Bez kategorii
Like

ANI JEDNEGO KROKU W TYŁ!

07/03/2015
717 Wyświetlenia
0 Komentarze
34 minut czytania
ANI JEDNEGO KROKU W TYŁ!

  Na początku, a w zasadzie przed samym rozpoczęciem tematu odbudowy Kraju należałoby stworzyć prawdziwy obraz Państwa Polskiego i uświadomić sobie w jakim miejscu obecnie się znajdujemy. Polecam sięgnąć do dokumentu Grzegorz Braun – kandydat na Prezydenta Braun – Jak odbudować Polskę UE, USA czy Rosja nie troszczy się w najmniejszym wymiarze o Polaków, więc najlepszym kandydatem na urząd głowy Państwa nie może być obcy agent Bolek, Alek czy Bronek… Proszę zapoznać się z wypowiedziami w/w pana Brauna który od lat przedstawia propolską postawę. Żeby nie było, nie jestem propagandzistą tej czy innej Osoby, nawet nie po drodze mi z Kościołem, lecz wiem że tylko w lepszej Polsce będę mógł rozwijać się duchowo i emocjonalnie. Proszę również nie brać mojej […]

0


649

 

Na początku, a w zasadzie przed samym rozpoczęciem tematu odbudowy Kraju należałoby stworzyć prawdziwy obraz Państwa Polskiego i uświadomić sobie w jakim miejscu obecnie się znajdujemy. Polecam sięgnąć do dokumentu

Jonsa “End Game” .

Po dokładnej analizie obecnej sytuacji i postawieniu dokładnej diagnozy, należałoby następnie postawić pytanie: co chcemy osiągnąć jako Naród i jaką drogą chcemy dalej kroczyć by osiągnąć obrane cele. Dskonale na ten temat mówi w swoich materiałach pan Grzegorz Braun, notabene kandydat na stanowisko Prezydenta Rzeczy Pospolitej Polskiej

 

By Państwo Polskie mogło istnieć, mówię tutaj o samych Polakach bez podziałów na lewych czy prawych homo czy hetero, biednych czy bogatych itd., potrzebne będą odpowiednie działania i szybkie wprowadzenie ich w życie, tak by obecny system można było rozmontowywać do końca, aby ograniczyć w jak najkrótszym czasie skutki bezwzględnej degradacji Polski.

Grzegorz Braun – kandydat na Prezydenta

Grzegorz Braun – wizja Państwa

Nie będzie to łatwe zadanie, mając na uwadze naszą przeszłość, chociażby przykład Solidarności jako ruchu oddolnego, który wykorzystali komuniści przy okrągłym stole do uciszenia niepokojów w Kraju, do wystawienia marionetek na pierwszy plan i zejścia do podziemia,a tam utworzenia organizacji pod nazwą „SOWA” .

Wierzę jednak że teraz jest właśnie czas na takie działania, jednak czym prędzej trzeba to zrobić, nim ta banda psychopatów u steru wplącze nas w kolejny konflikt tym razem na własnym terenie, a dodam że do tego dążą wszystkie partie w Polskim sejmie (ponieważ żadna z nich nie reprezentuje interesu Polaków).

Celem Nowej Polski powinno być wyplątanie naszych sił zbrojnych z konfliktów w które wpakowały nas obce Państwa, a które nie są w naszym interesie.

Sytuacja Geopolityczna na Świecie

Obecna sytuacja na Świecie jest bardzo napięta, Jeżeli zapoznaliście się z materiałem Alexa Jonsa, to Macie Państwo już podstawy wiedzy na temat Sytuacji Geopolitycznej na Ziemi. Obecnie USA jako największy tyran XXI wieku próbuje narzucić reszcie Świata Swoją wyniszczającą taktykę. Niewielu z Państwa ma wiedzę na temat umów zawieranych między USA a UE. Jeżeli negocjowana umowa TTIP  (podpisz petycje) wejdzie w życie, to każdy koncern z USA i UE mógł będzie występować na równej stopie prawnej z Państwami, dodatkowo sądami arbitrażowymi będą sądy w USA. Umowa ta jest po cichu przepychana, dlatego też USA robi co może by postawić Europę przeciwko Rosji.

Braun – Jak odbudować Polskę

UE, USA czy Rosja nie troszczy się w najmniejszym wymiarze o Polaków, więc najlepszym kandydatem na urząd głowy Państwa nie może być obcy agent Bolek, Alek czy Bronek… Proszę zapoznać się z wypowiedziami w/w pana Brauna który od lat przedstawia propolską postawę. Żeby nie było, nie jestem propagandzistą tej czy innej Osoby, nawet nie po drodze mi z Kościołem, lecz wiem że tylko w lepszej Polsce będę mógł rozwijać się duchowo i emocjonalnie.

Proszę również nie brać mojej osoby za Obrońcę Putina i Rosjan. Osobiście nie mam nic do przeciętnego Rosjanina, to przecież naród słowiański, co prawda napojony alkoholem i ogłupiany sukcesywnie przez TV. Niemniej jednak musimy pamiętać o Katyniu i rzezi Polaków przeprowadzonej przez żyda Stalina. Powinniśmy też pamiętać o Smoleńsku, sam jednak nie jestem do końca przekonany kto za tym stoi, mam pewną teorię(śmierć tych osób była na rękę wielu na tym Świecie, kto dzisiaj na tym najwięcej skorzystał? A może ci drudzy sąsiedzi?).

Wracając do Rosji i jej napaści na Ukrainę, pamiętajmy że przed wojną Ukraina miała podpisane umowy na dzierżawę ziemi Chińczykom, Miła umowy na dostawy gazu na które miała 33% rabat, miała otrzymać pożyczkę od Rosji której 1/3 wypłacono bodajże w wysokość 2mld$.

W tym momencie ślub Ukraińców z Syjonistami z Zachodu kompletnie rujnuje jej gospodarkę, ponieważ zbankrutowane Stany Zjednoczone, notabene stojące na skraju wojny domowej, nie mają na to pieniędzy, UE ratuje się jak może przed upadkiem strefy Euro ( a to tylko kwestia czasu) Grecja w której obligacje umoczone są banki Niemieckie, Francuskie i Włoskie w chwili obecnej posiada dług sięgający 200% PKB. A.Merkel dodrukowuje na rynek ponad 1 bln Euro, lecz to w niczym nie pomoże, ponieważ Grecy w każdej chwili mogą ogłosić bankructwo i niewypłacalność.

Co to spowoduje?

Mianowicie upadki kolejnych banków z Niemiec, Francji czy Włoch, w następnej kolejności banki matki chcąc ratować siebie będą zamrażały konta swoich filii na całym Świecie na wzór Cypru. Lawinowo posypie się domino unijne.

Rosja i Chiny nie będą długo czekały i państwom ogłaszającym bankructwo i chętnym do współpracy pójdą na wielorakie ustępstwa, czy to obniżek cen gazu czy dużo korzystniejszych pożyczek, lub współpracy gospodarczej. Grecja po wyjściu ze strefy Euro natychmiast zwróci się ku Azji, tym samym rozsadzając UE od środka, bo w ślad za leniwymi grekami pójdą inne Państwa obserwujące poczynania USA na arenie Światowej.

Kolejnym powodem mieszania się USA w sprawy w Europie jest atak na Iran, jaki przy użyciu USA chce przeprowadzić Państwo położone w Palestynie, lecz jednak wcześniej syjoniści muszą zdobyć Syrię by bez przeszkód zaatakować Iran. Syjoniści w najbliższym czasie będą chcieli ewakuować się do Polski(na stały ląd) gdzie będą mogli rozgrywać interesy innych mocarstw, forsując projekt NWO. Do tego wszystkiego jeszcze tylko potrzebują holokaustu Polaków, który mieli na celu od pokoleń.

Budowa nowego SYSTEMU

Budowa systemu wspomagania Rady Narodu Polskiego:

Polegałoby to na stworzeniu i budowie sieci wewnętrznej w Kraju, zabezpieczonej najnowszą technologią, którą na dzień dzisiejszy Polskie firmy takie jak WASCO(notowane na polskiej giełdzie) są w stanie zbudować (zaproszenie do projektu szeregu uczelni np. WAT, polscy informatycy zaproszeni do projektu mogliby ogromnie wspomóc budowę takiego systemu zarządzania, należy napomknąć iż mamy najlepszych na świecie informatyków).
Na takim serwerze rządowym każdy obywatel mógłby dzielić się pomysłami na rozwiązanie danego problemu.

Na takim portalu/serwerze w odpowiednich działach jak np. rolnictwo/ rybołówstwo /górnictwo/itd. , rządzący umieszczaliby problemy do pilnego rozwiązania przy jednoczesnej dyskusji i własnych propozycjach na rozwiązanie tych problemów( problemy mogące być poruszane w debacie publicznej), tym samym nie skazując całego Narodu na przymusową akceptację debilnych i niekorzystnych projektów/rozwiązań.

Każdy Polak mógłby szukać rozwiązania na dany problem i umieszczać je w serwisie, po czym każdy miałby możliwość oddania jednego głosu na rozwiązanie najbardziej jego zdaniem korzystne( przy wcześniejszej dogłębnej analizie zaproponowanych wszystkich rozwiązań danego problemu zagłosuje na jeden z pomysłów). Po krótkim czasie na czoło wyłaniałyby się dobre i ciekawe rozwiązania, które po otrzymaniu ustalonej liczby głosów np. 3mln byłyby poddawane ogólnopolskiej debacie i dalej głosowaniu nad wprowadzeniem tego w życie. Po zatwierdzeniu w debacie większością liczby głosów danego projektu przez Naród, rządzący mięliby jeszcze możliwość przedstawienia plusów i minusów projektu poprzez specjalistów z danej dziedziny oraz swoich przedstawicieli, propozycję innego rozwiązania lub przedstawienia merytorycznych kontrargumentów, czemu lepiej zastosować inne rozwiązanie a niżeli proponowane przez obywateli, ale i tak ostateczną decyzję podjęto by po końcowym referendum.
Chodzi o ogólną zasadę współodpowiedzialności i współtworzenia. Jeśli Naród ma się zjednoczyć to trzeba uwierzyć w ten Naród by odwdzięczył się tym samym. Silny Naród to zjednoczony Naród, bez podziału na pseudo partie, które i tak wszystkie dążą do rozpierduchy i są tylko marionetkami w rękach decydentów .
W myśl zasady „Nic o NAS bez NAS !”

W takim systemie można wcielać w życie różne pomysły jednocześnie zabezpieczając Państwo/Obywateli przed różnorakimi zagrożeniami i wspierać rząd w dążeniach do pokoju w regionie i na Świecie. Każdy mógłby wypowiadać się na tematy dotyczące zmian i proponować swoje rozwiązania, te które szybko wyłaniałyby się na czoło stawki, miałyby możliwość wdrożenia ich w życie. Jasne byłoby że należałoby w dyskusji nad danym problemem / projektem wysłuchać najbardziej zainteresowanych, czyli np. kiedy w dziedzinie rolnictwa będzie przemawiał przedstawiciel rolników to jest to ważniejszy głos co ma do powiedzenia ten gość, niż przekonywujący do zmian w rolnictwie fryzjer, co nie znaczy że gdy będzie miał On ciekawą propozycję to zostanie pominięty.
Kolejną zaletą takiego systemu jest krótki czas realizacji pomysłu, począwszy od idei po wprowadzenie go w życie codzienne Polaków.

 Co przeciętny Polak mógłby z tego mieć?

Po pierwsze satysfakcję w tworzeniu zmian, które zacząłby odczuwać dość szybko w codziennym życiu, bez bezustannego przyglądania się na ruchy kukiełkowego rządu i przymusowej akceptacji każdej jego decyzji podjętej bez uprzedniej konsultacji z Narodem.
Po drugie jeśli ja na tej platformie opracuję i umieszczę pomysł godny uwagi dajmy na to pochłaniacz energii pana Łągiewki lub inne ciekawe pomysły, ciekawe rozwiązania danego problemu mogące mieć zastosowanie w wielu dziedzinach życia, to reszta obserwatorów/obywateli po zapoznaniu się z pomysłem, a następnie zdecyduje czy Polska jako Państwo, a ściślej Holding (marka Polska) zainwestuje w taki pomysł? Jeżeli dany pomysł uzyskuje aprobatę i zostaje zaakceptowany, natychmiast rozpoczyna się wdrażanie go w życie, reklama na świecie i dystrybucja .
Co ma z tego pomysłodawca (ja/obywatel)?
– Satysfakcję
– możliwość uczestniczenia w projekcie i materializowanie marzeń, samorealizację.
– kapitał na inwestycję, który spłaciłby w przeciągu ustalonego czasu ( bez naliczania jakichkolwiek %, po prostu pożyczył 1 mln w materiałach lub pieniądzach czy obligacjach, musi oddać 1 mln)
– dochód
– poczucie bezpieczeństwa
Co będzie miał z tego Naród/inwestor?
– po spłacie całości zaciągniętego kredytu (istniałaby możliwość umorzenia części), pożyczki zaciągniętej od Polskiej Marki( Państwa Polskiego) , pożyczkobiorca stawałby się prawowitym właścicielem pomysłu i biznesu i płaciłby całkowity podatek do budżetu od czystego dochodu wysokości 30% dochodów z tego biznesu, ale tylko w momencie gdy jest bezdzietny , z posiadanym jednym dzieckiem 25%, z dwoma 20% a z trójką dzieci 15%, powyżej trzech dzieciaków w rodzinie 10% dochodów, które byłoby płacone zawsze i niezmiennie, lecz byłyby one naliczane w ten sposób dopiero po przekroczeniu sumy wolnej od podatku, która wyrównana byłaby do największych w Europie. Po przekroczeniu tego progu wchodziłyby w życie powyższe progi podatkowe. Powiedzmy 90 tyś/rocznie. Tego typu podatek zwiększy dzietność Polaków.
– Pieniądze pozyskane z podatków przeznaczano by na finansowanie kolejnych projektów, budowę i rozbudowę Polskiej marki, unowocześnienie infrastruktury, szkolnictwa i sportu i każdej innej dziedziny życia administrowanej urzędowo, oraz na koszty działania tejże administracji(składającej się z bardzo małej ilości posłów i niezbędnej ilości urzędników liczonej w tysiącach a nie setkach tysięcy czy milionach), które i tak byłyby o wiele niższe od obecnych kosztów z jednoczesną większą wydajnością systemu niż rzesza urzędników przejadających pożyczki zaciągane w obcych bankach.
Pomysł mający poparcie Polaków miał będzie wówczas 100% pokrycia inwestycji przez Państwo z jednoczesną minimalizacją biurokracji dla pożyczkobiorcy( założenie firmy w jednym okienku), tym samym średnia i mała przedsiębiorczość zacznie kwitnąć jak grzyby po deszczu i stając się terenem pozytywnie widzianym przez młodzież wracającą z emigracji.
Każda strona na tym zyskuje, ponieważ inwestorem jest Państwo, które wspiera i buduje Polską markę, jednocząc i pomnażając kapitał Polski, dalej dając Polakom szanse kreowania swojej wizji, całość rośnie w siłę, dodatkowo ułatwiając nam działanie.
Skąd pozyskać środki na ten cel?
Nacjonalizacja i wcielenie do Holdingu Polskiego zagrabionego majątku przez dotychczasowe władze które zdefraudowały i nadal defraudują potężne środki, poprzez karygodną prywatyzację i powszechną grabież.
Nałożenie podatków na zagraniczne banki i markety!
Zaproszenie do wspólnych działań i inwestycji Polskich średnich i małych przedsiębiorców z całego Świata. Ci właśnie przedsiębiorcy mogliby skupować te obligacje(które by odpowiednio zyskiwały na wartości wraz z rozbudową Polskiej marki), pompując kapitał w rozbudowę gospodarki, zasilający obecnie obce banki.
Kolejnym źródłem jest Państwo, które wypuszcza Obligacje mogące zostać sprzedane tylko Polakom nawet w grę wchodzi sprawdzenie pochodzenia do 3 pokoleń (do ogólnej debaty). Nie mówię o dyskryminowaniu kogokolwiek, lecz to zapobiegnie obcym manipulacją w Polskim interesie.
Dodatkową opcją jest szukanie i kopiowanie dobrych rozwiązań stosowanych z powodzeniem w innych Krajach.
Polacy szybko zaczęli by wracać do Kraju i tutaj budować swój dom i kapitał, ale przede wszystkim tutaj zakładać rodziny zwiększając PKB.

Organ władzy w Kraju

W tym samym czasie nowo wybrana władza ( a myślę że jest szansa na zjednoczenie wszystkich opcji pro-narodowościowych , organizacji różnego typu skłonnych przyczynić się do obalenia systemu i działania pod jednym sztandarem bo jest to ostatni moment!) powinna zająć się wycofywaniem z Unii Europejskiej i ograniczaniu jej wpływów na Naszą gospodarkę. Rząd Polski powinien dążyć w tym okresie do budowy bloku wschodnioeuropejskiego z takimi Państwami jak Litwa/Łotwa /Białoruś /Węgry/Słowacja/Czechy/, a czy Estonia i Ukraina? nie wiem, wspólną gospodarkę i wymianę handlową, wspólną obronę terytorialną i rozwój technologii przy jednoczesnej pertraktacji POKOJU w Środku Euroazji, oraz zacieśnianiu stosunków z krajami skandynawskimi / Turcją/ krajami Ameryki Południowej z jednoczesnym dążeniem do pokoju z sąsiadami.

Taki sojusz Środkowo Europejski  musiałby skupić się na taktyce, szkoleniu i mobilizacji obywateli tych Państw, ale tylko do obrony terytorialnej (bo kto zaatakuje Państwo gdzie każdy obywatel będzie w stanie stawić opór i będzie umiał się bronić?, a tym bardziej kto zaatakuje kilka Państw jednocześnie gotowych bronić się wspólnie, a zmuszonych dzisiaj w gruncie rzeczy poprzez swoje ulokowanie na mapie Świata do takiej obrony, przed jakimkolwiek agresorem zewnętrznym ekonomicznym bądź militarnym),w wojsku służbę odbywałyby tylko osoby pełnoletnie i zweryfikowane pokoleniowo. Nikt nie pokutuje za swoich rodziców, lecz można trzymać się zasady „nie wyrodzi sowa sokoła

Budowa swojej tarczy antyrakietowej to kolejny i jeden z ważniejszych projektów w tym regionie, a kooperacja tych Państw pozwoliłaby na duży wspólny projekt niszczenia każdego celu w powietrzu i na wodzie.

Państwo musi dawać poczucie bezpieczeństwa dla obywateli i regulować to co konieczne, z zachowaniem jak najmniejszej ingerencji rządu w sfery życia obywateli, tam gdzie jest to najmniej konieczne.
Przed objęciem stanowiska w strukturach Państwa
Każda osoba decyzyjna czy to urzędnik czy polityk zagwarantowałaby całym swoim majątkiem rzetelne wykonywanie obowiązków, dążenie do realizacji celów postawionych przez Naród. Na koniec każdej kadencji poddałby się dobrowolnie ocenie narodu w referendum, po której to naród zadecydowałby czy dany polityk dobrze zarządza, czy może taką osobę usunąć ze stanowiska i zastąpić kolejnym kandydatem możliwie bardziej kompetentnym z listy proponowanej przez Obywateli zainteresowanych danym sektorem gospodarki (rolnicy mięliby swoją listę przedstawicieli/ekspertów, górnicy swoją itd., taka baza nazwisk gotowych do działania) byłaby to lista kandydatur osób z najciekawszymi rozwiązaniami i pomysłami na ich realizację z całego Kraju bez podziału na żadne partie, a może stwierdzilibyśmy że dany kandydat jest świetnym fachowcem i należy mu się premia, lub pomoc we wprowadzaniu zmian, a na pewno pozostawienie go na stanowisku.

W każdej chwili gdy Obywatele widzieliby niekompetencję danego polityka lub urzędnika, mogliby w trybie nadzwyczajnym odwołać delikwenta ze stanowiska i dać mu wilczy bilet bez możliwości powrotu na stanowisko decyzyjne w strukturach Państwa. Aby do głosowania doszło potrzebna byłaby ustalona liczba tzw. głosów niezadowolenia w ilości np. Xmln obywateli wyraża niezadowolenie z zarządzania danego delikwenta. Po referendum i negatywnej ocenie rządów ministra, dany gość leci ze stołka i zmienia go ktoś inny z listy, bez czekania na kolejne wybory i w tym okresie jednoczesnym dewastowaniu danego sektora gospodarki.

Myślę że wówczas znany Donald T. w takim systemie byłby usunięty już dawno ze stanowiska z jednoczesnym przejęciem majątku i przymusowymi ciężkimi robotami , a czemu? Bo po pierwsze Polaków by to kosztowało tylko skorzystanie z sieci z dostępem w domu, a po drugie samo poczucie możliwości blokowania tego typu rządów dałoby większe poczucie własnej wartości i bezpieczeństwa.

 

 

Einstein powiedział coś jednocześnie bardzo prostego, a zarazem bardzo mądrego:

„materia jest manifestacją energii”

To nic innego jak stwierdzenie, że w życiu najpierw pojawia się myśl! Jest ona tworem świadomości, naszej duszy i to ta myśl poparta działaniem powoduje wypadkową jaką jest rzeczywistość.

A jaka energia może drzemać w narodzie spragnionym zmian i rozwoju po wielu latach wyzysku i ucisku?

Ogromna!.

Energia pochodząca z potrzeby tworzenia jest potężna. Człowiek, który ma cel i jest wspierany przez własny Naród, człowiek mający poczucie własnej godności i wpływu na otaczającą rzeczywistość jest nie do powstrzymania!

Potrzebne są natychmiastowe działania, które doprowadzą do radykalnych zmian, gdzie przeciętny Polak będzie czuł wsparcie ze strony Państwa (np. w sprawie kredytów we frankach, czy walki z GMO, walki z dewastowaniem środowiska naturalnego przez obce koncerny, wsparcie na starość przez opiekę nad starszymi czy niepełnosprawnymi czy w innych sferach codziennego życia). Nie można przecież mordować własnych obywateli na własnym terenie, tylko dlatego że zostali okradzeni przez dotychczasowe(obce) rządy, pozostawieni na pastwę losu osamotnieni i bezbronni, czy dlatego że po prostu są chorzy. Jest wiele spraw do załatwienia, poprzez likwidację takich tworów jak WOŚP, ZUS, czy wiele bezsensownie powołanych służb jak straż miejska czy policja skarbowa. Wspieranie bez pośredników wszelkiego typu organizacji realnie niosących pomoc innym. Jesteśmy Państwem leżącym na niebywałej ilości różnego rodzaju surowców mineralnych, które przy obecnej technologii i naszych naukowcach dałyby nam szybko przewagę nad starym systemem i całym regionem a później i Światem, a to wskazałoby drogę dla kolejnych pokoleń oraz innych szukających pozytywnych rozwiązań na całym Świecie.

Ważne jest by te wszystkie zmiany nie miały negatywnego wpływu na legalnie zbudowane majątki i biznesy polskich rodzin czy przedsiębiorców. Jeżeli dany Kowalski chce pracować na własną rękę, to wszystkie powyższe ułatwienia będą dotyczyły również jego, ale i wszystkie prawa takie jak np. zakaz pożyczania pieniędzy na jakikolwiek % czy inne podobne obostrzenia(zdecydowanie w mniejszej ilości niż w obecnym czasie). Pieniądze takie mogłyby zostać pozyskane na dowolny projekt od dowolnego pożyczkodawcy przez dowolnego pożyczkobiorcę bez możliwości naliczania odsetek i podatków lub handlu polskimi obligacjami z obcymi obywatelami lub mogłyby pochodzić po prostu od Polskiego Państwa.

Podsumowując

W obecnych czasach, a są to czasy napiętej sytuacji w regionie, mamy do wyboru dwie drogi.

Po pierwsze możemy pozostać w domach i czekać bezczynnie na rozwój sytuacji, która jak wiemy kierowana jest w złym dla nas kierunku a kreowanym przez obce media i obce wywiady w naszym kraju, ale również marionetkowy rząd uległy zewnętrznym decydentom. Nie może dobrze życzyć Polsce ktoś, kto nie chce demontażu ustroju socjalistycznego, jeśli Wybierasz to rozwiązanie, wówczas stań przed lustrem i przyznaj : jestem gojem, który jak zwierzę będzie służył międzynarodowym żydowskim socjalistom, aż do swojej niechybnej zguby.

Zaś drugą możliwością jest wspólny opór i budowa nowego silnego Państwa.

Nie jest to łatwe zadanie, ale wiem że gdyby polscy przedsiębiorcy połączyli siły, mogłoby to zyskać dużą szansę powodzenia. A muszą wiedzieć że dla nich jest to być albo nie być dzisiaj.

Niedawno oglądałem wypowiedź Pana Stonogi, który twierdzi że sfinansuje tworzący się ruch narodowy połączony z każdym dążącym do rozwalenia obecnego systemu ruchem czy każdą inną organizacją mającą podobne cele, wraz z innymi biznesmenami z Polski.

Pytanie moje jest takie, czy Inni przedsiębiorcy pójdą w ślad tego Pana i zaczną wspierać finansowo Polski interes?

Tak czy inaczej z dnia na dzień rośnie niezadowolenie obywateli ze wszystkich sektorów gospodarki, które może zapoczątkować wielkie zmiany.

Pytanie tylko co ja zrobię?

Czy będę się przyglądał biernie całej sytuacji co spowolni cały proces odbudowy Polski?, czy zrobię mały krok by zacząć zmieniać obecny stan rzeczy na lepszy?

Na czym mogłyby polegać moje działania? np.:

-wspieraniu wszystkich strajkujących, domagających się godnych warunków życia i egystencji( jesteś w okolicy? dołącz).

-dyskusji i przekonywaniu znajomych bliskich, że jest to ostatni gwizdek na zmiany!

-czynne zaangażowanie się w zbieranie podpisów dla propolskich organizacji wystawiających swoich kandydatów na stanowisko Prezydenta RP (mój głos ma Pan Braun!).
Powyższy pomysł jest trudny do wprowadzenia w życie, lecz stanowczo lepszy niż obecny!, lecz to tylko pomysł który mógłby być po odpowiednich modyfikacjach wprowadzony w życie. W tym pomyśle najlepsze jest to że nie ma kogo przekupić lub kogo zastraszyć!
Światopogląd panów Grzegorza Brauna, Ziemkiewicza czy Michalkiewicza, jest zdecydowanie bliższy racji Polskiego Interesu Narodowego a niżeli obecnie rządzących . Znajdujemy się w momencie ostatecznego wyboru, wyboru między końcem Polskiego Narodu i wolnej ludzkości a upadkiem systemu i wolnością człowieka. Osobiście wolałbym widzieć u steru w dzisiejszych czasach kogokolwiek z wymienionych powyżej Osobistości, a niżeli bula Komoruskiego, ponieważ gdyby zaczął się dym, to bul z bulem w sercu opuści ten statek już pierwszej nocy pozostawiając nam zaborców na karku!
Jestem jednocześnie ostatnią osobą która wierzy w wybory, lecz jeżeli pan Braun wystartuje to sam na niego oddam głos, a każdemu gotowemu zagłosować na obecnego prezydenta podpowiem by zapoznał się z Jego wypowiedziami i poglądami politycznymi, by uniknąć katastrofy wyboru po raz kolejny na głowę Państwa bula a tym samym ostatecznie podpisać się pod końcem Państwa Polskiego i powrotem ciężkich czasów.
Działaj albo GIŃ!

Optymistycznie patrząc w przyszłość pan Braun jest moim kandydatem na urząd Prezydenta, mimo że wielu zarzuca Jego osobie , iż jest wysłannikiem Watykanu. Żyłem w tym Kraju od samych narodzin, nigdy nikt nie wyrzucał mi że zmieniałem swoje poglądy co do Kościoła i nigdy nie widziałem żeby katole w Naszym kraju mordowali innowierców. Za to widzę Żydów mordujących na co dzień inne wyznania!
Mówmy głośno o tym kandydacie, bo jest to ostatnia chwila i ostatni moment by nie dopuścić do Naszej zagłady!
Wybierzmy propolskiego przywódcę, niechaj BESTIA ZARYCZY z niemocy!

Sami budujmy naszą przyszłość!

Więcej informacji o Panu Braunie:
http://grzegorzbraun2015.pl/

 

PROSZĘ WSZYSTKICH, KTO JESZCZE CHCE COKOLWIEK ZROBIĆ o ZBIERANIE POPISÓW !!! GDZIEKOLWIEK, CZY TO SZKOŁA CZY KOŚCIÓŁ ! DAMY RADĘ !

ZBIERAJMY PODPISY!  niech ten Kandydat ma swoje 5 min podłączony do szczeaczki!

 

wszystkich serdecznie!

649

Inne zapisy autora:

  0

  kudi
  kudi http://grzegorzbraun2015.pl

  Polak Pasjonat Pokera marzyciel hobby: Geopolityka

  1 publikacje
  0 komentarze
   

  Dodaj komentarz

  Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

   
  Authorization
  *
  *
  Registration
  *
  *
  *
  Password generation
  334816