HYDE PARK
Like

Apokalipsa- woda zmienia się w krew

26/07/2014
3133 Wyświetlenia
8 Komentarze
6 minut czytania
Apokalipsa- woda zmienia się w krew

Znaki czasów ostatecznych nie wystąpią jednego tego samego dnia. Ale już się ukazują. Nie jesteśmy o nich informowani a jeśli pojawia się informacja, jest niezauważana lub lekceważona. Nagle w ciągu godziny chińska rzeka stała się czerwona jak krew.

Apokalipsa Św. Jana 16:4 mówi ” A trzeci (anioł) wylał swą czaszę na rzeki i źródła i stały się krwią”. Czy należy traktować to tłumaczenie dosłownie czy chodziło o kolor wody- nie wiemy.

0


 

W czwartek rano rzeka we wschodnich Chinach nagle nabrała krwawego odcienia czerwieni.

„Mieszkańcy mówią że wody rzeki płynęły normalnie o 4 rano, ale około 6 rano nagle zaczęły czerwienieć i w krótkim czasie stały się szkarłatne, jak krew,” informuje China Radio International.

Oto niektóre niesamowite zdjęcia, które pokazują szkarłatny kolor rzeki.

View image on Twitter

View image on Twitter

Dotychczas nikt nie jest pewny, co spowodowało niepokojące zmiany. Wiadomo że wzdłuż biegu rzeki zlokalizowani są: „producent papieru, firma barwienia żywności i fabryka odzieży”  Gdy rzeki Jian w Chinach w roku 2011zmieniły się w czerwone dotarto do firmy, która nielegalnie wpuściła do nurtu czerwony barwnik. W roku 2012 na rzece Jangcy miał miejsce podobny incydencie, który podobno został  spowodowany przez  rzeczny muł. Obecny przypadek bada biuro ochrony środowiska.

Ale podobnie działo się nie tylko w Chinach.

Plaga pierwsza

W roku 2011 mieszkańcy Teksasu byli wstrząśnięci, i wrzało na forach internetowych. Woda w jednym z jezior położonych w Parku Stanowym San Angelo, w zachodniej części Teksasu, zmieniła nagle swą barwę na czerwoną. Odnaleziono już tysiące martwych ryb. Wiele osób, które widziały fotografie z okolic jeziora uznało, że jest był to zapowiadany w Apokalipsie znak końca czasów.

W tym samym roku Rzeka Neath w Walii zmieniła kolor na pomarańczowy. Woda, która zwykle jest bardzo czysta nagle stała się pomarańczowa. Pomarańczowy to jeszcze nie czerwony ale trzeba ten przypadek odnotować.

W ubiegłym roku na ceny niczym z apokalipsy miały miejsce na Słowacji. Wiele osób wpadło w popłoch po tym, jak woda w jednej z okolicznych rzek zmieniła barwę na czerwoną. Część osób  ze strachem obserwowało anomalię. Nie brakowało głosów, że za niecodzienną barwę wody odpowiedzialna była… krew.

Woda w rzece zmieniła się w krew? Władze zajęły się badaniem zagadkowego zjawiska

W Holandii płynie rzeka w kolorze krwi.Woda w kanale zabarwiła się na czerwono w nocy. Przyczyny tego zjawiska stały się tajemnicą dla lokalnych władz. Specjaliści sugerują, że prawie na pewno czerwony kolor wody jest wynikiem jakichś procesów naturalnych, na przykład skutkiem działania bakterii lub glonów. Pobrano próbki wody do badań.

 

 

Oczywiście (sami widzicie) w Internecie natychmiast pojawiły się filmy, które przywołują biblijne proroctwo, wedle którego przed końcem świata, rzeki będą miały kolor krwi.
Przerażająca anomalia

Czerwone wody pojawiły się we Francji i w Australii. Wiele osób, które zetknęły się z takimi fenomenami, uważają, że są to znaki zapowiadanego w Apokalipsie końca czasów.

Przerażająca anomalia   Przerażająca anomalia

Podobnie działo się w czasach Mojżesza. Księga Wyjścia 7,14-24

Tak mówi Pan: Po tym poznasz, że ja jestem Panem: Oto uderzę laską, którą mam w ręku, wody Nilu, a zamienią się w krew. I wyginą ryby w Nilu, i Nil wydawać będzie przykry zapach, tak że Egipcjanie nie będą mogli pić wody z Nilu. Potem powiedział Pan do Mojżesza: Powiedz Aaronowi: Weź laskę swoją i wyciągnij rękę swoją nad wody Egiptu, nad jego rzeki, nad jego kanały i zalewy, nad wszystkie jego zbiorniki wód, a zamienią się w krew, tak że krew będzie w całej ziemi egipskiej. Mojżesz i Aaron uczynili tak, jak rozkazał Pan i wszystka woda w Nilu zamieniła się w krew. Wyginęły ryby w Nilu i Nil zaczął wydawać przykrą woń, tak że Egipcjanie nie mogli pić wody z Nilu. A krew była w całej ziemi egipskiej. Jednak to samo uczynili czarami swoimi czarownicy egipscy i serce faraona pozostało nieczułe i nie usłuchał ich, jak Pan zapowiedział. Faraon odwrócił się i poszedł do swojego domu: nie wziął sobie tego do serca. Wszyscy Egipcjanie zaczęli kopać w okolicach Nilu, szukając wody do picia, bo nie mogli pić wody z Nilu.

Możecie postąpić jak faraon, zatwardzić swoje serce i umysł, ufając w słowa i czyny czarowników. Dziś miejsce ówczesnych czarowników zajmuje nauka która „wyjaśnia” wszystko. Ostrzegam tylko raz jeszcze, że nie zawsze i nie wszystko należy tłumaczyć dosłownie. Prorocy i Chrystus często stosowali przenośnie aby słuchaczom było łatwo uwierzyć. Tak czy inaczej wody nabrały koloru krwi.

Jak to każdy z was zinterpretuje jest jego prywatną sprawą.

PS. Jest też opcja rezerwowa. Może jest to znak, że wkrotce krew będzie plynąc jak rzeka. Wielu czeka na III Światową.

0

Nathanel

937 publikacje
193 komentarze
 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758