Globalnie i Lokalnie
Like

Autorytety polityczne z „S” i kadry w Polsce 2014? Piekło w Polsce

15/09/2014
1018 Wyświetlenia
0 Komentarze
7 minut czytania
Autorytety polityczne z „S” i kadry w Polsce 2014? Piekło w Polsce

Kontrowersyjny dialog pomiędzy blogerami na niepoprawni.pl.Marku! – Pozwolisz, że jak niemal każdy bloger…
… bedę hołdował tu formie „per Ty” (jesteś młodszym ode mnie) i zwrócę się do Ciebie z zapytaniem w kontekście Twojego zdania, cyt.: „(…) i Pan Gwiazda nie byli i nie są autorytetami”. Ile miałeś wówczas lat, kiedy ja odbierałem „bibułę” od Anrzeja w roku 1980? Przestań tu siać kłamliwą opinię o Andrzeju! Dla Ciebie Andrzej Gwiazda nie jest autorytetem, bo… Twoja wiedza nie jest na tyle dostateczna, by o tym człowieku wyrazić się w superlatywach. Zapytuję: – dlaczego Andrzej Gwiazda nie znalazł się w roku 1984 (reaktywacja NSZZ Solidarność) we władzach Związku? Będę uparty i powiem tak: szukaj w materiałach, kto zacz ów Andrzej Gwiazda. Czas.. start!

0


 

 

Zaufałeś źródłom z wikipedii (tak przypuszczam), by wypracować sobie zdanie o tym człowieku. Ale byłeś na tyle leniwy, by znaleźć potwierdzenie w innych źródłach i teraz się tu mądrzysz. Tak nie przystoi budować opinii człowiekowi na publicznym i dość poczytnym portalu, dzięki któremu… możesz tu pisać. Za komuny, już po pierwszym swoim wpisie – o ile byłaby taka możliwość komunikacji internetowej, – miałbyś „wizytę” SB-ków o świcie!

 

Chciałbym, byś zapamiętał, że jeśli się nie zreflektujesz za swoja niefortunną opinię o Andrzeju Gwiazda (to nazwisko się nie odmienia), to będziesz miał „przegwizdane” na tym portalu do czasu, kiedy Administrator pośle Cię na „aut”, tzn. poza portal, dając bana.Koniec cytatu.

Ustalcie narrację, panowie

 

Odpowiedz Marka:

Panie Satyrze.Gwiazda jak i Wałesowie znają Lipskiego osobiście

gdyż  byłem  jedynym  który  organizował osobiście w Bydgoszczy  również przeciw Rulewskiemu demo(grzywny zapłaciłem)i to bez pomocy aktywnej SB czy KW PZPR   przeciw   hasłom Solidarności,gdyż znałem już slamsy w EU zachodniej ,biedę w Rosji, slamsy w Brazylii,w Londynie,Paryżu,w Berlinie,Chicago  i wiedziałem  gdyż znałem kulisy powstania pseudo „S”.co czeka  Polskę po stworzeniu   „nowej Polski” z medycyną płatną,ze sprzedażą majątku państwa Polska,z oświatą…..

Tobie  takie sprawy w Polsce są jakie cytuję obojętne?:

„AIDS,choroby weneryczne,samóbjstwa,listy śmierci chorych dzieci,zabieranie dzieci mniej zamożnym rodzinom aby je potem sprzedawać czyli  handlować dziećmi w Polsce.”

Od dziecka podróżowałem i koncertowałem jako skrzypek.Byłem najmłodszym 1 koncertmistrzem w Operze w Bydgoszczy  ale i w Polsce.Znam osobiście mistrzów  Pendereckiego,Kulkę jak i wielu polskich polityków,artystów.Osobiście.Dodam że   podróżowałem   w  PRL  przez Pagart a potem po 87 poza Polską.To co piszę na moich Blogach  wynika z troski o następne pokolenia w Polsce.Gdzie są protesty „S” czy byłych aktywistów przeciw (również polityków w Polsce)przeciw Biedzie w Polsce,przeciw płatnemu leczeniu dla dzieci  do 18 roku życia?Cisza i milczenie.Strach?Bóg jest dla mnie autorytetem a nie grzeczni,spokojni,obserwatorzy życia politycznego w Polsce ,którzy mają strach fizyczny pisać nawet o tragedii demograficznej.Nawet Pan Dakowski czy Pan prof.Rybiński reagują i informują.Dlaczego kadra „S” nie protestuje?Boją się panicznie CIA i jej agentów w Polsce,wykonujących tylko swoje rozkazy?Za tej „komuny” jak ją oceniasz,nie musiałem protestować gdyż każdy miał z majętnej ale i z mniej zamożnej rodziny szanse na swój prywatny,osobisty sukces…..w PRL ale i w USA i Europie zachodniej.Tysiące muzyków pracujących przez Pagart,wraz z kadrą filmowców w Polsce,którzy znali życie poza PRL a którzy wracali,tak jak pracownicy Budimexu znali życie w Europie zachodniej czy w krajach arabskich,Nigdy nie wyobrażałem sobie że slamsy będę w Polsce   dlatego   protestowałem  przeciw „S” jak i pseudo politykom w Polsce,którzy dzisiaj  w roku 2014 kpią sobie z Polaków.

 

Faktem jest że Pan Gwiazda o którym piszesz był  już w określonym czasie zbyteczny dla rekinów „S” jak i pracowników SB w Polsce,którzy kierowali „S” gdyż byli  doskonale poinformowani o globalnej sytuacji polityczno-gospodarczej na świecie i „przygotowaniach”  dla Chin i  lkwidacji RWPG z jej eskportem,ratującym EU zachodnią..RWPG była zagrożeniem ekonomicznym dla USA i EU zachodniej dlatego zainwestowali miliardy dolarów  aby pokojowo zaatakować PRL czy inne kraje ex-RWPG.Plan z Ukrainą 2014 czyli wojna z Rosją o złoża jest kontynuacją „pokojowej polityki”zachodu ale i administracji USA.

 

Polowania na dzieci w Polsce 2014 tak jak w Niemczech,Szwecji,Norwegii,krajach byłego ex-RWPG trwają aby zastraszać ludzi i rodziny.Gdzie są Twoje protesty czy ex-aktywistów z „S” czy też   polityków od lewicy do skrajnej prawicy w Polsce?

 

Zapłaciłem z własnej  kieszenii tysięce Euro grzywn w EU zachodniej za protesty,demo,więc ostrzeganie czy pouczanie mnie  o odwadze  i autorytetach  w Polsce czy w Niemczech gdzie jestem tolerowany,proszę serdecznie skierować  do ex-aktywistów z „S” czy też do  frakcji politycznej POPIS:To oni zgotowali piekło w Polsce z Biedą,głodnymi dziećmi w szkołach,które muszą z kolei informować pracowników socjalnych a z kolei Ci handlarze dziećmi „sprzedają” nawet bez wyroków sądowych dzieci do domów dziecka czy rodzin zastępczych.Proszę się zapoznać z tym tematem.To podaję dodatkowo nie jako muzyk ale jako informatyk.

Dodam mój komentarz z portalu:

http://niepoprawni.pl/blog/7831/autorytety-polityczne-z-s-i-kadry-w-polsce-2014

Staram się skromnie  przedstawiać   czytelnikom swoje poglądy oparte również na faktach,giełdach,dokumentach.

Nikt mi nie zabroni protestów przeciw wojnie demograficznej w Polsce.

Pozdrawiam i serdecznie dziękuję za uwagę.Marek Lipski.

HOBBY BLOG.

0

Lipski Marek

FREELANCER.

333 publikacje
134 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758