co się dzieje, robi do tej złej gry dobrą minę i bredzi o "wielo-kulturowości". Co skończy się wyrżnieciem Europejczyków.

Ale sposób, jaki wybrałp.Andrzej Brevik jest gorzej, niż zbrodnią: jest błędem. Bo mordowanie socjalistów jest niewątpliwie czynnością pożyteczną – ale On zabijal nieledwie dzieci!

A, jak powiedziałśp.Otton von Bismarck: „Kto za młodu nie był socjalistą, na starość zostanie zimnym draniem”. Ja sam do 9.go roku życia byłem socjalistą! Socjalizm to idea jak raz pasująca do 10-letnich dzieci – co opisał byłśp.Henryk Goldszmit (ps."Janusz Korczak")  w książce „Król Maciuś I” – ale niektórzy wyrastają z tego w wieku 9 lat – a niektórzy nieco później.

Więc raczej należało poczekać.

Ten mord wzbudził sympatię do multi-kulti i do socjalistów. Czyli zaszkodził sprawie. Przekona się o tym p.Brevik, gdy za 7 lat (bo tyle w Skandynawii trwa nawet „dożywocie”…) wyjdzie z więzienia.

Na razie robią Mu dobrą reklamę.

=====

PS. 18 kwietnia (środa) o godz 19 spotkam się z mieszkańcami Nowego Dworu Maz.
w Nowodworskim Ośrodku Kultury ul.Paderewskiego 1A

Inne zapisy autora:

0

Janusz Korwin-Mikke

Blog Janusza Korwin-Mikke

1865 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758