WIEDZA
Like

Ameryka – od wolności do faszyzmu

24/04/2012
593 Wyświetlenia
0 Komentarze
6 minut czytania
no-cover

Aby zrozumieć w jakim kierunku zmierza świat, należy pilnie obserwować, co dzieje się w Ameryce, bowiem wszystko, co tam się kreuje, wcześniej czy później dociera do Europy.

0


 

 

Mit o amerykańskiej wolności i amerykańskim śnie, jest jedynie czystą fikcją, za którą kryje się ponury świat brudnych interesów garstki uprzywilejowanych banksterskich rodzin, które działając poza prawem, niszczą Amerykę i odzierają Amerykanów z ich wolności, godności, majątków i zdrowia.

 

Doskonałą kompilacją odartej z medialnego kłamstwa rzeczywistości, jest dokumentalny film, nakręcony przez amerykańskiego Żyda, Aarona Russo pt. „Ameryka: Od wolności do faszyzmu”.

 

 

Człowiek ten już nie żyje, zmarł na raka. Nie on pierwszy i nie ostatni jest częstowany tą chorobą, o czym większość z Was też nie ma pojęcia, gdyż oficjalna wiedza o tym schorzeniu jest tak samo, jak wszystko inne, zniekształcona i mocno zakłamana. Polecam też Państwu obejrzenie na you tube słynnego wywiadu z tym wspaniałym człowiekiem, który odniósł znaczny sukces w show biznesie i dane mu było poznać osobiście Rockeffelera, który odsłonił przed nim kulisy władzy. Prawda, którą odkrył całkowicie przewartościowała jego życie i choć mógł skorzystać z wszelkich przywilejów w zamian za współpracę, nigdy nie przyjął tej propozycji, wiedząc, że traci tym samym swój prestiż i grzebie swoją karierę.

 

Wart tu podkreślenia jest fakt, że Aaron Russo był człowiekiem głęboko religijnym i nie był w stanie zaakceptować, a nawet w najmniejszym stopniu zrozumieć tego zła, którą produkują zachłyśnięci władzą bezduszni, pozbawieni empatii, śmierdząco bogaci psychopaci. Ci ludzi stoją na szczycie władzy światowej i to oni decydują o naszym być lub nie być, a ich nadrzędnym celem, nad którym pracują wytrwale i systematycznie, jest utworzenie światowego rządu, którego będą jedynymi beneficjentami i władcami absolutnymi. Dlatego obala się tzw „reżimy” lokalne, wprowadzając w ich miejsce swoje własne dyktatury, dlatego coraz bardziej ogranicza się wolność obywateli, dlatego powstają ustawy, rażąco naruszające konstytucję i prawa człowieka, dlatego serwują nam zatrutą żywność, wodę i powietrze, dlatego niszczą nas ekonomicznie i moralnie.

 

 

Postanowiłam zamieścić ten film Aarona Russo „Ameryka: Od wolności do faszyzmu” na Nowym Ekranie, bo czasami odnoszę wrażenie, że jednak nie wszyscy użytkownicy tego portalu, mimo swojego, często głębokiego zaangażowania w sprawy polskiej polityki i troski o losy Polski, rozumieją, że to co dzieje się w Ameryce, ma ścisłe powiązanie z polityką Unii Europejskiej i że te same, identyczne mechanizmy władzy, inwigilacji, indoktrynacji, zniewolenia i faszystowskich metod w polityce i życiu publicznych, są stosowane u nas w Polsce.

 

 

Uważam, że to najwyższy czas, aby ludzie z różnych środowisk zawodowych zrozumieli, że ta wojna, która się toczy na całym globie ziemskim, ma jeden nadrzędny cel, którym jest wprowadzenie państwa na wzór Orwella i że to nie są teorie spiskowe, ale żywa prawda. I radzę Wam to zrozumieć jak najwcześniej, zanim nie zaczniecie nieświadomie w tym chorym systemie uczestniczyć i biernie go wspierać, wypierając ze swoje świadomości tą zatrważającą prawdę.

 

 

Wierzę mocno w dobro ludzi oraz w to, ż wielu nawet nie wie i nie rozumie w czym uczestniczy, wierząc w szczytne ideały tajnych stowarzyszeń, denominacji religijnych, organizacji non profit, czy fundacji. Niestety prawda jest taka, że niemal wszystkie te organizacje, są przesiąknięte agenturą wpływu, masonerią i innymi sztucznymi tworami, które zostały stworzone na potrzeby tego globalnego przekrętu. Większość ludzi w nich uczestniczących, nigdy nie dostąpi zaszczytu bycia u władzy, a są jedynie marionetkami i środkiem do celu garstki bogaczy, którym zamarzyło się rządzenie światem. Jednak bez tych „użytecznych idiotów” ich plany przestają mieć rację bytu, gdyż cały ten globalny przekręt dokonują niestety naszymi rękami. Stajecie się więc Państwo nieświadomie swoimi własnymi oprawcami i katami.

 

Dlatego należy nauczyć się mówi słowo „NIE”oraz „PROTESTUJĘ”, kiedy nasze sumienie i etyka nam to podpowiada.

 

Pamiętajcie, że przed Bogiem nie ma odpowiedzialności zbiorowej, tylko każdy odpowiada za swoje czyny i dokonania indywidualnie.

 

A teraz zapraszam na film. Wrzucam 4 pierwsze części, reszta jest na You Tube. Film naprawdę wstrząsający, odsłaniający kulisy władzy. Pora się obudzić i wstać z kolan, bo od pokoleń żyjemy na kolanach, choć nie do takiego życia Stwórca nas powołał.

 

 

 

 

 

0

katerina404

"„Nalezenie do mniejszosci, nawet jednoosobowej, nie czyni nikogo szalencem. Istnieje prawda i istnieje falsz, lecz dopóki ktos upiera sie przy prawdzie, nawet wbrew calemu swiatu, pozostaje normalny. Normalnosc nie jest kwestia statystyki."

107 publikacje
3 komentarze
 

Dodaj komentarz

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
343758