Bez kategorii
Like

Bawiły u Berlusconiego na bunga bunga, wciąż dostają od niego „pensje”

10/11/2012
248 Wyświetlenia
0 Komentarze
1 minut czytania
no-cover

Grupa młodych kobiet, które uczestniczyły w osławionych przyjęciach w rezydencji Silvio Berlusconiego, gdy był on premierem Włoch, wciąż otrzymuje od niego „pensje” w wysokości po 2500 euro miesięcznie – podaje rmf24.pl.

0


Kobiety zeznały tak na procesie w Mediolanie, w którym trzy osoby z bliskiego otoczenia Berlusconiego są oskarżone o nakłanianie do prostytucji.

Zarzuty postawiono organizatorom rozwiązłych przyjęć, znanych pod nazwą bunga bunga, którzy werbowali młode kobiety. Na ławie oskarżonych zasiedli: wieloletni przyjaciel byłego premiera i magnata finansowego, były dziennikarz informacyjny jego telewizji Emilio Fede, impresario gwiazd Lele Mora i była radna z Lombardii, niegdyś higienistka dentystyczna Berlusconiego Nicole Minetti. W osobnym procesie sądzony jest sam Berlusconi – odpowiada za korzystanie z prostytucji nieletnich i nadużycie urzędu. Już w kwietniu były premier przyznał, że nie zapomniał o uczestniczkach swoich przyjęć. Utrzymuję te dziewczyny, bo mają zrujnowane życie przez ten proces – powiedział wtedy dziennikarzom.

Teraz młode modelki i tancerki, które regularnie uczestniczyły w zabawach w posiadłości w Arcore przed kilkoma laty, przyznały składając zeznania, że nadal otrzymują czeki od Berlusconiego. Cztery kobiety podały tę samą sumę: 2500 euro miesięcznie, a piąta – 2 tysiące euro, które – jak wyjaśniła – dostaje na studia na uniwersytecie.

Więcej:

http://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-bawily-u-berlusconiego-na-bunga-bunga-wciaz-dostaja-od-niego,nId,708671 

Inne zapisy autora:

0

Aleksander Pi

"Szef Dzialu Ekonomicznego Nowego Ekranu. Dziennikarz z 10-letnim stazem. Byly z-ca szefa Dzialu Biznes "Wprost"."

1837 publikacje
0 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758