Bez kategorii
Like

Bicie polskich serc

02/02/2011
339 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

  W ostatnich latach XX i początkach XXI wieku rozgorzała   dyskusja  na temat bicia dzieci postanowiłem drążyć temat o to moje   zaskakujące wyniki . Ostatnimi czasy Sejm uchwalił ustawę  zakazującą stasowania klapsów w  stosunku  do dziecka  czyli od 0 do 15 roku życia  . Za pytacie dlaczego do 15 a nie 18 roku życia . O tuż polski kodeks karny daje w pewny sposób przyzwolenie na bicie osoby mającej 15 lat za   jej zgodą .   Z przeprowadzanych badan wynika , że częściej biją mamy i co ciekawe częściej dziewczynki  niż chłopców . Mamy polskie bija swoje córki i o dość    mocno  na  wszelkie sposoby . W krajach zachodnich jest cała kultura ‘’spanku ‘’ tylko popularna […]

0


 

W ostatnich latach XX i początkach XXI wieku rozgorzała   dyskusja  na temat bicia dzieci postanowiłem drążyć temat o to moje   zaskakujące wyniki .
Ostatnimi czasy Sejm uchwalił ustawę  zakazującą stasowania klapsów w  stosunku  do dziecka  czyli od 0 do 15 roku życia  . Za pytacie dlaczego do 15 a nie 18 roku życia . O tuż polski kodeks karny daje w pewny sposób przyzwolenie na bicie osoby mającej 15 lat za   jej zgodą .  
Z przeprowadzanych badan wynika , że częściej biją mamy i co ciekawe częściej dziewczynki  niż chłopców .
Mamy polskie bija swoje córki i o dość    mocno  na  wszelkie sposoby . W krajach zachodnich jest cała kultura ‘’spanku ‘’ tylko popularna i uprawiana przez dziewczyny !!!
Co jest ciekawe dziewczyny  maja potrzebę bólu w pupie i co jeszcze  ciekawsze młode dziewczyny spotykają się  i bija się po pupie  .

W Polsce ten ruch się rozpowszechnia i zaczyna się już w szkole podstawowej a kończy się w liceum , z tego też wynika , że matki bija częściej córki niż synów .
Ciekawie co sytego wyniknie  w polskim społeczeństwie

.
 
0

Wa

Felietonista Dziennikarz

97 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758