Komentarze dnia
Like

Atak na duchownego podczas Marszu Niepodległości

17/11/2013
1618 Wyświetlenia
3 Komentarze
54 seconde czytania
Atak na duchownego podczas Marszu Niepodległości

Ks. Łukasz Szydłowski został zaatakowany podczas tegorocznego Marszu Niepodległości. Duchowny brał w nim udział wraz z młodzieżą ze szkoły prowadzonej przez Bractwo Kapłańskie św. Piusa X. Gdy ksiądz Łukasz Szydłowski wraz z grupą wracając z marszu znalazł się w okolicy płonącej tęczy na Placu Zbawiciela został zaatakowany przez około 30-letniego mężczyznę. Agresor ewidentnie wzburzony widokiem księdza w sutannie uderzył duchownego w twarz, którego poraniły fragmenty z rozbitych okularów.

0


tęczowy walz

CZY WARSZAWSKA TĘCZA i GWAŁTOWNIE NARASTAJĄCA FALA WROGOŚCI WOBEC KATOLIKÓW, MOŻE BYĆ OZNAKĄ ROZPOCZĘCIA BUDOWY NA OBSZARZE POLSKI KOLEJNEJ, ŻYDOWSKIEJ AUTONOMII ?!!!

*****

Ks. Szydłowski mówiąc o incydencie podkreślił, że człowiek który go zaatakował uzasadniał swoją agresję kwestią pedofilii wśród duchowieństwa i „był wyraźnie rozgoryczony”. Jak wspomina jedna z uczennic, agresor zwracał się do duchownego w obraźliwy słowach nie szczędząc przykrych epitetów.

Napadnięty w trakcie Marszu Niepodległości kapłan należy do tradycjonalistycznego stowarzyszenia życia apostolskiego o nieuregulowanej sytuacji kanonicznej.

http://konwentnarodowypolski.wordpress.com/2013/11/17/atak-na-duchownego-podczas-marszu-niepodleglosci/

0

Konwent Narodowy

116 publikacje
11 komentarze
 

3 komentarz

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758