Bez kategorii
Like

Apel w sprawie marszu – 29 09 2012 i 11 11 2012 r.

05/09/2012
251 Wyświetlenia
0 Komentarze
3 minut czytania
no-cover

Jedna fotografia może wyrazić bardzo wiele – ta konkretnie ukazuje historię cieplych stosunków dawnego PRL-u z obecną Trzecią Wladzą – od Wojtka do Bronka – czyli serce bije w nas jedno.

0


 Czy o taką Polskę walczyla Solidarność?

Zapewniam wszystkich, że nie o taką – na co wskazują zapisy starych taśm filmowych, prasy podziemnej itp.

Polska pod sterami Trzeciej Wladzy sięgnęla już dna i jeśli w najbliższym czasie nie zajdą znaczące zmiany, to w roku 2016 zostaniemy calkowicie polknięci przez POtwora sterowanego obcą ręką – tym samym zostaniemy ubezwlasnowolnieni na zawsze.

Przeto proszę wszystkich Polaków o glębokie zastanowienie się i w sposób demokratyczny, ale wyraźny, dać obecnej wladzy do zrozumienia, że ich czas dobiegl już końca (TACZKI JUŻ CZEKAJĄ). Taka okazja (Marsz) nadarza się 29 września 2012 roku – a kolejna 11 listopada. Obie te daty być może – a moim zdaniem z calą pewnością zadecydują o dalszym naszym losie.

To co piszę, nie czynię pod niczyje dyktando – wyplywa to wylącznie z moich myśli, obserwacji i faktów jakie mają miejsce. 

Nie jestem jasnowidzem, czy też nawiedzonym – obecnie już nie ma takiej potrzeby, by odkryć prawdę, cz też wskazać konkretne osoby, szkodzące świadomie interesom Polski i doprowadzające Polskę do ruiny gospodarczo-finansowej.

To wszystko nie dzieje i nie dzialo się przypadkiem. Pająk który wysysa z Polski krew – to nie bajka – to dzieje się w rzeczywistości – zostalo zaplanowane i jest konsekwentnie realizowane.

To, że ktoś opanowal dobrze Polską Mowę – a choćby i tu się urodzil – nie oznacza, że Polska jest mu Ojczyzną – a mamy takich wielu i to przy sterach wladzy.

Obecny czas wyraźnie wskazuje – co podkreślilem już powyżej – że jeśli w Polsce nie dokonają się radykalne zmiany – Zginiemy. 

OBUDŹ SIĘ POLSKO!!!

29 09 2012 R.

Komu Polska nie jest obojętna, niech weźmie udzial w marszu. Ten Marsz – to nie tylko poparcie dzialań TV TRWAM – ale i Szekspirowskie "To be, or not to be".

E.S.

Pieśni z okresu Stanu Wojennego 1981r.

 

Nie Oddamy Chinom ..

 

Na Wojtusia

 

Dzielnicowy

Inne zapisy autora:

0

Edward Snopek
Edward Snopek

Tyle czlowiek ma wolnosci, na ile kieszeń mu pozwoli, czas i zdrowie.

224 publikacje
1 komentarze
 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 
Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816