Globalnie i Lokalnie
Like

Bezzębny zachodni szatan ciągle groźny!

05/03/2018
1857 Wyświetlenia
0 Komentarze
5 minut czytania
Bezzębny zachodni szatan ciągle groźny!

Na kanale Infowar zaprezentowano niedawno anonimowy wywiad[i] z jednym z pracowników amerykańskich służb specjalnych, w którym stwierdza on wyraźnie, że de facto rządzący USA tzw. „deep state” tak głęboko uwikłał się w kryminalną działalność, że jedyną ucieczkę od odpowiedzialności upatruje w rozpętaniu jak największej ilości wojen i niepokojów w samych Stanach.

0


Na kanale Infowar zaprezentowano niedawno anonimowy wywiad[i] z jednym z pracowników amerykańskich służb specjalnych, w którym stwierdza on wyraźnie, że de facto rządzący USA tzw. „deep state” tak głęboko uwikłał się w kryminalną działalność, że jedyną ucieczkę od odpowiedzialności upatruje w rozpętaniu jak największej ilości wojen i niepokojów w samych Stanach.  Przytoczył on przykłady najnowszych prowokacji (tzw. false flag incidents[ii]), takich jak strzelanina w szkole na Florydzie i odkrycie broni chemicznej w Syrii, którą rzekomo dostarczyła Assadowi Korea Północna, co da pretekst do agresji przeciw tym dwóm państwom. Wojna „proxy” Zachodu z Syrią toczy się zresztą od wielu lat, ale dopiero kilka dni temu Iran przedstawił twarde dowody współpracy USA z terrorystami islamskimi[iii].

 

W naszym regionie posuwa się intensywna militaryzacja oraz nasycanie amerykańskim sprzętem i personelem tamtejszych państw członków NATO. Żurnal Strategic Culture tak konkluduje tą sytuację w swym najnowszym artykule[iv]  (cytuję):

„Zobaczymy jak długo działania NATO będą kontynuowane zanim militaryzacja Europy wschodniej całkowicie wymknie się spod kontroli; a być może już minęliśmy punkt z którego nie ma powrotu i obserwujemy jedynie  iluzoryczny spokój przed burzą.”

 

W okresie zimnej wojny bezpieczeństwa strzegł tzw. „szalony”, czyli MAD[v] (mutual assured destruction), dziś żydowscy neokonserwatyści koncept ten całkowicie odrzucili.  Tak przynajmniej było do 1 marca tego roku, kiedy to Putin w swym dorocznym orędziu przedstawił[vi] najnowszą  strategiczną  broń, którą Rosja natychmiast użyje w przypadku napaści na nią lub jej sojuszników.

 

Wśród zachodnich „polityków” i koszernych mediów korporacyjnych zawrzało.  Z jednej strony oskarżają Putina o „agresję” z długiej wyją o tym, że jest to tylko blef i żadnej broni nie ma.

 

Kłam temu zadaje wypowiedź amerykańskiego generała odpowiedzialnego za obronę strategiczną, stwierdzająca że Stany przygotowane były do przechwytywania balistycznych rakiet, podczas gdy teraz mają do czynienia z nową generacją hipersonicznych pocisków, których zniszczyć nie ma czym.  Ze smutna miną dodał, że „teraz trzeba zaczynać wszystko od początku”. Do ogłupionego totalną propagandą medialną zachodniego społeczeństwa[vii] informacje te nie docierają, a oznaczają one ni mniej ni więcej to, że Rosja w każdym momencie może dotrzeć do każdego miejsca w USA i zniszczyć je konwencjonalnymi lub nuklearnymi ładunkami i „jedyne supermocarstwo” nie jest w stanie temu się przeciwstawić.

 

Wśród rozumnej mniejszości zachodnich obserwatorów politycznych rozgorzała dyskusja, czy żydowscy psychopaci rządzący w Waszyngtonie są w stanie pojąć  tą nową rzeczywistość?  Na dzień dzisiejszy przeważają opinie, że nie[viii] co nie wróży dobrze ludzkości.

 

W odniesieniu do III RP jest w tym wszystkim pewien pozytyw.  Amerykańskie instalacje obrony przeciwrakietowej w Polsce, które po zmianie oprogramowania, dają się użyć do ataku rakietowego na Rosję, może ona zneutralizować jednym pociskiem nowego pokolenia z ładunkiem konwencjonalnym.  Użycie broni nuklearnej na własnym przedpolu nie jest wskazane, a całkowite zniszczenie wyludnionej  z Polaków, nędznej zachodniej kolonii pt. III RP byłoby bezsensowną zbrodnią, na którą pragmatyczny Putin na pewno nie pójdzie, tym bardziej że obszar ten szybko zaludnia się Ukraińcami w większości rosyjskojęzycznymi.

 

 

[i]

„>https://

[ii] https://en.wikipedia.org/wiki/False_flag

[iii] https://sputniknews.com/middleeast/201803041062208032-soleimani-documents-reportedly-prooving-us-daesh-collusion/

[iv] https://www.strategic-culture.org/news/2018/02/26/endgame-russia-nato-sprawl-invades-eastern-europe-no-more-illusions.html

[v] https://en.wikipedia.org/wiki/Mutual_assured_destruction

[vi] https://russia-insider.com/en/putins-remarkable-historic-march-1-speech-moscow-full-transcript/ri22667

[vii] https://www.counterpunch.org/2018/03/02/colonizing-the-western-mind/

[viii] https://russia-insider.com/en/will-russias-stunning-response-us-aggression-have-any-effect-dc-madhouse/ri22687

 

0

dr nowopolski

Unikajacy stereotypów myslowych analityk spraw politycznych i gospodarczych Polski i swiata

344 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758