Media Watch i recenzje
Like

APELUJEMY DO PATRIOTÓW O PRZYJAZD DO SĄDU OKRĘGOWEGO W WARSZAWIE 

20/04/2016
660 Wyświetlenia
9 Komentarze
1 minut czytania
APELUJEMY DO PATRIOTÓW O PRZYJAZD DO SĄDU OKRĘGOWEGO W WARSZAWIE 

20 kwietnia w środę godz. 14.30 sala 228 Aleja Solidarności 127 ogłoszenie prawomocnego wyroku wobec Zygmunta Miernika (bezwzględnego więzienia)  za protest tortowy wobec bezkarności zbrodniarzy komunistycznych m.in Czesława Kiszczaka sygn. IX ka 195/16.

0


 

link do filmu z protestu tortowego

 

UWAGA Sąd wprowadził wejściówki dla dziennikarzy i publiczności

po ostatnim (13.IV.2016) skandalu z nie wpuszczeniem na proces ekipy TV Republika z Ewą Stankiewicz

patrz   https://www.youtube.com/watch?time_continue=318&v=3cSOSoQ6Idg

 

po wyroku zrobimy wiec przed Sadem i  idziemy z Zygmuntem pod areszt na Rakowiecką (sam się stawi chyba ze go aresztują na sali).

A zbrodniarze ciągle na wolności….

 

Za stowarzyszenie

byłych i przyszłych

więźniów politycznych

NIEZŁOMNI

/-/ Adam Słomka   tel 601646080

www.centrumscigania.info

 

w załączeniu pismo Zygmunta Miernika o ostatnich praktykach

 

Rzetelna relacja TV Polsat

 

PROSIMY PATRIOTÓW O ROZPOWSZECHNIANIE i PUBLIKOWANIE  APELU !

               NIKT W OBLICZU BEZPRAWIA NIE MOŻE ZOSTAĆ SAM !

Chętni na wyjazd ze Sląska – samochody z Katowic wyjeżdżają w środę godz 9.30 z pl. Wolności

Inne zapisy autora:

0

Maciej Rysiewicz
Maciej Rysiewicz http://www.gorliceiokolice.eu

Dziennikarz i wydawca. Twórca portali "Bobowa Od-Nowa" i "Gorlice i Okolice" w powiecie gorlickim (www.gorliceiokolice.eu). Zastępca redaktora naczelnego portalu "3obieg". Redaktor naczelny portalu "Zdrowie za Zdrowie". W latach 2004-2013 wydawca i redaktor naczelny czasopism "Kalendarz Pszczelarza" i "Przegląd Pszczelarski". Autor książek "Ule i pasieki w Polsce" i "Krynica Zdrój - miasto, ludzie, okolice". Właściciel Wydawnictwa WILCZYSKA (www.wilczyska.eu). Członek Stowarzyszenia Dziennikarzy Polskich.

628 publikacje
270 komentarze
 

 1. Avatar gniew

  Tylko Pan Bóg nas WYZWOLI z okowów Barbarzyńców !!!. Jeszcze to do was Polacy nie DOTARŁO ???. Jeszcze próbujecie Sami Podskakiwać jak Pchełki w Zamkniętej szklance ???.
  Jak już zgromadzicie się pod tym sądem, nie zapomnijcie o Bogu. Tylko intronizacja Chrystusa na Króla Polski nas Wyzwoli. O to nawołujcie na zgromadzeniu pod sądem zdrady. Jezus Chrystus naszym Królem jest ALLELUJA !!!.
  pozdrawiam gniew

  0
 2. Avatar ase

  W każdym normalnym kraju za coś takiego poszłoby się do więzienia to dobrze że go skazano

  0
  • Avatar Piotr-Pierre

   W każdym normalnym kraju Kiszczak zostałby jako zbrodniarz POWIESZONY (jeszcze przed zniesieniem kary śmierci).
   Ukrainka za rzekome zabójstwo dwojga ludzi dostała wyrok 22 lata obozu pracy. Kiszczak odpowiada za smierć okolo 200 osób, Polaków.

   0
   • Avatar ase

    To nie zmienia faktu że obowiązują jakieś konwenanse tak samo jak nie je się w sądzie to i się do sądu nie rzuca. A to że Kiszczak nie został skazany to inna sprawa zresztą on patrząc na to wszystko teraz pozwolił na ustawę Wilczka to mu raczej dodaje a nie ujmuje

    0
    • Avatar Piotr-Pierre

     Tortem, o ile pomnę, zarobił też wiele lat temu Bill Gates we Francji. Nie oskarżył o to nikogo..
     A co do dyktatorów – ogólnie – nie patrzę, czy on “komunista”, “faszysta”, czy inne cóś tam. Wolny czlowiek – kazdy – ma być broniony przed oszołomami rozkazującymi strzelać do niego, katować go, zamykać w więzieniach. I to niezależnie, jak bardzo “słuszna” byłaby idea w której imię padł taki rozkaz.
     A co do Wilczka (mętna postać) tamta władza nie robiła niczego bez zgody z Kremla. Czyli zasługa Kiszczaka w tym żadna..

     0
 3. Avatar ase

  Ale tu był sędzia majestat państwa a nie osoba która może a nie musi szarpać się po sądach. A co do kremla bez przesady to uproszczenie tak nie było żeby to oni kazali sojusze się odwracały. A co do górników to kto im kazał strajkować musieli liczyć się z tym ale tak wybrali i nożna rzec nieco utopili

  0
  • Avatar Piotr-Pierre

   Ale tu nie o jednych górników chodzi. Kiszczak przecież dawal wytyczne, dyrektywy, w imię których zginęli m.in. Grzesiek Przemyk, ksiądz Popiełuszko (choć jestem w stanie uwierzyć (z trudem) ze to nie Kiszczak wydał rozkaz zabicia (w samowolkę nigdy nie uwierzę, w SB była ogromna dyscyplina, a Piotrowski był za nią wielokrotnie nagradzany – rozkaz mu musial ktoś wydać, ale kto?). Za resort MO&SB odpowiadał “głową” Kiszczak, uniknął tej odpowiedzialności. Zresztą ostatnie znaleziska (schemat departamentu, profile ludzi) swiadczy o tym, ze chyba wtedy ruszylo go sumienie. Albo szykował się do obrony w sądzie..
   Powaga sędziów III RP?.. A czy oni sami, ferując maksymalnie stronnicze wyroki, w rozmowach telefonicznych z władzą pytajac: ” – jak będzie lepiej zdaniem premiera?” ta powagę NISZCZĄ?

   0
 4. Avatar ase

  Ja się zgadzam i co do Popiełuszki że to była rozgrywka z Milewskim . Również jestem przeciwnikiem tej 3 rp to bardzo chory kraj o którym nigdy nie mówi Polska tylko 3 rp ale to też tacy ludzie go niszczą obalając do reszty kinwenanse. Wkońcu ksiaże Konstanty został odwieziony do granicy i tam został pożegnany a nie zabity czy cóś. Czy to nie ładniej

  0
  • Avatar Piotr-Pierre

   Zgodzę się z Panem, w przeszłości umieliśmy wiele rzeczy zrobić lepiej, choćby potraktować carskiego namiestnika. Ale wtedy nie bylo telefonów, nie było internetu, celebrytów (vide: Kijowski), to byl inny świat, Honor Sędziego też był inny.
   Wracając do tematu – ta sędzina mogłaby przemysleć choćby nasze tu “za i przeciw” i w tej konkretnej sprawie nie karać za rzucenie tortem. Przecież tortem jeszcze nikt nikomu fizycznej krzywdy nie wyrządził.
   Cała ta sprawa jest trochę cyrkowa, także od strony tych protestujących ludzi. Jedyne co mi przychodzi do glowy to to, że oni wierzą w to, co robią. Poznałem już pana Kazimierza Świtonia, zdaniem niektórych “oszołoma”, a moim – czlowieka niezłomnie, az do przesady wierzącego w to, co robi. Takze “niedzisiejszego”. Jak ci Panowie powyżej..
   A co do Polski, moim zdaniem jednak III RP jest już bliżej tej “naszej wyśnionej” niż był PRL.

   Pozdrawiam

   0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816