Bez kategorii
Like

Biały iPhone 4 już prawie gotowy?

27/01/2011
268 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

 Tajemniczy biały iPhone znów pojawił się w Sieci. Tym razem urządzenie zostało zauważone na zdjęciach prezentujących ofertę niemieckiego operatora Vodafone. Wygląda na to, że telefon faktycznie pojawi się w sprzedaży „już” na wiosnę.  Nokia X7 jednak nie popłynie do Stanów Oczywiście specyfikacja telefonu nie ulegnie żadnej zmianie. Jedynym „bonusem” będzie biała obudowa. W Vodafone pojawi się biała komórka wyposażona zarówno w 16, jak i 32 GB pamięci wewnętrznej. Najdziwniejsze jest jednak to, że sprzęt trafi do sprzedaży krótko przed premierą kolejnego urządzenia z logo giganta z Cupertino. Komórkomania.pl Inne zapisy autora: Pierwszy w Polsce modem HSPA+ 42 Mbps w ofercie EryTo już pewne – Era GSM zniknie z rynku. Czy następca zaoferuje telewizję?Który producent aktualizuje swoje Androidy najszybciej?Idealny HTPC? Oto […]

0


 Tajemniczy biały iPhone znów pojawił się w Sieci. Tym razem urządzenie zostało zauważone na zdjęciach prezentujących ofertę niemieckiego operatora Vodafone. Wygląda na to, że telefon faktycznie pojawi się w sprzedaży „już” na wiosnę. 

Nokia X7 jednak nie popłynie do Stanów

Oczywiście specyfikacja telefonu nie ulegnie żadnej zmianie. Jedynym „bonusem” będzie biała obudowa. W Vodafone pojawi się biała komórka wyposażona zarówno w 16, jak i 32 GB pamięci wewnętrznej. Najdziwniejsze jest jednak to, że sprzęt trafi do sprzedaży krótko przed premierą kolejnego urządzenia z logo giganta z Cupertino.

Komórkomania.pl

Inne zapisy autora:

0

Gad

Najnowsze informacje ze swiat komputerów, elektronicznych gadzetów i Internetu.

27 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758