Bez kategorii
Like

Akcja „Wyklęci – Niezłomni”. Przywróćmy pamięć Naszym BOHATEROM”

15/01/2015
1658 Wyświetlenia
1 Komentarze
2 minut czytania
Akcja „Wyklęci – Niezłomni”. Przywróćmy pamięć Naszym BOHATEROM”

Szanowni Państwo, niektórzy z Państwa już podpisali petycję w sprawie przywrócenia pamięci naszym Bohaterom, która (także dla mnie osobiście) jest szczególna. Zachęcam do podpisów! A jeśli już złożyli Państwo swój podpis, proszę o rozpowszechnienie petycji wśród jak największej grupy znajomych. „Nie spoczniemy, dopóki ostatni Żołnierz Wyklęty nie zostanie wyjęty z dołów śmierci. ‚Łączka’ musi być przebadana do końca.”

0


Wyklęci

Akcja „Wyklęci – Niezłomni. Przywróćmy pamięć Naszym BOHATEROM”

.

.

„Łączka” to miejsce potajemnych pochówków ofiar komunistycznego terroru, które było przez lata cmentarzem niezauważanym i bezczeszczonym. Z tego powodu chciałabym zaprosić wszystkich Państwa do poparcia akcji, której celem jest przywrócenie pamięci naszym Bohaterom:

http://citizengo.org/pl/13448-o-poparcie-postulatow

.

Jak piszą Organizatorzy:

DRODZY PRZYJACIELE!

Akcja „Wyklęci – Niezłomni. Przywróćmy pamięć Naszym BOHATEROM” została  zainicjowana przez Fundację Łączka z Warszawy, Fundację Niepodległości z Lublina oraz Fundację Centrum Dokumentacji Czynu Niepodległościowego z Krakowa. Akcja jest zupełnie apolityczna. Naszym celem jest zgromadzenie wokół tej inicjatywy jak największej liczby organizacji, fundacji, stowarzyszeń i osób prywatnych, którym zależy na odnalezieniu miejsc pochówku i godnego upamiętnienia tych, którzy mieli na zawsze zostać zapomniani i wyklęci. Pierwszym etapem naszej akcji jest zbieranie podpisów pod petycją do władz Rzeczpospolitej Polski.”.

Szacunek wobec Bohaterów narodowych, zamordowanych przez komunistyczny reżim, jest symbolem naszej wolności i niepodległości. Niniejsza petycja o umożliwienie dokończenia prac ekshumacyjnych na „Łączce”, ustalenie tożsamości wydobytych szczątków zamordowanych oraz godny ich pochówek to wyraz naszej troski o pamięć, o tożsamość, a także o przyszłość.

.

Zaprośmy do udziału w kampanii jak największą grupę przyjaciół i znajomych! Przekażmy im link do petycji lub prześlijmy całą wiadomość:

http://citizengo.org/pl/13448-o-poparcie-postulatow

.

Serdecznie pozdrawiam wraz z całym Zespołem CitizenGO

Magdalena Korzekwa

Polish Campaigns

——

CitizenGO jest organizacją aktywnych obywateli,którzy bronią życia człowieka, rodziny i płynących z godności człowieka podstawowych wolności. Naszą działalność opieramy na chrześcijańskiej antropologii. Aby dowiedzieć się więcej na nasz temat, kliknij tutaj. Możesz też znaleźć nas na portalach Facebook lub Twitter.

Inne zapisy autora:

0

Andy-aandy
Andy-aandy http://blogmedia24.pl/blog/3727

Niezależny wędrownik po necie, czasem komentujący... -- Ekstraktem komunizmu i jego naturą, tak samo jak naturą kaądego komunisty i lewaka są: nienawiść, mord, rabunek, okrucieństwo i donos... Serendipity — the faculty or phenomenon of finding valuable or agreeable things not sought for...

823 publikacje
236 komentarze
 

Jeden komentarz

  1. Avatar Zenon Baranowski - zbeszcześcił groby żołnierzy wyklętych

    Nasz Dziennik donosi, że Zenon Baranowski z Janowa Lubelskiego zbezcześcił groby żołnierzy wyklętych. Ja się pytam jakim prawem? I czy to prawda?
    Jak długo ten ruski politruk i komunista będzie niszczył nasz kraj Polske?

    0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

 

Authorization
*
*
Registration
*
*
*
Password generation
334816