Bez kategorii
Like

Betonowy, stary układ okrągłostołowy w Sejmie z P.O. w roli głównej !

19/11/2011
206 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Sejmowe wystąpienie premiera P.O.lskiego rządu jest konsekwencją kontynuacji paktu z Magdalenki i okrągłego stołu!

0


 

Można  bez trudu wywnioskować, że dawnym SB-ekom, generałom stanu wojennego, ZOMOwcom, ORMOwcom, UB-ekom, prokuratorom bezpieki i oficerom WSI nikt emerytur nie zabierze, ani nie przedłuży wieku emerytalnego!!! 

 Najbardziej ucierpią najbiedniejsi, a obecna klasa średnia zostanie zdegradowana do roli biedoty! 

Telewizje przeróżnych maści i większość rozgłośni radiowych, wpuszczały  w maliny analizami kto wygrał, a kto przegrał, a  to nie o to chodziło w tych wyborach !!!

 

Ważne nie jest to, która partia ile procent dostała, ale kto konkretnie wszedł do Sejmu!

 

Wygląda na to, że ostało się stare, okrągłostołowe towarzystwo wzajemnej adoracji, plus troszeczkę nowych twarzy, aby było alibi, że jednak kogoś nowego dopuścili do wyższych sfer. 

 

 Telewizja kłamie mówiąc o nowym Sejmie! !!

 

Jaki to on będzie nowy skoro w większości zostają te same twarze, te same nazwiska, te same elity, te same układy?

 

Telewizyjni dziennikarze wciskają ciemnotę, że Palikot jest nowy! Jaki on nowy, przecież w poprzednim parlamencie on już był !!!

 

Ktoś może się oburzyć, ale jeżeli zarówno w koalicji jak i w opozycji dominują ci sami, zasiedziali od kilku kadencji dygnitarze, to  cóż oni zmienią poza własnymi samochodami, garniturami, sukniami, czy butami?

 

Jeżeli opozycja nie zdołała wygrać wyborów, to oznacza, że jest słaba i  starzy działacze lewej prawicy powinni albo pójść na emeryturą, albo odejść z polityki do publicystyki i tam biadolić.

 

PiS w terenie okopał się na starych i zasiedziałych już na ulicy Wiejskiej w Warszawie posłach, nie dopuszczając na swoje listy nazwisk bardziej radykalnych postaci, które są za obaleniem porozumień z Magdalenki!

 

Elity PiS nie wystąpiły w obecnej kampanii wyborczej ani przeciwko RAŚ, ani przeciw postkomunistycznym ustaleniom okrągłego stołu, zawartych z nomenklaturą PRL-u w 1989 roku! 

 

 Tusk natomiast wraz ze swoimi klakierami zachwyca się zwycięstwem, co świadczy o jego krótkowzroczności, bo ta większość  społeczeństwa, która ma już dość pyszałkowatości i arogancji koalicji P.O.-PSL, a przede wszystkim cierpi z powodu drożyzny, biedy i bezrobocia już na wiosnę 2012 roku, a najpóźniej w lecie, zacznie budować w miastach barykady!

 

Kryzys  w Polsce jest już od czterech lat, tylko telewizja kłamie, że go nie ma.

To co usłyszeliśmy dzisiaj o nowych  planach premiera gnębienia własnego narodu przez kliki P.O.-PSL jest prowokacją zmierzającą do wywołania nowej fali emigracji z kraju nad Wisłą!

Jednak ta propagandowa ściema autorstwa P.O. i PSL jest nie do utrzymania na dłuższą metę i czeka nas w 2012 roku fala protestów społecznych, jakiej nie było od 1980 roku!

 

Tym razem okrągłego stołu nie będzie i radziłbym panom Tuskowi, Schetynie, Belce, Sikorskiemu, Pawlakowi, Jaruzelskiemu, Kiszczakowi,  Palikotowi i Michnikowi, oraz wszystkim dygnitarzom rządu P.O.-PSL już wystąpić o zieloną kartę do USA, bo ciemiężeni Polacy jak ruszą przeciw temu całemu  Towarzystwu Wzajemnej Adoracji w Warszawie, to was rozliczą i grubej krechy też już nie będzie!

 

Jedyną dobrą wiadomością w tych wyborach jest fakt, że SLD powoli odchodzi na zupełny margines sceny politycznej.

 

Jednak demokracja tym razem przegrała, bo w wyniku tej postkomunistycznej ordynacji wyborczej ostał się w Sejmie ten stary beton czteropartyjny, podparty  zapleczem dla P.O. w postaci Ruchu Palikota.

 

Tę ordynację trzeba zmienić, ale ten Sejm też jej nie zmieni, bo oni zarówno z prawa jak i z lewa walczyć będą głównie o jeszcze jedną kadencję!

 

Zmienić to może tylko ulica, albo  nowy zryw sierpniowy.

 

Pytanie zasadnicze jednak brzmi, czy ta cała prowizorka rządów radosnej propagandy sukcesu P.O., Palikota i PSL-u wytrzyma aż do sierpnia 2012???

Kiedyś wołaliśmy:  Precz z komuną !

Teraz nadszedł czas, aby ogłosić hasło: Precz z Platformą Obywatelską ! 

Rozstrzygnie to ulica, która otrzyma wsparcie w kibicach, najpóźniej w trakcie Euro 2012!

 

Jeszcze Polska nie umarła, kiedy my żyjemy, co nam obca moc wydarła, szablą odbierzemy!

 

Rajmund Pollak

Inne zapisy autora:

0

Avatar
ODWAGAcywilna

Slowa sa piekne, ale licza sie czyny, które ida za slowami. Mysl jest bronia, ale mysl niewypowiedziana, tylko zludzeniem. Warto posiadac odwage cywilna do wypowiadania opinii przeciwnych stereotypom i warto plynac pod prad jak pstragi

337 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816